UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Coś tych biletów przybyło i wygląda na to, że jeszcze przybędzie. Od kiedy zaczną rozdawać ?

UFC1.png
UFC2.png
 
Patrząc na to, jest szansa, zeby przenieść się z sektoru Cohones na wolne miejsca niżej, i być wszyscy koło siebie na przykład :) Bo w czasie trwania gali miejsc raczej nie będą sprawdzać, a po hali można chodzić luzem.
 
Patrząc na to, jest szansa, zeby przenieść się z sektoru Cohones na wolne miejsca niżej, i być wszyscy koło siebie na przykład :) Bo w czasie trwania gali miejsc raczej nie będą sprawdzać, a po hali można chodzić luzem.
Na KSW 29 przed wejściem na dany sektor sprawdzano bilety czy się zgadzają.Jeśli pójdą tym tokiem myślenia to może być kiepsko.Pamietam że dopiero przed ostatnimi walkami znikli ochroniarze sprawdzający te bilety o ile przejsc przez sektory na danej kondygnacji nie powinno być problemem.To np. z góry na doł może być cieżko.
 
Słuchajcie a jak wyglada sytuacja z wejściem na gale po jej rozpoczęciu np. Ok 18.30 wpuszczają bez problemu czy ciezko moze byc? Oczywiście bilet mam:) z tym ze nie wiem czy zdążę dojechać.
 
Słuchajcie a jak wyglada sytuacja z wejściem na gale po jej rozpoczęciu np. Ok 18.30 wpuszczają bez problemu czy ciezko moze byc? Oczywiście bilet mam:) z tym ze nie wiem czy zdążę dojechać.
jak w usa ludzie przychodzą na kartę główną to i u nas wjedziesz na galę po rozpoczęciu.
 
Te fotki mnie rozjebały, jestem w ciężkim szoku...ale chujnia
 
Te fotki mnie rozjebały, jestem w ciężkim szoku...ale chujnia
faktycznie słabo to wygląda, chyba UFC w Polsce zaliczy słabiutką frekwencje - patrząc na promocję nie ma jednak co się dziwić :(

zaraz zacznę żałować że nie kupiłem biletów za 100
 
faktycznie słabo to wygląda, chyba UFC w Polsce zaliczy słabiutką frekwencje - patrząc na promocję nie ma jednak co się dziwić :(

zaraz zacznę żałować że nie kupiłem biletów za 100
A ja zaczynam się cieszyć, że będę uczestniczył mimo słabej karty. Będzie to pierwsza, historyczna i jednocześnie ostatnia gala UFC w Polsce :)
 
A ja zaczynam się cieszyć, że będę uczestniczył mimo słabej karty. Będzie to pierwsza, historyczna i jednocześnie ostatnia gala UFC w Polsce :)
Dobrze jednak że gala w Krakowie a nie Łodzi bo byłoby marudzenie w stylu:
 
Ten akademik wygląda tak:

Olimp_foto001.jpg


Więc szansa na pokoje obok siebie na 15 piętrach przy zaludnieniu wynoszącym 750 osób może być niewielka...ale damy radę :D

Poważnie?! Mieszkam w akademiku obok. Z tego co słyszałem w Olimpie jest troszeczkę większy rygor niż w pozostałych akademikach. Jeśli nie ma zbyt głośniej imprezy to jest OK, ale jak ktoś wcześniej wspomniał na niższych piętrach lokowani są goście oraz ludzie z wymian międzynarodowych, a z tymi to różnie bywa.
 
Jestem ciekaw jak to będzie w TV, cały event w sumie zepsuty przez zagłuszone wyjścia zawodników, brak pompy i Polskich Komentatorów!

Aż mi przykro.
 
@Przesyt dawaj na grilla w sobote! :D

Z chęcią. Tylko jak was namierzę?
Mam też ochotę przyjść na meeting po ważeniu, ale już pogubiłem się w waszych planach. Z resztą nie udzielam się zbyt dużo i często, więc nie wiem czy jestem godzien dołączyć do tak zacnej ekipy :D
 
Panowie również mam ochotę do was dołączyć mimo że od kilku lat rzadko udzielam się na cohones. Czyli przed gala o 16 lokal pinto coś tam, tak?
 
Patrząc na to, jest szansa, zeby przenieść się z sektoru Cohones na wolne miejsca niżej, i być wszyscy koło siebie na przykład :) Bo w czasie trwania gali miejsc raczej nie będą sprawdzać, a po hali można chodzić luzem.


To będzie wyglądało tak, że sektor cohonesowy będzie zatłoczony, a pozostałe sektory będą miały miejsca leżące.
 
Chyba przesadzacie Z niską frekwencją, będzie przynajmniej 10 tysięcy ludu , to moim zdaniem super wynik, poza tym czasem 100 osób może być glosniejsze od kilku tysięcy :-) pzdr i dobrej zabawy dla wszystkich, wstyd tam nie być i ja się wstydzę właśnie,
 
będzie przynajmniej 10 tysięcy ludu
szkoda że Morozowski nie policzy dla nas kropeczek
poza tym czasem 100 osób może być glosniejsze od kilku tysięcy
może faktycznie patrzac z tego punktu widzenia to pomimo niewypelnienia calej hali bedzie dobry klimat, po prostu Karkow Arena jest za duza jak na pierwsza gale w Polsce bez zadnej promocji, bo to trzeba sobie napisac szczerze promocji nie ma :(
 
Ja to w ogole nie mam pojecia jak UFC wyobrazalo sobie ten event przy takich cenach i braku promocji. I dziwie sie, ze w ogole pol hali sie wyprzedalo mimo wszystko, bo na reklame "z ust do ust" ciezko liczyc - ja sam nie namawialbym teraz ludzi na UFC jako "prawdziwe mma", przy takiej rozpisce.
 
Ja to w ogole nie mam pojecia jak UFC wyobrazalo sobie ten event przy takich cenach i braku promocji. I dziwie sie, ze w ogole pol hali sie wyprzedalo mimo wszystko, bo na reklame "z ust do ust" ciezko liczyc - ja sam nie namawialbym teraz ludzi na UFC jako "prawdziwe mma", przy takiej rozpisce.
Ja namowilem 4 osoby także liczę, że zawodnicy mimo że na papierze w większości słabi to pokażą serducho i mnie nie zawiodą.
Ale faktem jest, że niby tak super rozpoznali rynek, a wyszła kupa. WWE ma nawet po prostu wykupione reklamy w tv naszej, a ufc na to nie stać? Dobre żarty...
 
Powinniście się cieszyć, bo dostaniecie dobre miejscówy za mniej :D w Londynie tak było, że jak były wolne miejsca bliżej oktagonu to normalnie ludzie siadali ponoć :D
 
Panowie z krakow areny na stare miasto czym najlepiej dojechac? tramwajem dlugo bedzie to trwalo?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top