Wiem kto wygra na 100 % - gra

Na wszystkich można ....poza Irokezem







BTW> Wiem Wakaszimazu że po karnym kutasie masz grę w głębokim poważaniu, ale kara to kara - awka przywróciłeś z powrotem po 2 tygodniach - daję czas do jutra - nie zmienisz - Wymiękłeś jak inni :-)
 
Kaczka41 - nie chciałem się wymigać od "kary" tylko zapomniałem, że ostatnią walkę jaką typowałem u Ciebie w grze była Penn vs Diaz a nie Shields vs Ellenberger. Przepraszam w takim razie i zaraz przywracam odpowiedni avatar.
 
jak mozna to dolaczam ;]







ksw17, mamed-taylor, typuje zwyciestwo mameda, dlaczego? bo jak chce zawalczyc z lombardem to nie mmoze sobie pozwolic na porazke no i licze na jakies sprytne poddanie
 
Ok no to zaryzykuję, albo zgarnę 2pkty, albo odejdę w hańbie z avkiem kutasa ;)



BFC - Heldzik pokona Novera - Nover ewidentnie nie okazał się młodym Andersonem Silvą ani GSP. Słabo mu szło, do tego jakieś problemy na tle nerwowym (mdlenie) itp...Held to młody kozak, niesamowity talent, podda go!



KSW - Mamed pokona Taylora. Wierzę, że i w stójce i w parterze jest w stanie go ograć, 2 KO z pleców też dobrze świadczą o Mamedzie :D
 
Bellator 59



Marcin Held pokona Phillipa Novera



Nover wbrew pozorom nie jest tak slabym rywalem jak niektorym moze sie wydawac, ale mam wrazenie, ze Marcin ciagle niesamowicie sie rozwija no i jego kosmiczne jiu jitsu powinno ponownie wystarczyc - via submission 1R







jeszcze Mamed i Błachnio, tylko nie wiem na ktorego sie zdecydowac :)
 
Chyba też przyłącze się, do grona ludzi typujących Helda







Bellator 59



Marcin Held pokona Phillipa Novera



Inne rozwiązanie tej walki niż Held by submission nie przychodzi mi do głowy. Mimo to, że Nover przygotowuje się na poddania Marcina, to i tak nie przeszkodzi mu w tym, aby do takiego poddania doszło.
 
a chuj jak OWCZY PĘD to OWCZY PED :-)



mam nadzieje że na koniec nie czeka karny kutas :-)



mam obstawionego Cipka a teraz:



Marcin Held pokona Phillipa Novera przez zastosowanie śmiercionośnej pokrzywki na łydkę ...



a tak na serio zdecyduje brazylisjki parter Heldinho
 
To może 2 typy na sobotę:



- Moks vs Saidov - wątpię w to, żeby ci panowie zrobili sobie krzywdę w stójce, spodziewam się finału w parterze. Saidov moim zdaniem wpakuje się jakąś technikę kończącą. Jeżeli skończy się decyzją to pewnie wygra, ale stawiam, że się nie skończy.



- Mir vs Nog - może i Antonio ma zwyżkę formy, ale jak dla mnie i tak nie ma atutów w tej walce. Albo Mir go skatuje, albo wygra przez decyzję.
 
wiem-kto-_rpahawa.jpg
 
No to ok ... Chyba moja ostatnia szansa na zachowanie twarzy :D



Dream : Genki Desuka - Tatsuya Kawajiri pok . Kazuyuki Miyata



Kawajiri jest bardziej doświadczonym zawodnikiem i lepszym ogółem . Bardziej wszechstronnym .
 
Właśnie skończyła mi się kara...



Z tej okazji mam dwa nowe typy:



1) Michael Bisping wygra z Jasonem Millerem - Bisping ma zajebistą obronę przed obaleniami plus jest przynajmniej klasę lepszym strikerem od Millera. Myhem ma oczywiście szansę na poddanie ale dla mnie dużo bardziej prawdopodobny scenariusz to Bisping spokojnie przez decyzję albo TKO.



2)Frank Mir pokona Antonio Rodrigo Noguerię ponieważ jest od niego dużo bardziej fizyczny w stójce (mocniej bije) i przynajmniej tak samo dobry w parterze. Szczerze to oczami wyobraźni bardziej widzę jak Mir poddaje Noga niż na odwrót. W tym pojedynku bardzo się zdziwię jak wygra Minotauro.
 
Dodam kolejnego typa :)



Frank Mir pokona Minotauro .



Frank znajduje się obecnie w dużo lepszej dyspozycji niż Nog, którego czas już dobiega końca. Mimo dobrej ostatniej walki na UFC w Rio nie przewiduję kolejnego zwycięstwa. W ich pierwszej walce Frank wygrał zdecydowanie,a wydaje mi się, że czas działa na niekorzyść Noga. Mir by KO/ TKO.
 
Kaczka41 minął miesiąc od gali Penn vs Diaz, więc o co Ci chodzi? W regulaminie jest dokładnie napisane, że po tym miesiącu punkty się kasują.
 
Jaka gala ? Kiedy gala? Prosiłem o wiecej szczegółów...



Santos z Yamanaką walczy 17 grudnia...i tak na tę walkę nie można. Więc wyjaśnij o jaką Ci chodzi
 
Tak myślałem, że nie można chociaż wolałem się upewnić :) . W takim razie :



Tachi Palace Fights 11



Georgi Karakhanyan vs Isaac De Jesus



Stawiam na Karakhanyana, który powinien zdecydowanie zdominować swojego zawodnika w parterze . Decyzja na jego korzyść również mnie nie zdziwi, choć stawiam na sub w 2/3 rundzie .
 
Kaczucha, chyba mi się dzisiaj kończy kara, więc jedziemy na ostro.


Jones vs Machida


Myślę, że Machida będzie niewygodny dla Jones'a, może skontruje i będzie TKO!


Gala: chyba nie muszę pisać :-)
 
Back
Top