Wiem kto wygra na 100 % - gra

UFC 141: Lesnar vs. Overeem




Donald Cerrone vs. Nate Diaz - Cerrone na pełnym gazie w tym roku. Mam nadzieję i liczę na to, żeby zakończył 2011 rok solidnym zwycięstwem nad Diazem.
 
Dream



Bibiano Fernandes vs. Rodolfo Marques



Bibiano jest moim faworytem turnieju kogucich na Dream. Skoro ma wygrać cały turniej, to musi sobie poradzić w półfinale.







UFC 141



Alistair Overeem vs Brock Lesnar



Według mnie Brock zaatakuje od początku walki (w 1 rundzie będzie bardzo niebezpieczny). Jednak z upływem czasu (jeśli przetrwa początek) przewaga "Miłośnika koniny" będzie rosła i kto wie czy Overeem nie wygra przed czasem.
 
Dodam typa :)



Donald Cerrone pokona Nate'a Diaza



Cerrone znajduje się obecnie w zajebistej wręcz formie.Może po prostu nie doceniam Diaza, ale moim zdaniem szanse ma małe z kowbojem w tej chwili. Diaz w ostatnich walkach częściej przegrywał, a teraz trafił na niezłego kota, więc nie wróżę powodzenia.
 
Już założyłem, zapomniałem wczoraj. Czemu ty jesteś tak debilny. No człowieku 35- latek ma się tak zachowywać. Pracujący, utrzymujący rodzinę. Spędzający 8 h na CoHones.Wrzucający czyjeś żony.Jak powiedziałem tak zrobiłem.Masz kutasa. Nawet jak mnie DSQ, to i tak go do końca kary podtrzymam.
 
35-40 lat. I żebyś wiedział, że podtrzymam bo jestem uczciwy. Za to ty jesteś... Ja ci chyba odetne prąd.
 
To i ja zagram.

Alistair vs Brock
"Ciężka sprawa", tak to można nazwać.

Stójka Chyba nikt nie ma wątpliwości kto będzie górwał w tej płaszczyźnie, mistrzostwo w turnieju K1 wywindowało Holendra na miano jednego z najlepszych strikerów w HW. Zgodzę się z tym, aczkolwiek JDS nie będzie miał najmniejszych problemów z ulokowaniem celnych ciosów na twarzy Overeem'a.
Zapasy Mistrzostwo NCAA i wszystko jasne, Brock czuje się tu jak ryba w wodzie.
Parter Alistair'owi zdarzało się poddać jakąś ciekawą techniką, ale było to przed Erą Koniny, teraz raczej możę liczyć tylko na siłową gilotynę. Z drugiej strony Lesnar wygrywał 2 razy przez poddanie, raz przez gnp, drugi przez trójkąt rękami na nie mogącym oddychać Carwinie. Raczej fajerwerków tu nie będzie.
Szczęka Słaba szczęka Koniny vs panika po ciosie Hamburgera, trudno wytypować zwycięzce.
Doświadczenie 7 walk rzuconego od razu na głęboką wode Amerykanina nie może równać się z 46 walkami, walczącego od 19 roku życia Holendra.

Podsumowując, wygra Alistair Overeem, ale będzie to raczej pojedynek jeden z tych o których zapomina się na drugi dzień.

Ps. z chęcią postwiłbym jeszcze na Diaza, no ale zasady to zasady ;>
 
UFC 141: Alistair Overeem vs Brock Lesnar



Overeem jest znacznie lepszy od Lesnara stójce,ale za wolno się porusza, Brock zaatakuję od razu i dzięki swojej dynamice i sile obali Holendra i zrobi rzeź w parterze. Napompowany Reem nie będzie potrafił zrzucić z siebie ciężkiego Brocka, a G'N'P jest dosyć niebezpieczny dla Jego przeciwników. Ot mój typ;)
 
@Kaczka41



Dlaczego wstrzymujesz grę? Po nowym roku są właśnie najlepsze gale do typowania. Jest jakieś logiczne wytłumaczenie tej przerwy i jak długo miałaby ona trwać?
 
Graz zawieszona, ale karę odbębniam.



Przyznaję się do błędu, Cerrone wydawał się bez formy, nieobecny przez całą walką, a Diaz to wykorzystał i kompletnie go zdominował. Diazy kocury, wygrywają jak nie trzeba.



Avatar zaraz powinien się załadować.
 
przyznaję się do błędu... nie chciałem iść na łatwizne typując Overeema więc wybrałem Kowboja... strasznie się zawiodłem na nim...



przyodziewam ostatni raz avatar losera i tak jak Lesnar odchodze z gry po zakończeniu karnego okresu (do czasu następnej edycji gry)
 
Przyznaję się do błędu, spodziewałem się odwrotnego przebiegu walki Cerrone - Diaz. Avatar powinien zmienić się niedługo.
 
Przyznaję się do błędu, Lesnar mnie zawiódł, nawet nie chciał wygrać i po tym dowalił zakończeniem kariery. Avatar powinien się zaraz zmienić.
 
Avatar jest :( Dopiero dzisiaj się otrząsnąłem po porażce Cerrone'a... Co mnie podkusiło żeby na niego postawić, a nie na Overeema? Do tej pory nie wiem, jednak do błędu się przyznaje. Diaz ładnie go punktował.
 
Gra wznowiona







wiem-kto-_rhaqnrq.jpg








Marcin i zoom nie wykonali kary -czas 2 dni
 
boś gre wstrzymal, ale skoro juz wznowione. . .



przyznaje sie do bledu, japoniec sobie w kulki polecial i oddal walke bez walki
 
Back
Top