Wiem kto wygra na 100 % - gra

o kurde, zapomniałem, żem loser, odpracuję to po UFC (jak przegram ustawię avka na 2 tygodnie)
 
To wybieram Melendeza, żeby przyspieszyć akcje. Wydaje mi się, że Melendez jest teraz w kosmicznej formie i że zdominuje Masvidala i wygra pewnie decyzją albo nawet pokusi się o jakieś TKO. Uwielbiam agresywny styl Gilberta i ciągle mam w pamięci jego bój z Ishidą albo Kawajirim w Pride. Masvidal to również bardzo porządny lekki ale nie bardzo umiem sobie wyobrazić jak miałby wygrać akurat tą walkę.
 
@ bax - dobrze ,że przypomniałeś:



do jutra czas na zmianę awka i przyznanie się do wtopy z Moksem - ponowna chwila zapomnienia - koniec gry
 
On jest nowy w grze- to raz



Dwa - zagaił o tę walkę przed wymaganym terminie



trzy - nie raz Ci pisałem o terminie+ podawanie na jakiej gali dany pojedynek sie odbywa +data gali



Ps. Kolejnych pojedynków mniej znanych zawodników bez szczegółów podanych wyżej nawet nie będę rozpatrywał - tyle



Edit. I nie ma na to żadnego wpływu Twój wynik w grze. Pozdro
 
myślałem że regulamin dotyczy wszystkich jednakowo, ale rozumiem że dla Ciebie lepszym rozwiązaniem jest jak ja nie typuję
 
Gość postawił na Bispinga 48 przed galą, ale nie umotywował (nie doczytał regulaminu)- nowy user - zrobiłem wyjątek , umotywował natychmiast.



Btw. Znów i tak wybrałes walkę , która na Tapology jest oceniana 90:10 %, więc i tak bym jej nie przyjął. Temat zamknięty
 
Kaczka mam prośbę do Ciebie, mógłbyś mi napisać do kiedy mam mieć ten "chujowy" avatar :-)



edit



nareszcie :-) dzięki nie zauważyłem :-)



[strike]można na Soszyńskiego?[/strike]
 
UFC 140: Jones vs Machida



Krzysztof Soszyński vs Igor Pokrajac - jakoś nie mogę się przekonać do umiejętności Pokrajac'a, uważam, że dla Krzysia będzie to dość łatwa walka. The Polish Experiment zdominuje Chorwata swoimi umiejętnościami i warunkami fizycznymi.



@Przemek



Ogólnie to jak chcesz coś w podobnym stylu to szukaj w gatunku psychobilly lub rockabilly. Jak jakieś piosenki bardziej ostre to zespół Mad Sin lub Nekromantix, Horrorpops, a jak bardziej spokojne to Tiger Army no i oczywiście Hillbilly Moon Explosion :-)
 
Sorry że się wpier@# ale mam sprawe do deadpool'a :D.Słuchaj masz może inne podobne piosenki do tej co wrzuciłeś jakiś czas temu do tematu muzyka??
 
Mam pytanko. Jeżeli teraz trafiłem Bispinga, a za tydzień nie trafię Machidy, wynik mi się zeruje i obstawiam od nowa czy wynik mi się zeruje i przyodziewam awatar karny?
 
Dzięki za graty ;) . Jedziemy więc dalej !



UFC 144 : Edgar vs Henderson



Yoshihiro Akiyama vs Jake Shields



Stawiam na japońskiego wyjadacza z jednego względu : Shields . Akiyama jest dla mnie skończony, ale Jake chciałby już chyba opuścić szeregi UFC, w przeciwieństwie do Sexyamy . Możliwe, że zobaczymy KO już w pierwszej rundzie . Wierzę więc w umiejętności Yoshihiro i jego Judo, co pozwoli mu blokować obaleń i konsekwentnie obijać Amerykanina .
 
Frank Mir pokona Antonio Rodrigo Noguerie.



Wygrana nad mocno przecenianym Schaubem niewiele dla mnie znaczy. Frank dysponuje dużo większym arsenałem technik w stójce niż podczas ich pierwszej walki, a i wtedy to co miał wystarczyło.



walka nie wyjdzie poza drugą rundę
 
Krzysiek pokona Igora. Tutaj nie ma co argumentować, jest po prostu o 2 klasy lepszym zawodnikiem, Igor nigdy nie był na poziomie UFC :)
 
wiem-kto-_rhprxpp.jpg




wiem-kto-_rhprxph.jpg
 
Krzysio Sz. zdewastuje Igora w stójce, niestety umiejętności Chorwata są niewystarczające na UFC, nie jest zawodnikiem, który może się jeszcze rózwinąć
 
Ok to dobrze



Krzysztof Soszyński pokona Igora Pokrajaca na UFC 140



Krzysiek jest po prostu lepszym zawodnikiem od Igora, ma lepszych zawodników na rozkładzie, dlatego to on jest moim (i nie tylko moim) faworytem do zwycięstwa w tej walce.
 
Back
Top