Wiem kto wygra na 100 % - gra

Michał Materla wygra z Horwichem.



Będący na fali wznoszącej Cipao wygra swoją kolejną walkę w drodze po pas KSW w wadze średniej.



Może być? :)
 
czemu mam looser x2? na 2 typowane przeze mnie walki ktore sie odbyly pomylilem sie raz, no chyba ze porazka machidy jest juz ustawiona
 
Miguel Torres (38-4) vs. Nick Pace (6-2)-Miguel ma stoczone 42 walki, Pace 8, różnica w doświadczeniu jest kolosalna i uważam że to zadecyduje o rozstrzygnięciu tej walki.
 
Dalem dupy przy UFC on FOX typujac mojego ulubionego fightera. Majac druga taka szanse moj typ bylby jednak taki sam.
p.s.: 7 dni tylko :)

p.s.2.: avatar zmienilem, powinno zaskoczyc za pare minut
 
UFC 139



Shogun vs Hendo



uwazam że Hendo jest juz po prostu za stary na walki z czołówką UFC



może być? nie za późno?
 
Gdyby ktoś wygrał to by już nikt nie obstawiał walk. :D



Musielibyśmy na 2 edycje czekac .
 
@ kruul - na Torresa nie można - sorki



wiem-kto-_rperapa.jpg
 
Witam. Można wejść jeszcze do gry? chciałbym postawić zakład na Cunga Le i Ricka Storego. Wejdzie jeszcze? Moim zdaniem Wand jest już mocno rozbitym zawodnikiem i Cung z dobrymi zapasami nie da się obalić, natomiast w stójce poradzi sobie dzięki świetnej technice. Story natomiast jest silniejszy i lepszy w zapasach od Kampmanna. Natomiast piętą achillesową duńczyka jest walka przy siatce, co Amerykanin wykorzysta.
 
Przyznaję się do błędu Cung przegrał z Wandem chociaż do pewnego momentu nie wyglądało to źle. Teraz będę musiał przywdziać avatar megalosera, ale najgorsze jest to że nie mogę postawić na Lyoto w walce z Jonesem. Chyba że się dotego czasu jakoś regulamin zmieni.
 
Ehh ... Cóż, mój drugi punkcik w drodze po Kutasa . Trzeba przyznać, że Shogun mnie nie zawiódł, bo walczył do końca pełnym sercem, ale to jednak nie jest ten Asasyn z czasów PRIDE . Przyznaje się do błędu, Hendo okazał się lepszy . Bywa .
 
Tydzień minął :-)



Michal Materla zdominuje Horwicha i wygra przez jednogłosną decyzję. Michał jest na fali a Matt przegrał 2 razy z rzedu, jednak przez całą karierę nie dał się znokautować wiec daltego uważam że skończy się na decyzji
 
Okazalo sie, ze Cain Velasquez i "Shogun" Rua to specjalisci z robienia z ludzi falluskow, sporo userow zostalo zepchnietych w odchlan :-)
 
przypominam ze mam loser x2 i 1 pkt do jasnowidza ale to w sumie nie wiele wnosi bo mozliwe ze juz niedlugo mi sie wyzeruje ;)
 
Przyznaję się do błędu. Henderson faktycznie przeżywa swoje złote lata. Avka zmienię wieczorem.
 
przepraszam, gdzie jest napisane że 5 razy z rzedy trzeba dobrze wytypować? wiem tylko ze punkty zeruja sie po odbyciu kary megaloosera a nie loosera



może cos przegapilem
 
chyba sie nie zrozumielismy ale juz tłumacze, nie mialem na mysli ze brakuje mi 1 pkt tylko ze mam 1 pkt tak jak jest to zawarte w tabeli w przypadku innych typujacych
 
Nie, nie . To nie działa tak silvex . Chodzi o to, że Ci którzy mają np . loser, 1 pkt do jasnowidza - to są dawni loserzy . W sensie tacy, którzy już kiedyś odbyli karę, a teraz dobrze wytypowali . Jak jesteś loserem w tej chwili to nie masz żadnych punktów .
 
Back
Top