UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Wy macie zamiar być na gali na prelimsach, czy jak amerykanie wpadacie tylko na MC? Ja jeszcze nie wiem o której godz będę w sobote w Krakowie, ale jak będę na 16 to spróbuje do Was dołączyć. Tylko jak Was poznać, Andrzeja po brodzie może rozkminie. W sumie Maline bym chyba rozpoznał.
 
Wy macie zamiar być na gali na prelimsach, czy jak amerykanie wpadacie tylko na MC? Ja jeszcze nie wiem o której godz będę w sobote w Krakowie, ale jak będę na 16 to spróbuje do Was dołączyć. Tylko jak Was poznać, Andrzeja po brodzie może rozkminie. W sumie Maline bym chyba rozpoznał.
Ja tylko wbijam na walkę Janka:)
 
Wy macie zamiar być na gali na prelimsach, czy jak amerykanie wpadacie tylko na MC? Ja jeszcze nie wiem o której godz będę w sobote w Krakowie, ale jak będę na 16 to spróbuje do Was dołączyć. Tylko jak Was poznać, Andrzeja po brodzie może rozkminie. W sumie Maline bym chyba rozpoznał.
Ja tylko na Ize i Mirka!
 
Mnie bardziej interesuje piątek po ważeniu, w sobotę na galę chciałem iść trzeźwy jak gwizdek. Albo grubo albo wcale, po gali możemy lecieć do odcięcia.
 
Ja się piszę na wszystko. Chociaż też najchętniej piłbym w piątek po wazeniu i w sobotę po gali. Na galę iść na trzeźwo. Ale generalnie, chcę poznać ludzi, z którymi pisze na FB czy Cohones.
Najlepiej byłoby powymieniać się numerami, zeby łapanki nie robić po gali.
 
@Yagiel te akademiki mają jakąś stronkę?
@midern to kto tam obok nas ma pokój? Ty się dobrze orientujesz:)
Jeden ma ekipa ITC, drugi mam ja, Damian i jego kumple, a trzeci masz Ty, Yagiel i jacyś kumple.

Nie wiadomo, czy będziemy mieć pokoje kolo sobie, no ale przecież będzie można pić w jednym pokoju i potem wrócić do siebie :)
 
Jeden ma ekipa ITC, drugi mam ja, Damian i jego kumple, a trzeci masz Ty, Yagiel i jacyś kumple.

Nie wiadomo, czy będziemy mieć pokoje kolo sobie, no ale przecież będzie można pić w jednym pokoju i potem wrócić do siebie :)
Jakie piwko? Po batoniku energetycznym i spać :)
 
Ten akademik wygląda tak:

Olimp_foto001.jpg


Więc szansa na pokoje obok siebie na 15 piętrach przy zaludnieniu wynoszącym 750 osób może być niewielka...ale damy radę :D
 
Ten akademik wygląda tak:

Olimp_foto001.jpg


Więc szansa na pokoje obok siebie na 15 piętrach przy zaludnieniu wynoszącym 750 osób może być niewielka...ale damy radę :D

Nieraz się tam piło :lol: Dawne dzieje. W lecie podczas Juwenaliów Miasteczko zmienia się w jedną wielką impreze.
Trzeba uważać aby nie podeptać zgonowców :lol:

Jeśli pogoda dopisze w weekend to szykuje sie mały przedsmak. Be careful!

P.S. Mieszkałem przy Armii Krajowej to miałem blisko :wink:
 
Temat otwarty.
Ten akademik wygląda tak:

Olimp_foto001.jpg


Więc szansa na pokoje obok siebie na 15 piętrach przy zaludnieniu wynoszącym 750 osób może być niewielka...ale damy radę :D


Sugeruje wsiąść grila. Przy tej pogodzie okolica to wielkie grilowiska. Tam można pic w legalnie w plenerze bo to miasteczko studenckie.
 
O lustrzance zapomnij, telefon na luzie. Nie wiem jak z cyfrówkami i sam się waham. Najgorzej będzie, jak będą 'przchowalnie', w których będzie trzeba coś zostawić, a potem nie będzie można odebrać...
 
W takim razie zapraszam(y) wszystkich do miasteczka studenckiego na grilla w sobotę!!! :D
 
Na piwo w piątek się piszę, ja będę z ITC i resztą, balet wieczorem też w sumie ok :D, sobota tak do 3 max. Bardzo chętnie i mile widzine są dla mnie spoty, forumowe piwko grilek itp, itd :D.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top