Wspomnienia z dzieciństwa, czyli kiedy Buka straszna była

Moje niespelnione marzenie z dziecinstwa... Szkoda ze PIKO potwornie drogie jest...
 
dostałem kiedyś na gwiazdkę taki:



18569676.jpg




EcoWarriorFlintMOSC1a.jpg
 
Tomek- klasyka
Na kablu mialem jakiegis Fiata wersja coupe
Kolejka,j/większość. Super sprawa. Kumpla stary plywal,wiec jak za dzieciaka wpadalwm z bratem do niego sie pobawic,to tam byl raj dopiero! Lokomotym mial z 5, a wagonow wszelakich, od zajebania!
 
PIKO, wow to byla zabawa, u mnie w miescie bylo ciezko cos dokupic, w "składnicy harcerskiej" mieli tylko całe zestawy, rozne dodatkowe elementy - zwrotnice, szlabany, sygnalizatory itp kupowalem zawsze przy okazji wizyty w warszawie u lekarza - taki bonus od mamy zeby wynagrodzic trudy podrozy i badan.



Na torach fajnie tez kladlo sie duza kulke z lozyska ktora toczac sie robila iskry :)
 
Dzihad znowu moje dzieciństwo wrzucasz. Przeczytałem wszystkie te książki po kilka razy, nawet tą po śmierci Szklarskiego, co to kto inny pisał.
 
Gdzieś na dnie szafy nadal spoczywa gotowy do przyjęcia programu i wykonania misji IM-11 Lunokhod (moje pierwsze początki z "programowaniem")







ussr_bigtrak.jpg




https://www.youtube.com/watch?v=qvVBg6Ai8b8
 
O kurwa!



Mój kuzyn , starsz o 2 lata (stary zarobiony mega), jak go w Toruniu odwiedzłem, to zawsze , gdy się wchodziło do jego pokoju, to kosmos po prostu. I właśnie miał tenpojazd , co Fresh wstawił. Dla małolata w tamtych czasach - masakra! Do dziś pamiętam, jak się narzucało liczbowo, co ma zrobić, czy jechać prosto, by potem skręcić, etc.



Ps. Miał też pojazd , co startował na klaśnięcie. Pamiętam, że położyłem na jakąś półkę i zapomniałem dać na off. Jakiś czas potem, pojazd sam "ożył" i było po aucie - ale mi było głupio :/



:-)
 
@Grzechu: Heheh za dzieciaka to sie duzo czytalo, teraz to... ...ech, byle do emerki :)



samochodziktemplariusze.jpg
tt0099335.jpg




125294181_1_1000x700_ksiazki-slonce-arizony-plomien-w-oklahomie-w-wernic-okazja-wodzislaw-slaski.jpg




img_7220_l.JPG




@Fresh: looo, tego nie znalem! Ale czad, no prawie jak Mindstormsy dzisiaj! Pamietam, kuzyn mial taki zestaw w duzej profi walizce, cos a'la zestaw malego elektronika... Zna to ktos?
 
Dzihad to też mam :D



Kaczy, właśnie o tym wczoraj myślałem apropos kolejki, bo razem to miałem - super sprawa i tu dopiero był charakterystyczny zapach ;)



Tylko nie widze śrubokrętu z żółta końcówką :P
 
jak pojawiła się finka (noż sam w sobie tatalny) to przypomniały mi sie harcerskie klimiaty i moja sprawność: "trzy pióra" :)
 
sobie teraz przypomniałem, że w czymś takim puszczali mnie do przedszkola... o kurwa. będzie rozpierdol przy niedzielnym rosole.
rajtuzy_400x400.jpg
 
Te lizaki słodkie, ale zawsze dobre były.
A takie coś ktoś posiadał :
sega-mega-drive-edinburgh.jpg

I moja ulubiona gra z tej konsoli.
hqdefault.jpg
Zazwyczaj Hulkiem Hoganem grałem :D
 
Back
Top