Wiem kto wygra na 100 % - gra

wiem-kto-_rhqeexp.jpg








@marcin, jeśli nadal chcesz brać udział w grze, dziś mija termin wykonania kary.
 
Zajebista wymówka:-)



Edit: Kaczka wpisz w tabelce przy moim nicku: wycofał się. Pisałem o tym wcześniej.
 
Oki - masz takie prawo Adib :-)







Btw. Zobaczymy miny tych co wymiękli, jak w tej czy kolejnej odsłonie gry , zwiększę pulę na nagrody i zmienię nagrodę :-)
 
Jeżeli można stawiać na Aldo to grzechem było by tego nie zrobić... Aldo jest o 2 klasy lepszym stójkowiczem a w parterze nie da sobie zrobić większej krzywdy.
 
Skoro można na Aldo to również stawiam na niego



UFC 142



Jose Aldo vs Chad Mendes



Aldo nie bez przyczyny jest numerem jeden w swojej dywizji i jednym z czołowych zawodników w rankingu p4p, co udowodni w najbliższy weekend. Nie będzie to łatwa walka i pewnie zdarzy się sytuacja, że Aldo będzie musiał walczyć z pleców, ale wydaje mi się, że spokojnie decyzja dla Aldo, nie zdziwi mnie jeśli natchniony przez brazylijską publiczność mistrz skończy to przed czasem (KO)



Może być?
 
Boże,że nie chciałem przez święta tego trzymać??? Ty masz jakiś problem z głową...
 
Aldo vs Mendes - Aldo będzie dyktował warunki w tej walce. Mendes ma swoją szansę w wyleżeniu decyzji ale wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne. Coś czuje, że Jose dosyć łatwo obroni ten pas i to nie niego stawiam w tej walce. Nie wierzę, że Mendes będzie umiał zrobić więcej niż np Faber. Może byc Kaczka?
 
Oczywiście. Btw. To kolejna walka , na którą typów nie chciałem przyjmować na początku (raz ,że Aldo to jeden z moich ulubionych fighterów, 2 jest sporym faworytem), ale cóż - słowo sie rzekło.
 
Pallhares vs Massenzio (UFC 142) - Rousimar wygra



Uzasadnienie? Massenzio to cieniak i ponownie miejsce w UFC zagrzał tylko dlatego, że wziął walkę w zastępstwie z Krzyśkiem. A pokonanie Cantwella ostatnio nie wydaje się jakimś wielkim osiągnięciem. Pallhares prezentuje się znacznie lepiej i jak to przegra to mi szczena wypadnie z zawiasów.
 
Aldo vs Mendes (UFC 142)



Nie widzę innych opcji niż zwycięsto Jose, w stójce Chad jest bez szans zaś do parteru ciężko będzie mu sprowadzić rywala, nawet jeżeli mu się uda to wątpię czy Aldo da sobie coś zrobić. Spodziewam się obijania Mendesa i pewneo zwycięstwa Jose.
 
Jose Aldo vs Chad Mendes



Brazylijczyk ma jedną z najagresywniejszych stójek w UFC. Jest widowiskowa, celna, mocna, czego chcieć więcej ? Domeną Chad'a mają być zapasy, ale jakoś nie wyobrażam go sobie, obalającego Jose'go, który obronę przed obaleniami ma naprawdę dobra, co potwierdził Maynard. Niby bjj Aldo jest nie sprawdzone pod kątem mma, ale sam fakt, że wygrał z Cobrinho dwukrotnie świadczy, że należy do elity. Ranga przeciwników, ilość walk, ogólnie doświadczenie również po stronie zawodnika Nova Unia. Osobiście liczę na KO ze strony mistrza w 2 rundzie i powrót do top3 p4p.
 
Skoro można, to trzeba :D



Jose Aldo vs. Chad Mendes



Oczywiście, że mój typ to Jose Aldo . Dlaczego? Dlatego, że jak dla mnie nie ma lepszego zawodnika w tej dywizji od Jose. Efektowna stójka, dobry parter. Wszystko przemawia za tym, że w sobotę to on zwycięży. Mam nadzieję, że przed czasem :)
 
Wracam do gry ;)



UFC 142



Rousimar Palhares (13-3) vs. Mike Massenzio (13-5)



Pieniek nie da się ani znokautować ani tym bardziej poddać, wygra to na 100%. Mike to nie jest poziom UFC
 
[strike]mialem juz nie wracac, bo kolejna wpadka i kutas w avatarze, ale nie moglem sie powstrzymac,



[strike]Rousimar Palhares zniszczy Mike'a Massenzio[/strike]



Mike Massenzio nie ma zadnych argumentow przeciw zapasom, sile i Jiu Jitsu Toquinho, ktorego widze wsrod scislej czolowki MW.[/strike]







albo nie, juz sobie odpuszcze, bo jeszcze bede musial przyodziac nowego avka, a nie chce potem w zlym stylu odchodzi bez wykonania kary :-)
 
O ile jeszcze jestem w grze to typuję:



Aldo vs Mendes --- stawiam na Aldo. Ostatnio poprawił obronę przed obaleniami, więc Mendes tak łatwo nie sprowadzi go do parteru, a myslę że w stójce Aldo jest lepszy.
 
dziś mija kara więc wracam do gry ;)







UFC 142



155 lbs.: Edson Barboza (9-0) vs. Terry Etim (15-3)



Barboza to zdecydowanie lepszy striker i wydaje mi sie ze powinien właśnie w stójce wypunktować Etima



UFC on FOX 2



185 lbs.: Michael Bisping (22-3) vs. Demian Maia (15-3)



Uważam że rekord Bispinga jest troche napompowany i nie da on rady Maii, ktory w 2 rundzie powinien poddac angola







ps. może byc?
 
Back
Top