Wiem kto wygra na 100 % - gra

wiem-kto-_rpasrah.jpg
 
Wolę się upewnić. Więc:


Tito Ortiz vs AR Nogueira , UFC 140


Od ostatniego pojedynku Minotoro z Brilzem, w którym nie zaprezentował się najlepiej, minęło wiele czasu. Nie sądzę, żeby do pojedynku z Tito wyszedł w lepszej formie, niż ostatnio. Ortiz nie jest znaczącym faworytem, lecz uważam, że zdąży przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
 
@ kaczka



Jest tyle postów, że szybciej będzie jak zadam ci pytanie: W twojej grze - aby ją ukończyć z sukcesem, trzeba poprawnie wskazać zwycięzcę 10 razy z rzędu - tak?



Jeśli trafisz np. 4 razy z rzędu, potem pudło- to musisz zaczynać nową serię, w której musisz trafić 10 z rzędu by wygrać?



Pkt z poprzednich trafień nie kumulują się prawda?
 
Dzieki za szybką odp



Na Marginesie : wiesz, że matematyczna szansa na wytypowanie zwycięzy w twojej grze, chociażby 5 razy z rzędu ( zakładając, że są to zawodnicy na identycznym poziomie) wynosi...... 3 % :-) Nie uwzględniając remisu, bo wtedy będzie jeszcze niższa...

Może na Bispinga ktoś zaryzykuje...?


Ja chce obstawić tego irytującego Angola!
 
@kaczka



Mogę obstawić Bispinga, o ile, po ewentualnej porażce, nie będzie liczył się mój typ na Ortiza (rozumiem, że od niedzieli do niedzieli będzie karencja? ). Czekam na Twoją odpowiedź i wstępnie wprowadzam tym na Anglika...



Wybacz, że moze głupio się o to pytam, ale dawno się nie bawiłem i nie jestem ogarnięty z regulaminem.
 
Dobra, dzięki. Więc:


Mayhem Miller vs. Michael Bisping, TUF 14 Finale


Bisping, przez niechęć wielu fanów do jego osoby, jest niedocenianym zawodnikiem. W ostatnich latach to on pokonywał lepszych fighterów i był zawodnikiem UFC. Sądzę, że to wystarczy, by Bisping wypunktował swojego rywala w stójce.
 
Loser minął. No to znowu sobie obstawię:) UFC 140



205 lbs.: Krzysztof Soszynski (26-11-1) vs. Igor Pokrajac (23-8) bo... chcę zobaczyć Krzysia na głównej, a wydaje mi się, że po tej walce będzie mi to dane;P
 
Jon Jones vs. Lyoto Machida - Powróci Lyoto sprzed dwóch porażek. Myślę, że Jones może się nie spodziewać dobrego przygotowania Dragona, który z kolei mozę być bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla Jonesa.



Mayhem Miller vs. Michael Bisping - nie wiem dlaczego wszyscy Bispinga skreślają. Jak dla mnie powinien on spokojnie pokonać Millera, a mógłbym nawet przewidzieć, że Michael jest w stanie zakończyć walkę przed czasem!
 
Kaczka przyjąłeś już mój typ na Bispinga? muszę czekać na jakieś potwierdzenie czy coś? :D
 
Miller vs Bisping - od 3 lat Mayhem nie wygrał z żadnym czołowym zawodnikiem który byłby w formie. Z Shieldsem przegrał po 5 rundach na punkty. Jeśli dojdzie do decyzji w przypadku wyrównanej walki, to nie widzę innej opcji niż podarowanie przez sędziów zwycięstwa Bispingowi. Jedyną szansą dla Jasona jest moim zdaniem skończenie Bispinga przed czasem, ale przy całej mojej sympatii dla Millera, jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić.
 
Widzę, że jestem już "wyleczony", więc biorę się za następne walki.



Frank Mir pokona Antonio Rodrigo Noguerię - Mir wg mnie ma po prostu więcej do zaoferowania w stójce a to w tej płaszczyźnie powinna przebiegać większość walki. Nog widać, że trochę odrdzewiał, podszlifował boks i przede wszystkim zaczął robić całkiem efektywne uniki głową ale czy to co wystarczyło na trochę jednak wciąż niedoświadczonego Schauba starczy na Mira? Ja wątpie ale obym się mylił bo Nogueria to jeden z moich ulubionych zawodników od zawsze.



Michael Bisping pokona Jasona Millera - Tutaj nie jestem już wcale taki pewien wyniku ale zaryzykuje... Uważam, że Bisping jest przynajmniej o klasę lepszym stójkowiczem a TDD i obrone przed poddaniami ma na tyle dobrą, żeby nie dac sobie zrobić jakiejś większej krzywdy w tych płaszczyznach. Jeżeli Anglik podejdzie mądrze do tej walki i będzie ją utrzymywał w dystansie punktując rywala i uważając na obalenia to powinien wygrać to starcie. W ostateczności znowu zapodam se avatar z kutasem.
 
soszynski wygra w swojej walce z chorwatem, why? bo bil juz ludzi z tego kraju, win da mu moze wkoncu glowna karte, no i oczywiscie wydaje mi sie, ze wymeczy decyzje po 3 rundach ;]
 
Back
Top