Wiem kto wygra na 100 % - gra

to i ja z pradem poplyne,



Krzysztof Soszyński pokona Igora Pokrajca



Krzysiek jest zawodnikiem o klase lepszym i nie widze innej mozliwosci niz zwyciestwo Polaka. Pokrajec powinien zaliczyc KO w drugiej/trzeciej rundzie i jednoczesnie pozegnac sie z Zuffa.



WAR Krzychu!!!
 
Kaczka mogę zmienić typ z Mira na Soszyńskiego? Jeżeli tak to chętnie bym skorzystał z takiej opcji. Nog ma jednak większe szanse z Mirem niż Pokrajac z Soszyńskim.
 
Pkt 14 regulaminu (str. 44):



trolldad.jpg
 
.......................................................................................................



..................................................................................................ok.
 
UFC 140



205 lbs.: Krzysztof Soszyński vs. Igor Pokrajac



Krzysiek jest maszyną do wyrzucania zawodników z UFC. Teraz nadeszła pora na Igorka. "The Polish Experiment" wyśle "The Duke" do szpitala w 2 rundzie.
 
kaczka.... wiesz, że wg. buków Hominick jest równie dużym faworytem co Jones ? :-)
 
Wiem , stąd te liczne kropki przed oki. Ale gościowi już tyle razy odrzucałem walki, że tym razem mu przyjąłęm , by nie być posądzany o dyskryminację ze względu na jego pozycję w rankingu gry :-)



Nigdy więcej podobnych typów nie przyjmę chama, pamiętaj.
 
Na Soszyńskiego im przyjąłęś a wg tego Twojego śmiesznego tapology jest większym faworytem. Kieruj się albo tym albo tym bo czasem przewidywania na tym serwisie są o 180 stopni inne niż kursy u buka
 
up: czytaj posty - miałeś wszystko wyjaśnione- raz.



Dwa - pisałem Ci już,żebyś podawał nr gali, datę i dokładnie jaki pojedynek obstawiasz. Przy Hominicku - znów tego nie zrobiłeś. Więc powiem ostatni raz:



Jeśli jeszcze raz przy typowaniu nie podasz szczegółowych danych - wylatujesz.
 
Hehe, będąc drobiazgowym to pisałeś, żeby przy mniejszych galach i słabo znanych zawodnikach pisać galę i datę. Myślę że Hominick i gala UFC jest dobrze znana więc nie wiem w czym problem ;) Widzę panie kaczka że dupa ci się zaczyna palić i szukasz jakichś śmiesznych powodów żebym czasem nie zdobył za dużo punktów ;) Być może potknę się niedługo to kamień spadnie ci z serca ;)
 
Jakbym chciał byś nie zdobył więcej pkt - już dawno bys nie grał - uwierz. Więc nie pierdol mnie tutaj Waszmość :-)
 
Gilbert Melendez (19-2) vs. Jorge Masvidal (22-6)-Choc Masividal ostatnio pokonał KJ Noonsa to myślę że z Melendezem ulegnie ponieważ Melendez już jest jedną nogą w UFC i myślę że bardzo szybko będzie chciał też postawic w największej federacji drugą nogę.
 
SZOK :-)



Nadal nie mogę uwierzyć w to co widziałem... Przyznaję się do błędu.



Zmieniam avka
 
Przyznaje się do błędu. Słabością Tito zawsze były ciosy na korpus, a Nogueira nie jest taki wypalony, jak sądziłem na początku.
 
no coż ryzyko bylo jednak spore, nie oplacilo sie, dragon przegral, teraz w lhw juz raczej nikt nie zagrozi jbj







avek bedzie za 2 minuty, no moze 5







ps. do zobaczenia za miesiac w tym temacie
 
Przyznaje siędo błędu :) Lubię ryzykować więc postawiłem na Machidę, w sumie także miałem nadzieję, że wygra. Jon Jones to kozak i nikt mu nie zagrozi w dywizji półciężkiej :)







P.S. Powie mi ktoś jak się zmienia avatar :D ?
 
kurde, nie sprawdziłem odpowiedzi kaczora
trudno, muszę się pogodzić z wywaleniem :(
 
Back
Top