Wiem kto wygra na 100 % - gra

@up, chyba jednak stracisz. Mach to zawodnik oscylujący między LW a WW, z kolei Pirania między MW a WW. Fizycznie mocniejszy jest Ryo, to on jest faworytem, a sama walka powinna być podobna do ich pierwszego starcia.
 
Dlatego napisałem, że nie zdziwię się jak przegra tą walkę na punkty. Trudno, najwyżej zapodam se znowu ten chujowy avatar. Miałem przez miesiąc narysowanego w paincie kutasa, więc nic mi nie jest już straszne.
 
Mnie zdziwiło, że w Sakuraiu widzisz zdecydowanego faworyta. Nie mogę się z tym zgodzić. Umówmy się, obaj mają za sobą najlepsze lata. Jednak w ostatnim czasie to Chonan wykazywał się większą ambicją, stawiał sobie wyżej poprzeczkę, a co za tym idzie lepiej trenował. Do tego Sakuraiowi zdarzało się nie używać mózgu (choćby finał GP przeciwko Gomiemu)
Ja do Macha mam ogromną sympatię. To od jego i Sakuraby HL-ów zaczęła się moja przygoda z MMA :) ale podsumowując: To co napisałeś Ty (olewczy stosunek Sakuraia) + to co napisałem ja (warunki fizyczne Ryo, utrzymywanie jakiejś tam formy, głupota Macha) = Chonan zdecydowanym faworytem. No ale podobnie jak Ty, kibicuję Hayato.
 
Chonan mnie po porostu nie przekonuje. W żadnej płaszczyźnie nie jest jakoś specjalnie groźny. Taki średni rzemieślink bez polotu. Sakurai mimo wieku, stosunku do sportu i ostatnich porażek to jednak zawodnik, który ma kilka mocnych atutów i asów w rękawie. Niestety nie walczy mądrze i zazwyczaj jest bardzo słabo przygotowany a do tego tak jak napisałeś i o czym ja jakoś dziwnie zapomniałem jest naturalnie cięższy. Jeżeli walka potrwa pełne 3 rundy i Chonnan zdominuje zmęczonego i słabo przygotwanego Sakuraia i wygra na punkty to nie będę zdziwiony. Stawiam jednak na to, że Mach znajdzie drogę do szczęki Ryo, co przecież nie jest znowu aż takie trudne i znokautuje go w pierwszej albo drugiej rundzie. Muszę jednak przyznać, że podwoiłeś moje wątpliwości co do słuszności tego typu. :-)



Piszesz, że Chonan stawiał sobie wyżej poprzeczkę. Może i stawiał ale nigdy jej nie przeskakiwał. Ogólnie to Hayato w ostatnich latach miał dużo poważniejszych przeciwników. Zobaczymy ale ja nadal uważam, że faworytem mimo wszystko będzie Sakurai.
 
UFC 141



155 lbs.: Donald Cerrone vs. Nate Diaz



Kowboj ma znakomity rok. Najprawdopodobniej będzie decyzja 30-27 dla Kowboja. Ale mam cichą nadzieję na piękny nokaucik. Nate nigdy nie był znokautowany. Więc czas na to przyszedł :D. Stawiam na Cerrone.







Dream: Fight For Japan! New Year!


135 lbs.: Bibiano Fernandes vs. Rodolfo Marques



Bibiano ma lepszy parter. Widzę tu ładne poddanie w 2 rundzie. Więc stawiam na Fernandesa.
 
@ Adib: sprawdź parę postów wyżej - napisałem ,że ma być poniżej 80 (dodam ,że nie zawsze jest to reguła) i musze sie trzymać, a w Twym typie na Dream jest dokładnie 80. NA Cerrone przyjmuję.







@ Chujao, może i Ty zagrasz? I tak masz kutasa w awku, więc może go podrasujesz?? :-)
 
No i jest poniżej 80 % tylko, że zostało zaokrąglone do 80%. Więc typ powinieneś przyjąć.
 
Dobra - nadchodzę! Gram do 2 przegranej :D







UFC 141: Lesnar vs Overeem - 30.12.2011



Donald Cerrone vs Nate Diaz



Cerrone jest w niezłym gazie w tym roku, pokazuje dobrą formę. Diaz radzi sobie w kratkę, a teraz przyszedł czas na jego kolejną przegraną.







UFC on FX 1: Guillard vs Miller - 20.01.2012




Jim Miller vs Melvin Guillard



Guillard ma przewagę w stójce, ale Miller wykorzysta swój o wiele lepszy parter i wygra przez jakieś poddanie.
 
Witam w grze :-)



wiem-kto-_rhxqaqq.jpg
 
kaczka - czy mogłbym cię prosić o jednym rzecz?







19-23 megaloser 02.- którys tam jeszcze







Nie chce na swieta biegac z kutasem, to grzech ;p
 
Dream: Fight For Japan! New Year!



135 lbs.: Bibiano Fernandes vs. Rodolfo Marques



Bibiano ma lepszy parter. Widzę tu ładne poddanie w 2 rundzie. Więc stawiam na Fernandesa.







JEST PONIŻEJ 80 % tak jak mówiłem:
orphk9.jpg
 
Kutasa już przyodziałem, on musi też mieć przerwę. Jestem uczciwy, ale Święta, to Święta...
 
Może dla kogoś kto rzadko bywa w Kościele i nie wierzy w Boga to tak, lecz dla mnie jest inaczej ;p
 
Droni już nie przesadzaj. Co ma avatar do wiary i świąt? Gdyby Ci tak zależało, żeby nie mieć kutasa w awatarze w te dni to przewidziałbyś tą wtopę w grze u Kaczki.
 
a co ma kościół i bóg do tego ? :-)



Wiesz w ogóle jak Twój bóg ma na imię ? Ostatnio Watykan mu zmienił imię :D
 
UFC 141: Lesnar vs. Overeem



Alistair Overeem vs. Brock Lesnar - nie ma bata żeby Overeem przegrał. Myślę, że koniec Lesnara będzie maksymalnie w drugiej rundzie, Alistair wykończy go w stójce. Możliwą opcją jest, że Brock rzuci się na przeciwnika "na Pudziana", ale mimo wszystko, wierzę w umiejętności i doświadczenie Overeema.



Donald Cerrone vs. Nate Diaz - Cerrone na pełnym gazie w tym roku. Mam nadzieję i liczę na to, żeby zakończył 2011 rok solidnym zwycięstwem nad Diazem.
 
ufc 141



ubereem wygra z lesnarem, tak jak wspominalem wjedzie w niego jak ogier w klacz i bedzie szybkie tko







a teraz lekki off



mozesz kaczka podac mi link do strony gdzie sprawdzasz te procenty w walkac, zebym nie pisal nie potrzebnie typowania ;]
 
Back
Top