Wybory ;p

Ja jak coś na PiS, ale chyba w ogóle nie pójdę na wybory. A jak czytam posty noodelsa to mnie krew zalewa. Typowe wypociny POmyleńca, sorry ale inaczej tego nie mogę określić. Jakieś 3 lata temu zaczęła się moda na "fajne" PO i "zły i niemodny" PiS i trwa to do teraz. I oczywiście 90% argumentów POmyleńców polega na nabijaniu się z Kaczyńskiego, jego postury, wcześniej z Marii K. , że brzydka itp. Czy, aż tak jesteście prymitywni i tępi, że będąc dorosyłymi ludźmi potraficie się nabijać z czyjegoś wyglądu czy zachowania, zamiast zwracać uwagę na jego poglądy i to co zrobił.Dalej, nabijanie się ze Smoleńska, tylko dlatego, że kilka babć i dziadków, dla których krzyż jest dużą wartością chcieli upamiętnić pamięć prawie 100 osób. Kurwa zginęło prawie 100 osób, bardzo dużo wpływowych polityków z różnych partii,a ilu totalnych debili nabija się z takiej tragedii. Czemu w telewizji nie nabijają się z grubej pierwszej damy Komorowskiej jakimiś hasłami typu wchodzi pierwsza dama POszerzajcie drzwi. Bo PO jest fajne,ładne i nie lubią PiS-u. A co ci idioci zrobili przez 4 lata? Sprzedają państwową własność,ceny idą w górę, rekordowy deficyt budżetowy, afery hazardowe itd. Ale tak, zapomniałem "By żyło się lepiej"
 
Jak komuś z tego co widzę wyżej nie podoba się demokracja, odsyłam do Korei PN, za miesiąc napisz relacje jak tam z tą demokracją w końcu :D



@Bubi nikt nie nabijał się z tej tragedii. To PiS ją ośmieszył. Tam nie zgineli tylko Kaczyńscy.



Ja tam w dużej mierze podpisuje się pod postami noodlesa. A co ciekawe nie czytam GW (chociaż czasem, jak za darmo wezmę na uczelni ;)) i irytuję mnie strasznie zakłamanie panujące w TV na czele z TVNem. Aha i do niedawna jeździłem na mecze ;)
 
Takie rozmowy na forum nie mają sensu. Szczerze mówiąc to fenomen PO i PIS polega na tym samym skłócają naród sami nabijając sobie przy tym Hype. Zwolennicy Pisu uważają swoje poglądy za jedynie prawdziwe ale zwolennicy Po mają dokładnie tak samo. Bubi wykazał się dorosłością wyśmiewających tych którzy nabijają się z fizyczności innych by zachwila zrobić to samo samemu:P Mi mimo wszystko bliżej do PO niż PISu tym bardziej że mimo tego że staram się orientować w polityce nie dowiedziałem się jaki konkretny plan wyborczy ma PIS.



Ja będę głosował na Ruch Poparcia Palikota.
 
Dla tych co chcieliby zaglosowac na KNP a u siebie nie mogą http://wybieramknp.pl/



Co do wyliczeń podatku, co ktos zamiescil, ze nie starczyloby na wiele to sie oczywiscie zgadzam, ze nie starczyloby na zaspokojenie obecnej biurokracji rozrastajacej sie z roku na rok. Tyle, że po co nam tyle urzędników ja sie pytam? Ludzie myslacy sami wola decydowac o sobie a "uslugi" ktore oferuje nam panstwo typu zus słuzba zdrowia itd równie dobrze mozemy zlecic wybranej przez nas firmie ktore by powstały i byly bardziej wydajne. Obecnie obowiazuje zasada kazdemu wedlug potrzeb (przy okazji 10ciu posrednikow ktorzy przy dzieleniu pasozytuja) a ja holduje zasadzie kazdemu według zasług (jak sobie poscielesz...). Co do radykalizmu Korwina to ludzie zbyt dosłownie traktuja jego przekazy, ktore wypowiada zeby ludzie zrozumieli w czym sens, ale niestety zapomina ze w demokrocji glos rozumnego jest = glosowi tego co o polityce nie ma pojecia a takich jest ogromna wiekszosc.
 
@ Bubi - pokaż mi jedno zdanie gdzie sie nabijam z tragedii smoleńskiej albo wyśmiewam Kaczyńskiego. Ja tylko przedstawiłem fakty, do których się przyznał sam prezes.



I tak jak napisałem, ja głosuje na PO bo wg mnie jest najlepsze ze wszystkich opcji i musisz zrozumieć rozróżnienie, że nie jestem ich zwolennikiem ( co powiedzą to się zgadzam)



A jeśliś tak ciekaw to nie interesuje mnie cały ten ruch antypis i straszenie Kaczyńskim tez mnie nie przekonuje. Najgorzej ze wszystkich oceniam Napieralskiego.
 
Więc nie napisałeś "POmyleńcy" niepowiedziałeś równierz że Pierwsza dama jest tak gruba że trzeba przed nią "POszerzać" drzwi?



Nie mam zamiaru cię obrazić ale przemyśl czy napewno nikogo tym nie uraziłeś...
 
Napisałem, że jak już obrażają Kaczyńskiego i PiS to czemu nie obrażą też Komorowskiego i jego żony. Jakoś obrażanie PiSu i Kaczego jest na porządku dziennym, a tu podałem przykład i już wielkie poruszenie. To jest tylko przykład, z resztą idzie się domyślić z kontekstu wypowiedzi. @ noodels odnośnie tragedii Smoleńskiej nie pije do Ciebie tylko ogólnie do zwolenników PO jakich znam i swoich rówieśników :-)







Ja też nie jestem zwolennikiem Pisu, ale jak już miałbym coś wybrać to ich.



"( co powiedzą to się zgadzam)" co masz w tym przypadku na myśli ? zgadasz się ze wszystkim co powiedzą przedstawiciele PO ?



"A jeśliś tak ciekaw to nie interesuje mnie cały ten ruch antypis i straszenie Kaczyńskim tez mnie nie przekonuje." Jakoś czytając Twoje wcześniejsze posty, nie wierzę Ci :-)
 
nie, miałem to na mysli że mam swoje poglądy i nie we wszystkim a jest to duzy obszar nie zgadzam sie z tym co PO głosi.



Przeczytaj mój post odnośnie partii politycznych gdzie napisałem, że Napieralski jest kretynem



EDIT: W związku z tym ze PO coraz bardziej przypomina front jedności narodowej ( bo znajdują się tam ludzie o skrajnie różnych poglądach, jeszcze do niedawana był Palikot i był Gowin) bardziej sprecyzuje swoje poparcie i sprzyjam obozowi Gowina
 
Przekonywanie przekonanych nie ma za bardzo sensu.



Większość nie kieruje się programami, tylko emocjami. Powinny dominować tematy gospodarcze, tymczasem z zagadnienia 1257 rzędnego, tj. kibiców, robi się temat nr od 1 do 3. Nie potrafimy przekonać Litwy, żeby w ramach wzajemności respektowała prawa Polaków, to chociaż "wygramy" wojnę z kibicami. Wygrana jest, dodatkowo podwójna, skoro sporo osoób ze stadionów głosuje de facto na PO, bo na Palikota.



Najtragiczniejsze jest to, jak wiele osób dało wkręcić się w tzw. wojnę polsko-polską, co widać choćby na stronie. A w restauracji i hotelu sejmowym jakoś tej wojny nie widać :)



Także noodles itp, wyluzujcie, poszukajcie programów gospodarczych danych Partii i wtedy można rozmawiać.



Jestem osobą wierzącą, ale pomimo tego, temat "krzyża" to nie jest akurat temat nr 1 czy nawet 10 w dyskusji wyborczej, tak samo Smoleńsk. Tani populizm, na którym można daleko zajechać, vide Ruch Poparcia.



Pozdrawiawszy...
 
@noodels



"nie, miałem to na mysli że mam swoje poglądy i nie we wszystkim a jest to duzy obszar nie zgadzam sie z tym co PO głosi." tak się tylko pytam, bo już myślałem, że ślepo wierzysz we wszystko co politycy PO mówią. Spoko każdy ma swoje poglądy, jeden jest za PO, drugi za PiSem, trzeci za czymś innym. Tylko nie lubię takiego typu argumentów jakie przytoczyłeś w swoich pierwszych postach, chodzi mi o to prawo jazdy, zakupy. Chyba sam przyznasz, że to na prawdę jest śmieszne. Liczy się to jaki kto ma program i poglądy,co ma zamiar zrobić, a nie wygląd i to czy kupuje czipsy lays, czy te zajebiste z biedronki za 2zł,tasty.
 
@Przemys_law



Niestety masz rację.



Wszystkie kłótnie i swary prowadzone na łamach telewizji czy prasy znikają w kulisach sejmu i senatu.



Rozmawiałem z pewnym znanmy politykiem na ten temat i sam przyznał, że tak to wygląda. Obwiniał trochę media za to, że kreują taki obraz i tylko to ich interesuje. Polityka musi się sprzedawać w mediach, musi być krwawa i agresywna. Nikogo nie interesują obrady bo nudne i długo trwają. Tak samo praca w komisjach. A to że po wyjściu ze studia nawet najzajadlejsi przeciwnicy klepią się po plecach to już w ogóle nikogo nie interesuje. To kolejny powód dla mnie na poparcie JKM
 
Jeśli macie nadzieję na legalizację marihuany to nie liczcie na to. Może przeciągną działkę na własny użytek ale jak któregoś złapią z torebką to i tak dół na noc i tak - bo może na handel itp. Tak czy inaczej nie stanie się to szybko, kto by nie wygrał
 
PO i do tego powiem wam, że wierzę w demokrację, wierzę w ludzi i uważam,że warto iść na wybory. Chciałem napisać coś więcej ale w zasadzie nie chce mi się wchodzić tutaj w polemiki nie na temat MMA i przekonywać przekonanych.
Pozytywnie zaskoczony różnorodnością światopoglądów tutaj.

Ps. Pervert szacun za Choppera w avatarze.
 
A jeszcze jedno: czy znacie programy poszczególnych partii ? Kogo Palikot ma zamiar powołac na ministra finansów i spraw zagranicznych ? Czy PO będzie kontynuowac swoje "dzieło" czy może coś chcą zmienic ? Kogo PSL zaprosi do koalicji jeżeli wygra wybory ? Jak Mikke rozwiąże problem długu pulicznego ?







Zastanówcie się czy legalizacja marihuany jest najważniejszą rzeczą w perspektywie lat czy tylko chwytliwym hasłem dla młodych ludzi.
 
A ja się dziwie, że ludzie głosują na PO. Jak można głosować na ludzi którzy sprzedają nasz kraj? Na ludzi którzy mimo wielkiego długu rezygnują z 1,2 miliarda złotych(!), które miał zapłacić Gazprom, ale czego to się nie robi dla "przyjaciół". Na bandytów którzy najchętniej wprowadzą modyfikowane żarcie.

Na komunisów, którzy mają w dupie nasz kraj ? No jak ? Ja już wolę wybrać mniejsze zło i zagłosować na PIS.
Swoją drogą zauwazyłem że ludzie często nie mają w ogóle pojęcia, nie znają programów, a idą głosować i wybierają takich popaprańców bo na TVN-ie Wojewódzki mówił że ci drudzy to gamonie i jak zagłosujesz na nich to bedziesz nie cool. Dla mnie to czysta głupota, jezcze gorzej niż nie iść głosować. Albo kierować się wyglądem bo ten jest niewyjściowy. Co to kurwa miss universe ? Albo czepianie się że ma kota i mieszka z matką cz nie zna angielkiego. To że ktoś ma kota i opiekuję się matką to jest złe ? Mi się wydaję, że wręcz przeciwnie. A co do języka to jaki problem, od tego są tłumacze. Jestem ciekawy czy na zachodzie wszyscy są tacy poligloci. Zresztą co to za argumeny. Nie dajmy myśleć medią za nas.

Jeszcze bardziej przkonałem się do PIS-u po ostatnim Lisie na zywo (jakby ktoś był zainteresowany- i ciągłe bezsensowne ataki lisa chytruska. Na szczęśnie został zmiażdzony przez Kaczyńskiego.

Jeszcze jakiś czas temu miałbym w dupie wybory, ale nie po to moi przodkowie przelewali krew za nasz piękny kraj, żeby mi teraz nie chciało się zainteresować trochę polityką i iśc na wybory.

A co do ludzi którzy nie chca kazdego dnia sluchac o Smolensku, teoriach spiskowych z tym zwiazanych mała rada - jak nie chesz to nie słuchaj. Ja chce tak długo o tym słuchać aż wzystko będzie wyjaśnone i nie zostawione naszym "przyjaciołom". Bo jak historia pokazała nie można im zaufać ...

Polecam cały film:
 
Legalizacji nie będzie, bo wielu siłom się to nie opłaca: z dwiema najważniejszymi na czele, czyli dystrybutorami i policji (wnioski nagrodowe itp., już bez wchodzenia w nielegale).



Tak samo jak bezsensowna penalizacja niealimentacji. Można cywilnymi sposobami praktycznie wykluczyć osobnika ze społeczeństwa.
 
Mysle, ze ten temat nic nie wniesie oprocz spiec na lini PIS vs PO vs ''nie glosuje, mam monopol na prawde''



To moje pierwsze wybory i sie zastanawiam. Poczytam, jeszcze troche wywodow, bo tu 300 postow minimum ustukacie :)
 
Panowie za 4 lata kolejne wybory wszystko przed nami :-)



i481254.jpg
 
Belmondo, akurat jak Mikke chce rozwiązać problem długu, to chyba każdy jego zwolennik wie i nie jest to tajemnicą od jakichś 20 lat.



Legalizacji nie będzie z powodów przytoczonych przez Przemys_lawa. Rzekłbym wręcz, że kartele narkotykowe płacą politykom za to, żeby nie było legalizacji, no ale jako, że dowodów nie mam, to rzucam to jako luźną myśl.



BTW, Ty to ten sam gośc ze starego oldschoolowego forum o mma na cybersporcie?
 
Myślałem, że znajdę kolegów a tu prawie nikt nie jest za Palikotem :D



Poważnie to to będą moje drugie wybory ( pierwsze były te prezydenckie ) i wiem, że mój głos dużo nie zmieni, dlatego podchodzę do tego z dystansem . I poważnie zagłosuję na Ruch Palikota, w ramach takiego społeczno - politycznego protestu ! : D
 
Ja też nie idę na wybory. Oszczędzę sobie wyrzutów sumienia za 4 lata.
 
Ja się smieje z 2 ;;politykow''



Korwim-Mikke - z tego to najbardziej, ojciec opowiadał mi jak był na jego spotkaniu to tak został obrzucony jajami, że aż nie mógł się ojciec od smiechu powstrzymac



Janusz Palikot - Ten to jest zajebiscie madry. Zrobił z młodzieży głupkow. Mysle ze głosujacy na niego to 18-30 lat. Na resztę raczej nie ma co liczyć ;p
 
Ja w pełni mogę zrozumieć, że ktoś nie ma swojego kandydata, a u nas niestety nie można skutecznie dopisać swojego. Nie chcę uderzać w mocne tony, ale gdyby takie osoby jednak poszły, skreślając wszystkich, to byłoby to jednak lepsze.
 
jestem pomiędzy głosem na palikota, bądź narysowaniu wielkiego kutacha, co by wiedzieli co onich myślę
 
Back
Top