Wspomnienia z dzieciństwa, czyli kiedy Buka straszna była

lugasek

UFC
Middleweight
kupa2.png
kupa-2.png
Czy wy także tęsknicie za smakiem dzieciństwa? Każdy z nas był kiedyś dzieckiem, widzącym świat przez różowe okulary. Żyło się beztrosko, bez żadnych problemów, zobowiązań. Obecne były łzy, kiedy nie dostało się upragnionego lizaka czy radość wynikająca z możliwości obejrzenia dobranocki w telewizji. Zwykłe, najprostsze rzeczy, potrafiły cieszyć ogromnie.Bez nazwy-3.png
W tym temacie, możecie dyskutować o waszych ulubionych filmach, grach, czasopismach, potrawach. O wszystkim, co kojarzy się wam z dzieciństwem.
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Apropo dzieciństwa to ostatnio mam fazę, że oglądam stare kreskówki, typu Spiderman, Motomyszy z Marsa, Wojownicze Żółwie Ninja, po latach to wszytko zgoła odmiennie wygląda. xD
 

DesL

M-1 Global
Middleweight
Dobrze, że ten obrazek uwzględnia DBZ bo to niewątpliwie całe moje dzieciństwo :D
 

Calo

WSOF
Bantamweight
Hmm, z byciem małym chłopcem (tak , z 9 -11 lat) kojarzą mi się głównie zabawy w podchody z gronem innych dzieciaków, niekiedy po nocach, dawało to niesamowitą frajdę. Do tego wiecznie poobdzierane kolana z gry w piłkę. . Jedzenie - pamiętam czipsy Biesiadne, za 50 gr można było się najeść. Obrażanie się z kumplami i godzenie za 10 min też miało swój urok. :-) Taki zajebisty beztroski czas.Ja wstawałem na pokemony na kanale, który po jakimś czasie mi zdjęli, i zostało mi TVP 1 i 2. Byłem wtedy najbardziej wkurwionym dzieckiem swiata :-)
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Ja byłem naprawdę smutny, jak nie wstałem na Godzillę... Godzilla była naprawdę mocna. :d
 

Yaas

M-1 Global
Welterweight
he-man !!!!najsilniejszy człowiek we wszechświecie... :-)no i angus macgyver, ale to już trochę później...
 

vaicavalo

KSW
Light Heavyweight
Moje dzieciństwo kojarzy mi się ze zbieraniem wszystkiego co było w chipsach. Rano podobnie jak Arlovski wstawało się na Power Rangers, Pokemony. A wieczorem z niecierpliwością czekałem na Tabalugę;) Poza tym nożna, nożna i jeszcze raz nożna!
 

Maciej Szumowski

M-1 Global
Heavyweight
Ja wiadomo, że jeden z młodszych na forum jestem, ale może się wypowiem. Tęsknię za Pokemonami :P, obecne odcinki to gówno. Oprócz tego oglądałem oczywiście Power Rangersów. vaicavalo - oo, Tabaluga! to było coś! mam do dziś strój na bal karnawałowy do przedszkola, byłem ubrany za Tabalugę... :-)
Cziris - dzięki, oglądałem kiedyś kilka odcinków tego, ale wstyd przyznać - nie pamiętałem nazwy. :)
 
L

_Logan_

Guest
Temat OCEAN.Drużyna A, McGyver, Batman Animated Series, Żółwie Ninja, Filmy z VanDamme, Seagalem i Jackie Chanem. Pegazus potem Amiga. DBZ. Liczne gry i zabawy na podwórku. Solówki za szkołą. MOTORYNKA. Mógłbym o tym pisać godzinami. Jestem dzieciakiem lat '90-tych. Piękne to były czasy dla dzieciaka.
 

Yaas

M-1 Global
Welterweight
zaraz pojawi się zapewne don johnson i jego ciemnoskóry kolega thomas... :-)w kapsle bym pograł...:-)
 

Calo

WSOF
Bantamweight
Mi najbardziej chce się śmiać, jak w autobusie ciągle słyszę dzieciaków z podstawówki, którzy gadają ze sobą ciągle o levelach i postaciach w Metinie/Tibii/WoW-ie, lub kłocą się kto ma lepszego smartfona. Większość z moich małych kuzynów (rodzinkę mam sporą) spędza 90% czasu w domu przy komputerze. Nie wiem, czy rzeczywiście taka jest większość bachorków, ale patrząc po tym co ja widzę technologia im nie sprzyja.
 

lugasek

UFC
Middleweight
Ostatnio przypomniałem sobie po latach, serial animowany pt. Spawn. Klimat miażdzy mózg, polecam wszystkim.pamieta ktos commodore 64, paro godzinne krecenie glowicy w kaseciaku i mase rozwalonych dżoji od gier sportowych?


Hehe.Pamiętam, pamiętam :-)
 

Tsubasa

WSOF
Featherweight
Ja tam chyba nie muszę tłumaczyć czym się jarałem za dzieciaka. :-)A w Contrę z kuzynem na dwa pady to mogłem grać dzień i noc, czasy PSOne na komunię i Medal of Honor 1,2 przyszły później. :-)
 

Maciej Szumowski

M-1 Global
Heavyweight
Yazz, za dzieciaka w kapsle nie grałem, ale teraz czasami pykam na telefonie w tę grę. Polecam :), znajdziesz w Android Market, jak chcesz.@Calo - no niestety, teraz dzieciaki w 1-3 podstawówki już jarać się łikendami czy innymi Gangnam Style zaczynają. :)
 

Puczi

Dobry człowiek
Dobra, przyznawać się. Kto dzisiaj rano tak samo jak ja obejrzał całego Herkulesa na Polsacie?herkulescover.jpgA tak w ogóle to polecam pegazłoma na allegro. Za 25 zł + dostawa można napierdalać w Mario, Kaczki i inne klasyki :D
 
Top