Wybory ;p

Oddaję nieażny głos. Pownieważ w PŃ nie mogę zagłosować na KNP. A pierdole zrówno PO jak i PiS. Niewspominając już o lewakach z SLD.
 
"lewacy z SLD" - wtf!? oni są co najwyżej lewicowi, a lewaccy nawet grama



@Lenkias cały NDM oklejony gębą Nastuli, do samego Zakroczymia



Tak się czasami zastanawiam jaki ma ją ludzie tupet, żeby kandydowac do sejmu bez znajomości prawa, ekonomii itp. Potem wszyscy jęczą, że źle, bida; pewnie jak w sejmie siedzą Florki, Guzowskie i inne Dzięcioły



Ciekaw jestem ilu wybroców zagłosowałoby na Tymińskiego (pamiętacie ?) gdyby zaproponował podatki dla kleru, likwidację ZUS, KRUS i postawienie przed sąd poprzednich rządów
 
Jak dlamnie JKM. Widze dużo racji w tym co mówi.



Dziwie się, że ktoś chce głosować na Palikota.



Teraz się zapiera ale jestem przekonany w 100%, że po wejściu do sejmu wróci do PO.



A przy dobrym wyniku % mogą mieć większość w sejmie.



Niestety ale ruch Palikota to dla mnie zagranie służące przejęciu części elektoratu od SLD.



Szkoda że ludzie tego nie widzą.
 
Ogólnie miałem nie iść, z racji tych samych twarzy, chuj kładę w ich programy, ich tekst, ponieważ dobrze wiem, że niewiele z tego później robią. Nie wiem kto się jeszcze łudzi...Prawo do głosowania, naszym wielkim prawem, dla mnie to przykry obowiązek, bo nie wybieram nigdy czegoś z czego później byłbym dumny, a jeśli nie wygrał mój kandydat dumny i tak nie jestem...



Miałem olać, ale parę opinii ziomków z tej strony daje nutkę nadziei na mój głos. Szukając kawałka znalazłem kawałek Soboty, kilka komentarzy pod...wiem co nieco, słyszałem o programie Palikota. Wiem też, że wygtrać wybory, a robić to co się chce nie do końca jest łatwo, musi być conajmniej koalicja, a i tak istotne ustawy prezydent może sobie zavetować...



Chyba pójdę i zagłosuję, może coś się ruszy, będzie trochę kontrowersji, może ktoś się pobije w Sejmie i padnie głową o kant i już na Wiejską nie powróci, jednego czorta mniej. Może będzie trochę tak jak w tej piosence, bo co jak co naprawdę, sale sądowe, więzienia przepełniają się za durne przestępstwa. Tak z całego programu, żeby chociaż ten punkt został wygrany w pewnym stopniu, bo to zacofanie straszne sądzić nawet za ćwiartkę grama, jak wpadł mój koleżka jeden...







/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-4.png
 
hahah jaki flame :)



Boże, jak mnie śmieszy to, że jak ktoś popiera PO to od razu jest zmanipulowany przez sztuczki marketnigowe, GW i TVN :)



No to na kogo mam głosowac ?? zobaczmy



PIS- ja tu nie bede pisał o zadnych poglądach ani o polityce. Nawet gdyby ich program był w 100% zbieżny z moimi poglądami to bym nie zagłosował. Dlaczego ? Dla zasady. Jak 40 milionowym krajem który ma aspiracje by być liderem regionu i liczyć się w europie ma sterować człowiek który nie zna żadnego jezyka, nie ma konta w banku, nie ma prawa jazdy, nie umie robic zakupów itd. No sorry ale dla mnie to on żyje w poprzedniej epoce a lepiej od niego radzącym sobie w dzisieszym świecie jet mój wujek ze wsi co podstawowki nie skonczyl bo przynajmniej jezdzi samochodem.



SLD - panowie bez urazy ale Napieralski jest największym kretynem na tej scenie politycznej. Lepper już się kierował większą logiką. Ja też mogę poobiecywać że podatki będa niższe, wojsko najlepiej wszyskolone w Europie, lekarz w każdej szkole, laptop dla kazdego dziecka, wyższe emerytury i w ogole z kranu jak otworzysz to płynie miód a jak przekręcisz na zimne to mleko.Podsumuje go tylko jednym dialogiem.



-" A skąd pan weźmie na to pieniądze ?"



-"Z budżetu"



Moge sie zalozyc na 100% ze Grzesiu po wyborach poleci na zbity ryj bo tak słabego lidera to oni nigdy nie mieli.



PSL- PSL to moze byc dobry koalicjant oraz ludze ds. wsi ale nie do rządzenia. Tam gołym okiem widać układy koleżeńskie.



Ruch Palikota - Myślałem nawet żeby na niego zagłosować bo kiedyś był w Polsacie i oprócz lewackich gadek niektóre rzeczy dot. np gospodarki mi sie podobaly. No ale nie zaglosuje na niego a ) bo mi jednak moralnie nie odpowiada, b) nie bede glosowal na gejów, trawestytów i pozostały element. No i też Palikot raczej nie jest wiarygodny.



Korwin Mikke-



http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/144802,upr-szykuje-sie-do-16-przegranej-kampanii.html
 
A potem się dziwić jak ktoś sfrustrowana władzą w państwie wpada w szał, zabija ileś osób lub po prostu atakuje jakiegoś posła gdzieś. Ludzie nie wytrzymują. Powinniśmy się cieszyć, być dumni z rządu, być pod wrażeniem jak sobie radzą i potrafią Państwme kierować, że kwitnie, tymczasem mamy ale co do każdej kandydującej partii, nie jednej jakiejś czy dwóch, które bierą udział w wyborach...
 
Noodles, ja się przyznaję bez bicia, że ludzi, którzy zamierzają głosować na PO z automatu traktuję jako zmanipulowanych. No chyba, że potrafią uzasadnić jakoś logicznie - a nie powtarzając bełkotliwe frazesy rodem z TVN czy GW - swój wybór. Widzę tylko jedno wytłumaczenie dla tak wysokiego poparcia dla PO, pomimo tego, że partia ta wykiwała wszystkie lemingi. W uzasadnieniu odwołam się do przykładu Clintona sprzed lat - otóż, gdy na światło dzienne wychodziło coraz więcej kompromitujących go faktów, jego poparcie rosło. Niby paradoks, bo przecież jak wychodzą niepodważalne sprawy kompromitujące prezydenta, to powinno mu poparcie maleć. Nie zawsze jednak - ludzie, którzy wcześniej oddali głos na Clintona, a później dowiadywali się o jego sprawkach, nie wierzyli w to. Im większa kompromitująca sprawa wychodziła, tym zacieklej go bronili. Wszystko to z tego mianowicie powodu, że przyjmując do wiadomości fakty, byliby zmuszeni uznać się za bałwanów, którzy dali się wykiwać - stąd tworzyli najróżniejsze konstrukcje myślowe, broniąc i tłumacząc prezydenta.



Żeby to lepiej zobrazować - jak gość od kolegi usłyszy, że ten widział, jego żonę w restauracji z obcym gościem, to jest w stanie uwierzyć, sprawdzić, dowiedzieć się więcej. Ale jak ten sam gość powie mu, że widział jego żonę na parkingu przebraną za zakonnicę i baraszkującą z 2 obcymi facetami w aucie (vanie, powiedzmy), to raczej da takiegmu koledze z miejsca w mordę. Uzna, że to łgarstwo, bo w przeciwnym wypadku wyszedłby na durnia, który wybrał sobie dziwkę.



Podobnie z PO - lemingi, które wybrały ich wcześniej, teraz (w wiekszości) znajdują milion powodów, by usprawiedliwić swoją partię, swój wybór. Nie dociera do nich, że zostali wydymani, bo to by podważało ich rozsądek w poprzednich wyborach.



Noodles, na Kaczora również nie oddałbym głosu, ale.. Dla zasady? Chłopie, real politik. Twoje slogany są żywcem zaczerpnięte z propagandowej papki, którą jesteśmy karmieni codziennie. Tym to dziwniejsze, że na początku ironicznie piszesz o GW i TVN. Nie ma konta w banku? Chwała Bogu. Jakbym nie musiał, to bym też nie miał. Nie ma prawo jazdy? No to faktycznie dramat, który uniemożliwia dyskusję na arenie międzynarodowej. Bo jak bez prawa jazy premier gdzieś dojedzie, nie? Nie umie robić zakupów? Toś dowalił do pieca. Przeciętny niezniewieściały facet również nie jest najlepszy w robieniu zakupów. No ale racja, to Kaczora dyskredytuje jako lidera. Ogólnie to :-)
 
Kaczka, no kur..nie żartuj :-/



Świnoujście jest małe :P



Naiver, to się nazywa w psychologii konsekwencją. Wybierasz coś, nawet jeśli uznasz w trakcie, że źle zrobiłeś prędzej będziesz w tym trwał niż się przyznasz do błędu, normalne, masowe zachowanie, dla mnie żenujące. Clinton miał swoje kompromitacje, ale Amerykanie przedstawili to jako plus, że się przyznał chociażby do wiadomego romansu. Inny by się bronił, twierdził do końca, że to kłamstwo i oszczerstwo, a on ostatecznie przyznał się. Może to było zagranie sztabu, szczerością zbliżyć, a może osobista decyzja, ja tam nie wiem, nie wierzę nigdy do końca człowiekowi na ekranie.



Najchętniej bym nie głosował, ale swoje zdanie napisałem powyżej. Zastanawiam się tylko czy będę miał opcję głosowania, bo od 8 do 20 w niedzielę pracuję, ale chyba nie moga mi grafikiem tego "prawa" zabronić (?).



PS: Oczywiście Kaczka nie czuj się zagrożony:P to była forma żartu, Świnoujście jest małe, ale uznaję czyjś wybór, mogę go jedynie nie zrozumieć i być przybity, tak jak w tym wypadku :)
 
Jaka dyskusja się tu zrobiła :) Ktoś napisał, że SLD nie jest partią lewacką. Ok, może lekka przesada. Ale jak nazwać śmieci, którzy wybijali się na plecach i wchodząc w tyłek takim osobistościom jak Urban, Miller, Oleksy :) Zresztą samo to, że partia powstała po rozpadzie PZPR o czymś świadczy. Jeśli chodzi o inne partie, no to niestety, ale Palikota nie jestem w stanie poprzeć patrząc na jego listy. Biedroń, Andrzej Rozenek? Nie, to zdecydowanie nie dla mnie.. Korwin Mikke czasem coś konkretnego przedstawi, ale niestety nadal przeze mnie to co on proponuje postrzegam jako abstrakcję, utopię. Jeszcze jest PSL, którego niestety nie czuje się docelowym 'odbiorcą'. Zostaje mi PO, albo nieważny głos. Cały czas nie jestem do końca przekonany.
 
Ludzie, wyjaśnijcie mi, po co chcecie oddawać nieważny głos? Zakładam, że jak ktoś chce tak zrobić, to jest zniesmaczony polityką, nie chce się babrać w tym szajsie. I słusznie. Ale skoro tak, to znacznie lepiej splunąć na polityków nie idąc do wyborów niż idąc, oddając nieważny głos i podnosząc tym samym frekwencję - tylko po to, żeby przyszli zwycięzcy mieli większą radochę ze spełnienia przez obywateli ich niepisanego obowiązku demokratycznego. Jak nie chcesz się jeden z drugim w tym szambie babrać i nie dawać większej legitymacji do sprawowania rządów przyszłym zwycięzcom, to olej wybory i nie podnoś frekwencji.
 
@ naiver, sorry chłopie ale Twoje argumenty są bynajmniej śmieszne :)



Powiedz mi jak to jest możliwe że PO utrzymuje poparcie po 4 latach a PIS po dwoch leci na łeb na szyje zaledwie po dwóch. Czy PO ma az tak dobrych specjalistow od PR ? To dlaczego w tej kampanii lepsze jest PIS ?



PIS tez pokazywalo swoje kompromitujące sprawy i tez chcialo stwarzac pozory samooczyszczenia ( minister Lipiec)



To co napisalem o Kaczynskim to nie sa zadne slogany tylko smutna prawda. Jesli pisales np o polityce zagranicznej to kazdy glupi wie ze najwieksze rozgrywki sa za kulisami gdzie politycy rozmawiają między sobą ( po jakiemu porozmawia Kaczynski ) Piszesz o sloganowych papkach, to co, to ze gość jest oderwany od rzeczywistości współczesnego świata to nie jest wada ?? Brak prawa jazdy czy konta w banku to są tylko przykłady ale daje to obraz ze ten czlowiek po prostu taki jest i ma jeszcze tysiąc innych braków.







PIS mi nie odpowiada rowniez ze względu na polityke ale nie bede pisal dlaczego bo i tak to jest bezsensu ( zwolennik i tak nie przyzna razcji)
 
Wczoraj w programie Wojewódzkiego widziałem jak bezstronny i apolitycny jest TVN. Taki tam przypadek na kilka dni przed wyborami. Na GW szkoda czcionki, a ludzie i tak to gówno łykają i głoszą jako swój pogląd. Jeśli to wybory wg umiejętnośc jazdy samochodem, wyglądu i pięknego uśmiechu - wybierzmy Hołowczyca.



Skoro prezydent nie umie pisac, jak można miec pretensje do kandydata na premiera, ze niema prawa jazdy. Mgr historii powinien posiadac umiejętnośc samodzielnego pisania, a doktor prawa nie koniecznie musi jeździc samochodem.
 
Żeby nie pisać elaboratów. PiS przegrało, bo zgodnie z chórem medialnym na froncie wszelakim pod ich rządami wprowadzono terror, zagrożono demokracji, wyciągano ludzi wcześnie rano z mieszkani i wsadzano do paki. Lemingi to połknęły. Przy PiSie zostali tylko ich najwierniejsi zwolennicy. O PO już pisałem, dorzuć do tego jeszcze przychylne im media i masz odpowiedź.



"Smutna prawda" o Kaczorze ma się do polityki jak piernik do wiatraka. To jest właśnie to, o czym mówię - ludzie pojęcia nie mają, co to ten Kaczor jest, ale wiedzą takie rzeczy jak wymieniłeś (zakupy, prawo jazdy, konto w banku) - a że media im wtłaczają do głowy, że "to drobne sprawy niby, ale po takich go poznacie", toteż mamy efekt, jaki mamy. Zwolennik PO nie powie, że Kaczor jest socjalistą i to pseudonarodowym, bo pojęcia o tym nie ma, ale powie o tych pierdołach drobnych, które nie mają żadnego znaczenia.



Dobrym wstępem do odejścia od demokracji byłoby wprowadzenie kilku (trudnych!) pytań kontrolnych na karcie do głosowania i uznawanie za ważne tylko te głosy, w których udzielono prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania. Potem zmiana wieku, w jakim można głosować - np. od 30 lat (taki gość już trochę w życiu widział, trochę przeżył, prawdopodobnie ma lepsze pojęcie o życiu i realiach od 20-latka) do 60 (potem przeciętny człowiek myśli już tylko o emeryturze i jej wysokości). Potem np. podwojenie głosów przedsiębiorców. Itd.
 
np. od 30 lat


i nikt z forum nie mógłby głosować...no prawie nikt :-)



PIS troche przesadził wprowadzaniem swego programu w życie (ten tak jak piszesz terror) , a co do kaczora - mądry gość w sumie. Zakupy, prawko, itp - daj pan spokój :-)
 
jak mnie tak wrzucasz do zmanipulowanego ludu przez tvn i gw to ja równie dobrze moglbym cie wrzucic do worka naszego dziennika i radja maryja ktore wszedzie wietrzy spisek i układy.



Ja zawsze uwazalem, nawet jak jeszcze PIS nie rządził ze premierem/ prezydentem powinien być ktoś kto zna przynajmniej jeden jezyk unijny ( francuski, niemiecki albo angielski) i dobre wyksztalcenie ( nie historia ale np ekonomia)



Komorowski jako prezydent tez mi sie nie podoba zeby bylo po równo.



A Kaczynski to juz w ogole jest daleko w tyle za tymi standardami.



Więc za przeproszeniem nie pierdol mi ze ktos mnie zmanipulował bo zawsze tak uwazałem. Po prostu chcę aby nasz kraj reprezentowały osoby które mają pojęcie o dzisiejszym świecie.



Czy jezeli ktos ma inne zdanie od Ciebie to zawsze jest zmanipulowany ?



Jezeli ten "front medialny" jest przeciwko PiSowi to jakim cudem sie pytam mają najlepsza kampanie wyborczą i to drugi raz z rzędu ?



Poza tym tvp jest w rękach sld-pis
 
@naiver-Twoje analizy i pomysly to jedna wielka porazka,a jak Ci sie nie podoba demokracja to wyjedz do kraju jakiejs dyktatury,czy tam monarchii gdzie sie tak wspaniale zyje i zostan doradca jakiegos kacyka.Dalej mi nie podales przykladu kraju w ktorym ludziom sie jako tako zyje,a ustroj jest inny niz demokracja.Nie mowie tu o malych ksiestwach czy o np.Arabii Saudujskiej,w ktorej wszystko jest oparte na ropie naftowej.
 
Co do znajomości języków: pamiętacie słynne wystąpienia po angielski w wykonaniu naszych asów Olejniczaka, Fotygi i Millera ? Jak mam oglądac takie kompromitacje wolę udział tłumacza



Właściwie to jak to jest z poparciem kiboli ? Wiadomo na kogo postawią ?



Przypomina mi się wynik wyborczy z ostatnich wyborów parlamentarnych. W zakładach karnych i asresztach śledczych PO uzyskała 80% poparcie :-)







Nie jestem fanem Kaczyńskiego, stanowczo wolę mniej popularnych polityków jego partii. Z tym, że w PISie on jeden mnie drażni, a w PO gdzie by nie zajrzec to kompromitacja. Każdy restort ma swojego gamonia, nawet minister sportu się skompromitował. Pomimo znajomości cen ziemiopołodów i posiadanych uprawnień do kierowania pojazdem premier niewiele z tym zrobił
 
Spokojnie, Noodles, nie emocjonuj się. W swoim zecietrzewieniu chyba nie doczytałeś, że jestem bardzo daleki od poparcia Kaczora - socjalisty i etatysty. PiS ma najlepszą kampanię wyborczą? Gdzieś to wyczytał? Jakieś dane za tym przemawiają? W ogóle toczy się jakaś kampania poza pieprzeniem frazesów i objazdowych imprezach? Szanujmy się.



Rozumiem, że sam z siebie wydumałeś, że trzeba mieć prawo jazdy, umieć robić zakupy i mieć konto w banku, żeby być premierem? O czym my w ogóle gadamy, chłopie...



Tak, uważam, że gość, który głosuje na PO:



- jest zmanipulowany przez media albo,



- ma jakiś interes w głosowaniu na PO albo,



- kompletnie nie interesuje się polityką albo,



- przespał 4 lata albo,



- jakiś mix powyższych + ewentualnie coś, co pominąłem.







Allladino, Pinochet, w mniejszym stopniu Franco (wbrew wieloletniej propagandzie). Jakby większośc zawsze miała rację, to byśmy do tej pory wierzyli, że Słońce krąży wokół Ziemi. To, że teraz ustrojem dominującym jest demokracja, nie oznacza automatycznie, iż jest najlepszym z nich. Historia demokracji naszych czasów to ułamek historii ustrojów politycznych.
 
Noodles



To kto Twoim zdaniem ma takie przymioty?



Obecny premier zna tylko niemiecki, bo jest to język części jego rodziny (nie jest to zarzut). Wykształcenie: historyk, dodajmy dość słaby.



Od razu odpowiem: wg mnie premierem powinien być ktoś "spoza", z tytułem prof. itp.



Dlaczego mają najlepszą kampanię, już odpowiadam.



W innych partiach praktycznie nie ma żadnej ideologii, chyba że taką jest antyPiSizm (?). Ja to kiedyś obserwowałem na przykładzie struktur PO w 3 kolejnych wyborach. Wszyscy tylko przebierali nogami na ewentualne korzyści jakie na nich spłyną. Z takimi najemnikami ciężko o super kampanię. Owszem za pieniądze można wiele, ale to od razu pachnie reżyserką na kilometr.



W PiS masz wielu zaangażowanych na 100%, którzy się poświecają (choć są oczywiście i inne przypadki).



Mam nadzieję, że to dorzynane właśnie prawicowe ramię PO, po wyborach zrozumie, gdzie jest ich miejsce (palikotowa 5 kolumna, chociaż Sikorskiego to tam umeścił, bo ma z nim osobiste porachunki).



Belmondo



Przecież napisałem wcześnie. Celowo omijasz moje wpisy?
 
A ja akurat zgadzam sie z naiverem.



Krytyka polityka powinna opierać się na programie, poglądach itp. a nie tego czy ma prawo jazdy.



Zresztą wielokrotnie okazywało się, że prosty i nie wykształcony człowiek okazywał się dobrym politykiem. Dlaczego więc ktoś bez konta i prawka nie może być?



@noodles



Idąc twoim tropem - zarówno Tusk jak i Komorowski są z wykształcenia historykami.



Tusk faktycznie zna biegle niemiecki natomiast Komorowski już tylko rosyjski w stopniu komunikatywnym
 
Demokracja czy nie, przyznam, że nie ujmując nikomu nie wydaje mi się by głos kogoś mocno wykształconego powinien być równy głosowi jakiegoś gościa, który nigdy nosa z pola nie wystawił, TV wcale nie ogląda,ale zobaczył billboard i poszedłwrzucił głos do urny. A jednak tak jest, idąc dalej, w Polsce wciąż większość nie jest "zbyt" wykształcona. Do tego trzeba dodać, że wiele głosów odda młodzież, która teoretycznie nie powinna się orientować w polityce, bo powinna mieć w głowie szkołę szkolącą w zasadzie jedynie fundamenty ogólnokształcące. Przyznam i wiem, że wielu młodych jest mocno ogarniętych w temacie, no ale większość idzie zagłosować, bo mają takie prawo i czują się dumni z tego. Kończąc wątek i wrącając do sedna, mimo tego kto głosuje i tak WYBóR JEST CHU*OWY, więc bez większego jest to znaczenia i nikt w podobny sposób o tym nie pomyślał, bo mamy większe problemy zawsze na czele:)
 
W temacie wyborów rozpętała sie niezła gorączka przed wyborcza:-)



rok_rzadu_Tuska_wesolo_2899562.jpg
 
@naiver



pare powodow czemu ludzie glosuja na PO.



- nie chca miec krzyzy na kazdej ulicy, 300 m pomnikow, czy Swiatyn Opatrznosci...



- nie chca sie wstydzic za to co mowia ich politycy za granica



- nie chca kazdego dnia sluchac o Smolensku, teoriach spiskowych z tym zwiazanych



- nie chca byc straszeni kazdego dnia Niemcami i Rosjanami.



- chca robic zakupy w niedziele



- nie uwazaja, ze jak ktos potrafi zarabiac pieniadze to jest zlodziejem



- nie uwazaja, ze wszystko powinno byc za darmo i panstwo powinno za to placic



- sa swiadomi mozliwosci finansowych naszego panstwa



- pragna spokoju i jak najwiecej swobody
 
Przemys_law, tak naprawdę to "po owocach ich poznacie". Wielu zawodników miało niby świetny obóz przygotowawczy do walki a tymczasem wszystko weryfikowała klatka. Podobnie będzie z wyborami, rezultat będzie jedynym w miarę miarodajnym wyznacznikiem jakości (o ile o jakiejkolwiek można mówić wśród tych pierdół, którymi nas zasypują politycy) kampanii wyborczych.



Born2Kill, akurat za nieoglądanie TV to powinno się podwajać wartość głosu ;)



@ Spa



Jakby to rzec, może ktoś, kto ma więcej czasu i cierpliwości, rozłoży twój post na czynniki pierwsze, bo mnie komentować tej propagandowej papki, jakby żywcem wyjętej z podręczników dla spindoktorów PO, się nie chce.
 
1 Panowie ja wiem, ze Tusk jest historykiem podobnie jak Komorowski czy Schetyna. To ze popieram PO nie znaczy ze ich bronie czy ubostwiam po prostu z całej sceny politycznej oni mi najbardziej odpowiadają. Ja mam swoje poglądy i dalej uważam ze premier powinien znac minimum jeden język i mieć wykształcenie ekonomiczne ( nie musi być profesorem)



2 PIS ma najlepszą kampanie, wystarczy spojrzeć na sondaże. Zaczynają od straty dwucyfrowej a przy wyborach przegrywają o włos. Mogę się założyć ze gdyby wybory prezydenckie odbyly sie tydzien pozniej wygralby Kaczynski. Z reszta teraz mysle ze PiS wygra.



3 Naiver @ albo mnie nie rozumiesz albo udajesz ze nie rozumiesz. To co brakuje J.Kaczynskiemu pokazuje jak bardzo jest do tyłu realiach dzisiejszego życia. Przecież gdybyś znał taką osobę co nie wiem np smsa nie umie wysłać to byś ją wysmiał. Dla mnie taka osoba nie może być premierem i już. Po prostu jest gamoniem.
 
Back
Top