Wybory ;p

Belomondo



To bardzo dziwne i proponuję reagować od razu, dmuchając na zimne! Lekarz na podstawie kilku ustaw, choćby tej o prawach pacjenta, dokumentację prowadzić musi!
 
Odnośnie obowiązku głosowania, debilizm totalny. Pójdzie plebs głosować, zmanipulowany odpowiednio przez kampanię i któraś partia łatwo zdobędzie ich głosy. A dentyści pracujący w klinice, nie będąc ich właścicielami, mają płacone od klienta. Tylu ilu klientów obsłużą, oraz jakie usługi przy tym wykonają, tak mają płacone.
 
Ja na PJN. PiS nie ma dobrych kadr i zagranicą nas skompromituje, SLD wiadomo - postkomuna z pseudolewicowym programem, PSL - partia, która z każdym się skuma byle tylko być w rządzie, pozatym ich ślepa obrona KRUSu jest żałosna, PO - to jeden wielki marketing polityczny, praktycznie za każdym wystąpieniem czy politykiem tej partii stoi ekspert, tak aby dobrze wypadali w mediach, poza tym swobodnie przyjmują ludzi z innej partii, zmieniają się w bezideową papkę, Ruch Palikota - brak słów, pozdrawiam wszystkich, którzy kupują to co ten gość robi, PPP - populizm i brak ludzi z pożytecznym doświadczeniem.
 
Dobrze gadasz takubo, nie ma na kogo głosować niestety. Ja poprzednio głosowałemna PO ale po tylu złamanych obietnicach stracili dla mnie całą wiarygodność niestety. Jedyne co mają dobre to PR :D
 
Ja dalej na JKM bym głosował , ma b.dobre pomysły na rozwiązanie problemu z gospodarką i ogółem , porządniejszy człowiek z niego się wydaje. A z dwójki złego zagłosował bym na PiS.
 
@navier, nie czytałem, z reguły nie czytam wiekszości postów które piszą userzy.



Dokładnie, PO to ludzie w ładnych garniturkach z białymi ząbkami. Ale chyba wolę to niż prezesa na prochach.
 
A propos prochów, mnie rozbawia, a z drugiej strony załamuje, gdy usłysze, że wybieram ludzi na istotne stanowiska, a potem...Co tam polski rząd, co tam rząd Niemiec, w 49 na 51 toalet w parlamencie europejskim wykryto śladowe ilości kokainy...



Jedyne na co mam ochotę wówczas to sklonować więcej takich Breivików, ale nadac im ciut celniejsze zadanie, nie przypadkowych cywili, a osoby, które na to zasługują :-/
 
@up, to teraz się nie dziwię że wszyscy tak ciągną do tego parlamentu EU, jak tam takie imprezy są :D
 
Ja bym do Parlamentu EU wysłał Lesnara :)



A tak na poważnie, kto nie wygra róbmy swoje :) Oglądajmy i wspierajmy boks oraz MMA
 
Głosujcie na SLD, PO i Palikota jak w banku macie, że rozkradną wszystko do końca a Wy to oddcie później w cenie benzyny, papierosów, viatoli czy witoli( nie wiem jak się pisze), podatków od nieruchomości, spadków, kotów, psów i własnej głupoty. Za 10 tys + 11 tys miesięcznie połowa lasek da dupy i obciągnie a nie tylko cycki pokaże - ocenzurowane w dodatku. Zresztą za darmo też to robią. Pozdrawiam i proszę o rozsądek w niedzielę.
 
Kraść nie będą jak pójdą do piachu, a rozsądku to powinni uczyć w kościołach, tutaj chociaż każdy chyba się jakimiś argumentami będzie kierował...
 
Ależ tego Palikota media napompowały - pokazli kilka sondaży, gdzie ma duże poparcie, kilka sondaży z wyższych uczelni/liceów, w których (prawie) wygrywa (jasny przekaz - młodzi głosują na Palikota), pokazało się kilku celebrytów wokół niego, GW i TVN rozpoczęły agitkę i efekty są. Ciekawi mnie, kiedy zwolennicy Palikota tak go polublili? Miesiąc temu?



Nie najgorszy felieton dla fanów Palikota --> http://4wladza.nowyekran.pl/post/27561,mlodziez-robiona-w-trabe-po-raz-kolejny Oczywiście nie mam nadziei, że będzie się im chciało tyyyle czytać, jak w TV konkrety podają w 30 sekund.
 
Nie uważacie że wszystkie sonadażownie w naszej pięknej Ojczyźnie można kupić???oczywiscie oprócz



państwowych czyli np CBOS:-) która zawsze gra na rządzących.
 
Na żadną większą partie na pewno nie zagłosuje. Prziecież oni wszyscy byli już u władzy i nic się nie zmieniło...
 
Dziś słyszałem w RMF.



Każdy poseł i senator który nie zostanie wybrany dostanie 3 miesięczną odprawę.



Czyli ok 30 tyś na głowę. Plus ludzie pracujący w ich biurach.



Szkoda słów :-)
 
cthulhu-poster1.jpg
 
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.spelunka.pl%2F1604%2FPrawda_czasu_prawda_ekranu.html&h=BAQB0D2dn
 
http://pl-pl.facebook.com/permalink.php?story_fbid=220686704661408&id=100000807325990
 
Ponieważ udupili (PKW - instytucja, której decyzji nawet Sąd Najwyzszy nie jest w stanie podważyć) Nową Prawicę JKM to prawdopodobnie Ruch Poparcia. Jedno co mnie dość mocno wku*wia to fakt, że te dwa bliskie moim poglądom ugrupowania mają wyjebane na to żebym mógł odszukac jakies konkretne informacje na tamet ich kandydatów. Nie mówię tu o kimś z "ogona" listy, ale o pierwszej dziesiątce. Jak nie zaspokoje swojej potrzeby informacji to pójdę i napiszę coś soczystego na tej kartce papieru.



PSL - już dobrze ktoś wcześniej napisał. Kurewstwo polityczne oraz totalny brak jakiejś głębszej myśli, pomysłu, własnej tożsamości.



SLD - dwa razy u władzy to jak dla mnie dość. Nie wspomnę już o zdumiewającym zblatowaniu z kościołem. Przecież to lewica?!



PO - starczy mi już wrażeń. Zmarnowane w dużej części cztery lata, pustosłowie i niemoc. Liberałowie jak sku*wysyn! Kolejna porąbana socjaldemokracja przykościelna.



PiS - ktoś im jeszcze jest w stanie uwierzyć? Szczególnie zbawicielowi, ojcowi opatrznościowemu Jarosławowi. Ja nigdy nie potrafiłem i nic się w tym nie zmieniło.



PPP - hahaha...



PJN - paru całkiem wydawałoby się przyzwoitych ludzi plus jakas zbieraninka przepadnie równie szybko jak powstała.



Prawica czy coś takiego - jakiejś tam śmiesznej akcji Jurka-Marka Marka-Jurka nawet nie będę rozważać.



Czemu RPP? Wg mnie dzięki ewentualnej koalicji z PO, będzie mógł rząd zrealizowac niepopularne sondażowo projekty pod pretekstem utrzymania koalicji, a mam na mysli szczególnie operację oddzielenia kościoła od państwa. Rzecz jasna nie tylko to jest istotne, ale bez tego pewnych rzeczy nie uda się w Polsce zmienić. Do tego nie przyjmuje argumentów o "braku doświadczenia" jego ludzi. Dla mnie lepszy jest jakis powiew świeżości (choć w co się zamieni za chwilę tego nie wiadomo) niż 100% pewności, że kolejną kadencję jakaś załgana menda będzie robić coś zupełnie innego niż zostało obiecane.







PS: Na końcu apel: Głosuj bez obciachu, spuść jedynkę do piachu! Szczególnie tyczy się to obecnej tzw. "bandy czworga" czyli ludzi, którzy od 89 roku wymieniają sie władzą. Dajmy pierwszym numerom z list odpocząć, głosujmy na dalsze miejsca. Niech sie przekonaja, że nie jesteśmy idiotami i nie głosujemy odruchowo na pierwszą pozycję tak jakby tego chcieli.
 
Ironical man, byś głosował na Korwina, ale że nie zarejestrowali go, to głosujesz na Palikota? Jakieś rozdwojenie jaźni. Poza antystestemowością (w wypadku Palikota farbowaną) te partie nie mają niemal nic wspólnego. Powiem tak, po przeczytaniu tego artykułu, który wrzuciłem wyżej, a którego jedną z tez było, że skoro uwalili Korwina, to jego elektorat chcą przerzucić na Palikota, pomyślałem sobie - no chyba ich powaliło, jakże ktoś, komu ideały Korwina są bliskie, jest w stanie nagle zmienić nastawienie i zagłosować na Palikota. To jak zwrot o 180 stopni. A tu jeb, możliwe.



Korwin niestety dał się wrobić, występując w kilku debatach z Palikotem i traktując go jak równorzędnego partnera do dyskusji. Młodzi - nie mówię, że koniecznie ty - obejrzeli, zobaczyli, że no jakoś się dogadują i nawet sobie przytakują, ale jako że Korwin nie ma szans, to może ten Palikot, bo też antysystemowy. No i mamy, co mamy. Mówiąc brutalnie szczerze, z dwóch ekstremów lewactwa w sejmie już chyba wolę starych skorumpowanych z SLD, niż młodych pojebanych z RPP.
 
Palikot powiedział, że jeśli będzie współtworzył rząd to nikt z jego posłów nie dostanie teki ministra, tylko fachowcy z zewnątrz. Czyli głosując na RPP głosujesz nie na ludzi tylko tak naprawde maszynke do głosowania pod dowództwem Palikota
 
Naiver



Rozmawiając dziś z kolegą, w miarę wysoko postawionym w SLD, powiedziałem mu to samo. Wolę już nich, niż POlikotów.



Ta maskarada z "buntem" Palikota jest, jak widać choćby na forum, genialna! Machiavelli pewnie bije brawo.



Noodles



Ja już się chyba pogubiłem, bo myślałem, że jesteś mocno za PO?
 
ja tylko napisalem co Palikot powiedzial bo ludzie mysla ze np Biedroń będzie ministrem :-) jego wpływ na rządzenie ograniczy się ewentualnie do podniesienia ręki



nie jestem mocno za PO tylko dla mnie jest to najlepsza opcja ze wszystkich



btw. wszyscy tak pisza o niebywałej kompromitacji PO ale jeszcze nie widzialem zeby ktos napisal cos konkretnie, tylko prosze nie kibole
 
Zgadzam się z powyższym. Wchodzi o wprowadzenie, dla PO, iluś tam szabel do głosowania, kosztem SLD.



Jeżeli to się uda, Palikot, albo ten kto to wymyślił, zostanie zatrudniony przy kampanii prezydenckiej w USA.



Ja napiszę.



Zaprzepaszczona szansa. Mieli wszystko, łącznie z mediami po swojej stronie. Doszło do tego, że ja, mając liberalne poglądy na gospodarkę, nie głosuję na nich!



A co do "kiboli". To mit, a raczej wytwór Pr-owców PO, że tak głosują na PiS. Wielu z nich głosuje na Palikota, potem jest Korwin, a Pis zdobedzie pewnie podobną ilość głosów co PO. Nie pytaj dlaczego tak jest, bo ja próbuję, a nie rozumiem.
 
Wiesz, asystenturę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim za darmo się nie dostaje...



A co powiesz na temat tego co napisałem o "kibolach" (jak ja nie cierpię tego słowa).
 
Back
Top