UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
dzieki, bo byc w krk i nie zwiedzic starego miasta to grzech ,fura pewnie nie ma co sie tam pchac?

Można podjechać na płatny parking za ok 4 zł / h, np. na ul. Karmelickiej. Bądź próbować zaparkować gdzieś w strefie koło rynku, w sobotę i niedzielę jest bezpłatna.
 
Ja to w ogole nie mam pojecia jak UFC wyobrazalo sobie ten event przy takich cenach i braku promocji. I dziwie sie, ze w ogole pol hali sie wyprzedalo mimo wszystko, bo na reklame "z ust do ust" ciezko liczyc - ja sam nie namawialbym teraz ludzi na UFC jako "prawdziwe mma", przy takiej rozpisce.

A może po prostu mieli taką koncepcję - wydamy minimum na zawodników i reklamy i zobaczymy jak to będzie wyglądać. W sumie przy tak znikomej promocji, wyprzedanie połowy Areny jest i tak sukcesem. Ciekawe jak to się zbilansuje finansowo.
 
Napisałem wczoraj Carly Baker ze ma mnie szukac na Placu Wolnica i.....wciaz kurwa czekam. Zero punktualnosci :boystop:
 
Ktoś gdzieś wcześniej pytał czy jest możliwość wzięcia aparatu ze sobą. Podzwoniłem bo też chcę wziąć coś małego do robienia zdjęć i w Eventimie Pani powiedziała że "nie powinno być problemu z wniesieniem tych małych aparatów, nie można brać tylko takich większych z wymienną optyką".
 
Szanowni Państwo,

w wyniku końcowych prac produkcyjnych do Gali UFC Fight Night Kraków 2015 okazało się, że kupione przez Państwa miejsca nie gwarantują dobrej widoczności.

By zapewnić komfort oglądania gali, Organizator zarezerwował dla Państwa nowe miejsca z wyższej kategorii cenowej.

Wymiana biletów odbywać się będzie:

Piątek, 10.04.2015r. w godzinach 14:00 – 19:00 w Kasie przy wejściu nr. 2
Sobota, 11.04.2015r. od godziny 10:00 w Kasach przy wejsciach 2 oraz 3

Jeśli zakupili Państwo więcej niż 1 bilet prosimy o wspólne przybycie aby zapewnić miejsca obok siebie.

Zachęcamy do wcześniejszej wymiany.


Z wyrazami szacunku,
Zespół Eventim

Dostał ktoś takiego -emaila ? O ktore miejsca chodzi ?
 
Za ile kupiles bilet, ze dostales taka wiadomosc? Ja nie sadze, ze sektory C13,12,1,2 w dolnych miejscowkach beda moglybyc wymienione na lepsze miejsca chyba ze pod sama klatka, bo miejsca w sektoravch nizej, te atrakcyjne, nieco wyzej polozone, sa wykupione.
 
A więc będzie przenoszonko górnej trybuny na dół? Mam nadzieję że ci z biletami za 100 też się załapią, nie obrażę się ;)
 
Hah, tak pewnie będzie, że tych z góry przeniosą niżej, aby ładnie w obrazku telewizyjnym wyglądało, że hala pełna. ;)
 
I teraz mam dylemat czy jechać te 60 km w jedną stronę jutro i wymienić, czy zrobić to w sobotę.
 
Trochę to niesprawiedliwe ze strony ufc. Najpierw dzika karta, teraz przenoszenie. A gdzie jakieś plusy dla ludzi, którzy odpowiednio szybko kupiło sobie bilety za Większą cenę? Ehhh...

@Dooży&Grooby maila dostałe? :D
 
Moja ciekawość jednak wzięła górę i zadzwoniłem do Eventimu:) otrzymałem odpowiedz że będą wymienione tylko bilety po 100zl
 
Może i dobrze się stało, gdyby wymieniali te droższe to sektor cohones by się rozpiździł, a tak zostaje po staremu. :beer:
 
Rozumiem mała sprzedaż - chujowa promocja, rozpiska niezbyt lepsza. Nie jestem jakiś zawistny i oczywiście no offence fla osób, które kupiły bilety za 100 zł ale to jest kurwa skandal, żeby kupcy najtańszych biletów byli bardziej uprzywilejowani od ludzi, którzy siedzieli przed komputerem odświeżając eventim co 15 sekund i kupili wejściówki ponad 2 razy droższe.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top