UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Właśnie ? straszne są opóźnienia ? ja myślałem jechać 14tką ale z tramwajami i innymi środkami lokomocji to jeszcze rozkmine czym najszybciej sie dostać.
@B00YAK no właśnie tak planuje,a Ty ?
 
oka plan wyjazdu prawie ogarnięty ;)
W sobote koło 14stej będę w Krakowie na Bosackiego, potem 15 min marszu na Floriańską do Maka. Czy ktoś z was będzie w okolicach 15:00 w maku? Chętnie pogadał bym przy bule i frytach o gali ;)
 
Last edited:
oka plan wyjazdu prawie ogarnięty ;)
W sobote koło 14stej będę w Krakowie na Bosackiego, potem 15 min marszu na Floriańską do Maka. Czy ktoś z was będzie w okolicach 15:00 w maku? Chętnie pogadał bym przy bule i frytach o gali ;)

W Viva la pinta! maja burgery a ta spotkanie od 15. Z makusia masz do Pinty 2 minuty.
 
Piwem, max dwa :) nie bede sam w krk, wiec nie wiem jak sie reszta na co kolwiek bedzie zapatrywala. Myślę, że na chwile się wyrwe a po gali jesli bedzie jakis plan to moze i tak pójda spac; p
 
O której mniej więcej się gala kończy? Coś się będzie działo ciekawego w mieście do rana? Ja musze kiblować do 5:00 bo wtedy mam busa dopiero.
 
O której mniej więcej się gala kończy? Coś się będzie działo ciekawego w mieście do rana? Ja musze kiblować do 5:00 bo wtedy mam busa dopiero.
Wszystko zależy od tego czy będą skończenia w 1r czy same decyzje.
 
Wczoraj jak się obudziłem k..rwa chory , zrobiłem sobie dwa dni wolnego od pracy i zacząłem wyścig z czasem, zjadłem chyba wszystko na grypę:), wygląda jak zbijanie wagi hehe , o 4 rano wyjazd!
 
Emocje na dzisiejszym ważeniu - bezcenne ! I wymienili mi bilet ze 100zł na taki za 400 :D
 
Ktoś z Łodzi lub okolic wybiera się jutro autem? Albo wraca do Łodzi, przez łódź prosto po gali?
 
Orientuje się ktoś czy bilety parkingowe można nabyć tylko za pośrednictwem eventim, czy można będzie jutro jeszcze coś zdobyć pod halą?
 
Orientuje się ktoś czy bilety parkingowe można nabyć tylko za pośrednictwem eventim, czy można będzie jutro jeszcze coś zdobyć pod halą?
Na początku jak otworzyli Kraków Arene można było nabyć bilet parkingowy na miejscu. Z czasem zaczęło się to zmieniac i tak KSW oraz następne wydarzenie na którym byłem wjazd był tylko po okazaniu potwierdzenia zakupu biletu parkingowego przez neta. Więc dla świętego spokoju zakup przez internet.
 
dobra. Przyodziałem wyjściowy dres, model pidżama 2015 i jadę. Trochę chujowo bo w aucie mam 3x born ale cóż. Przynajmniej ciekawe tezy padają:D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top