Wiem kto wygra na 100 % - gra

Kaczka - dzięki :-) I również gratulacje, prawie wszyscy udupili hehe. Swoją drogą dobrze, że nie postawiłem na Soszyńskiego, bo rozważałem to.
 
Kaczka - dzięki :-) I również gratulacje, prawie wszyscy udupili hehe. Swoją drogą dobrze, że nie postawiłem na Soszyńskiego, bo rozważałem to.
 
Avek zmieniony już rano, a wpisuję się dopiero teraz, bo nie chciałem sobie robić spoilerów przed obejrzeniem wszystkich walk.



Co tu dużo mówić...Krzysiek dał się trafić, może zlekceważył Igora...i trudno mu się dziwić, bo Igor to za słaby zawodnik jak na UFC i jestem przekonany, że na 100 walk Krzycho by wygrał przynajmniej 95.



Do zobaczenia za miesiąc
 
wiem-kto-_rhrpsxq.jpg
 
Kary nie wykonali jeszcze:



RaphTaba, Zoom, Deadpool, Chamakolej



Jako,że istnieje szansa ,że ktoś po prostu gali nie widział, albo nie ma czasu na forum, tradycyjnie czas do czwartku - potem usuwam z gry :-)







wiem-kto-_rhrhpae.jpg
 
Zaryzykuję i postawię na Diego Nunesa w walce z Gamburyanem na UFC 141. Wg mnie Nunes jest po prostu dużo bardziej poukładanym stójkowiczem i jeżeli nie nadzieje się na jakąs petardę od Mannyego to spokojnie wygra na punkty albo nawet sam pokusi się o jakieś TKO. W parterze Diego jest na tyle dobry, żeby nie dać sobie zrobić krzywdy ewentualnym GNP Gamburyana.
 
Jak ostatnio patrzę na te zakłady, to chyba jestem ZBYT " oryginalny " . Melendez ma praktycznie pewne zwycięztwo a ja się bawię w " moich
" uronionych faworytów, jak Yoshi i Brock -.-
 
Garfield i Mort - wyleczeni :-)



RaphTaba i Chamakolej - nadal nie wykonali kary.



@def - nie spróbujesz raz jeszcze swoich sił ?? :-)
 
Sory kaczucha zupełnie mi to wypadło z głowy, już zmieniam avka.
PS: Chciałbym zobaczyć twoją mine po pierwszej rundzie Jones vs Machida :-)

A i oczywiście przyznaje się do błedu, Jones był lepszy, niestety :-)
 
<h2 class="topictitle">
M-1 Ukraine: Superfinal Grand Prix

omielanczuk wygra swoja walke, ostatnio zdobyl pas bushido, jego przeciwnik ma dopiero 2 walki, wiec licze na doswiadczenie polaka, no i swoich trzeba wspierac :P



UFC ubereem vs lesnar

stawiam na overeema, mysle, ze wjedzie z lesnara, jak ogier w klacz i wygra walke :D
 
@zoom - jako loser - to narazie możesz postawić , ale oczy w słup lub kolegom...piwo w knajpie :-)



Wpadnij z ze swoimi typami po zakończeniu kary.
 
Czas coś wygrać u Kaczki

Shooto 18.12.2011

Shinya Murofushi vs. Masayoshi Kato - Ja liczę na tego drugiego. Niepokonany, z remisem, a Murofushi już raczej zapadł w śpiączke.

Deep 18.12.2011

Yoshiki Dukumoto vs. Ryuichi Tanaka - Wiem, że będę mógł załować stawiając w japońskich pojedynkach i że potem będę z przyodzianym kutasem, ale cóż. Oboje niepokonani, Tanaka bardziej doświadczony.









<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" style="width: 377px; height: 24px;">
<tbody>
<tr>
<td class="Txt11Gray OddBgd" height="20" width="97">
</td>
<td class="Txt11Gray OddBgd">
</td>
</tr>
</tbody>
</table>
 
Koniec z looserstwem więc do razu



UFC 141



Donald Cerrone (17-3) vs. Nate Diaz (14-7)



To mój ulubiony zawodnik w tej wadze, wygra bo jest lepszy. Po tej wygranej powinien dostac szansę w starciu o pas, 5 walk w 2011 roku świadczy o jego ambicji, która powinna zostać nagrodzona!!!
 
Kaczka a przyjmujesz zakłady na Kawajiri vs Miyata na noworocznym Dream? Jeżeli tak to stawiam na Tatsuyę. Wg mnie Miyata ma trochę braków, które Kawajiri powinien wykorzystać. Tak samo nie napisałeś czy przyjmujesz mój zakład na Nunesa. Czekam na odpowiedź. Pozdro.
 
Na Kawajiri - oczywiście.....że nie :-)



Na Nunesa ...........................................................................................



............................................................................................................



...............................................ok
 
Dobra to napisz na jakie walki z Dream pozwalasz bo nie ma tam za dużo potencjalnie wyrównanych pojedynków. Miyata też na pewno nie jest bez szans.
 
Ok, niech stracę... Stawiam na Sakuraia w walce z Chonanem. Choć wydaję mi się, że Sakurai nie podchodzi już jakoś szczególnie poważnie do walk i nie przygotowuje się na swój max, to jest to jednak nadal klasę lepszy zawodnik niż Chonan. Do tego ma więcej atutów do skończenia walki przed czasem. Dysponuje dużo mocniejszym ciosem i to on powinien częściej znajdować się na górze w tej walce. Nie zdziwię się jakoś mocno jak Ryo wygra walkę na punkty ale jednak zdecydowanym faworytem w tej walce będzie Sakurai.
 
Back
Top