UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Czemu tak pozno? Wazenie jest o 16. Potrwa max 40 minut. Ja proponuję o 19 w piatek gdzies w Rynku. Wpadnę na jakieś 2h, raczej piwo bezalkoholowe będę spożywał :)

@Fresh , w sobotę też można się spotkać :)


20+= ponad 20 osób:)
 
Pany zastanawiam się czy jest sens kupować miejsce postojowe pod samą Areną czy lepiej poszukać innej miejscówki a ten kawałek podjechać czymś, ew. przejść? Ktoś widział jak wygląda komunikacja w obrębie hali w trakcie imprez?
 
Pany zastanawiam się czy jest sens kupować miejsce postojowe pod samą Areną czy lepiej poszukać innej miejscówki a ten kawałek podjechać czymś, ew. przejść? Ktoś widział jak wygląda komunikacja w obrębie hali w trakcie imprez?

Opcje masz dwie: szukać miejsca na okolicznych osiedlach albo parkować np w Plaza Kraków. Niby mieli wprowadzić opłaty za parkowanie ale chyba tego nie zrobili. A jak będą opłaty to podobnie jak w pobliskim M1 wystarczy że zrobisz zakupy za określoną kwotę(30zł) i parkujesz za free. Osiedla w tamtych okolicach (te nowe) mogą być grodzone. Ale możesz zaparkować np w okolicy ul. Ułanów za starymi blokami (to ok 700 metrów z buta) Z parkingu Plaza Kraków i M1 masz ok 400 metrów z buta.
 
Spoko dzięki, obczaję to sobie na mapce jeszcze. Jeśli już to wolę chyba parkować na jakimś strzeżonym i wrócić bez przeciągów w aucie:lol: Niby na eventimie są bilety na parking przy samej hali po 3 dyszki ale obawiam się, że się później stamtąd nie wyczołgam.
 
No ja na dobre piwerko się piszę w piątek jak najbardziej. Wolę wydać 10823642650623pln i rano nie zdychać jak pies niż nałoić się syfem i mieć kaca na gali. Z ważenia wyjdziemy przed 17, więc fatktycznie jestem za opcją startu ok.19-20, bo trzeba pamiętać, że ok.4 walczy Held.
 
Jedzie ktoś samochodem na UFC z okolic Gliwic/Katowic/Silesia?
Mam kontuzje, łażę o kulach i jestem sam, póki co nie wiem czy kupować bilet, jeśli nie znajdę dojazdu :)
 
Dobra a może ktoś rzuci jakąś knajpą gdzie Cohones się zbierze na wspólne oblanie pierwszej gali UFC w Polsce ?
 
Rezerwować to Viva la Pinta! ? Mogę też CK Browar. Myślę że dla przyjezdnych okolice Rynku są łatwiejsze do ogarnięcia
 
Mi pasują okolice rynku jak najbardziej. Do południa - i trochę po - będziemy na pewno zwiedzać, ale tuż przed galą o jakiejś godz. 16:00 czy tam 17:00 chętnie jakieś piwko wypijemy, co by nastrój bojowy się wzmocnił. ;)
 
W sobotę przed galą chciałby się ktoś spotkać? Będzie Szady z dziewczyną.
Miałem odwiedzić aquapark, ale może zostawie swoich Januszy i odezwę się co?:) dziewczyna ogarnięta? wie co się dzieje ?:D

P.s KTOŚ MI POWIE JAKI KLUB GRA DISCO P W KRAKOWIE? COŚ JAK EXPLOSION W WAWIE ;)
 
Ty tu nie wymyślaj, tylko seeduj!
spokojnie, nic nie sciagam póki nie zaseeduje. Wiem już co jest nie tak(operator, w umowie podawany jest download, okazuje sie ze wysylanie mam traficznie beznadziejne). Zmieniam operatora i zacznę wysyłać. Możesz wypić na zdrowie torrenta!
 
Wiem. Widzę :)
w tym czasie oglądam walki na Fight Pass, na pare miesiecy starczy, i dzis Arene Berserkerów 7 i 6. Trzeba przyznać, że mamy jedną z najlepszych realizacji. Środki dużo mniejsze, a operatorzy/kamerzyści robią lepszą robotę niż takie One FC które realizacje obrazu ma tragiczną.

Kurde, napić się muszę bo mam smutne wieści. Okazało się, że L4 mam tzw "leżone" i na gale UFC wybrać się nie mogę. Szlag.
 
Miałem odwiedzić aquapark, ale może zostawie swoich Januszy i odezwę się co?:) dziewczyna ogarnięta? wie co się dzieje ?:D

P.s KTOŚ MI POWIE JAKI KLUB GRA DISCO P W KRAKOWIE? COŚ JAK EXPLOSION W WAWIE ;)


Hush bodajże. Przy Rynku praktycznie. Wielka miejscówka w której wczesniej był...rockowy Lizard King.

@Comber w Pincie prędzej non-alko
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top