UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
U mnie w ekipie ITC będzie z 7 osób i jesteśmy chętni na piciu piciu.

BTW, ta Pani będzie na UFC, tak?
454400896.jpg

Nie. To jest Chrissy Blair
U nas bedzie Baker i Pearson
 
Panowie, Panie, zainteresowani piwkami po ważeniu. Właśnie testuje Viva la Pinta! lokal polecony przez @Comber Miejsce ok, dobre piwa, blisko do McDonald i innych zarciodajni. Możemy rezerwować. Ale: Bierzcie pod uwagę ze piwo od ok 10-11 zl. Dobre piwo ale gdzie indziej będzie sporo taniej. Proszę się deklarować kto jest chętny, ile glów, i czy nie wolicie bardziej ekonomicznie. Bo na piatek musi być rezerwacja, to Krakow: w piątki wieczór w knajpach jest tłok.
@Orest polecał. Ja się pisze na małe piwko w Rynku w piątek po 19, bo w sobotę będę kierowcą. Po gali w sobote jestem bardziej skłonny dac w kask.
 
@Orest polecał. Ja się pisze na małe piwko w Rynku w piątek po 19, bo w sobotę będę kierowcą. Po gali w sobote jestem bardziej skłonny dac w kask.

To jesteś kierowca czy dajesz w kask? Bo ja nie pije jak ktos prowadzi ;>
 
W sobotę bede jezdzil rano i na galę, więc w piatek tylko piwko. W sobotę mogę grubiej, bo w niedzielę żona szoferuje. W piątek mogę na Rynku, w sobotę może gdzieś bliżej hali?
 
Zawsze można w Plazie w puatek. Ale tam będą 15-letni wojownicy krakowskiej ulicy. I my
 
@Masu i jak piwko? Piłeś Imperium atakuje? Wchodzi jak woda, 8%, zajebiście nachmielone i po 5 piwach można film urwać:) No i fakt, że tanie nie jest, ale kto bogatemu zabroni?
 
Ja na tą chwilę jadę w sobotę z rana( autem mieszanym składem) i wracamy od razu po gali-dla mnie ze względów finansowych dobra opcja bo jestem bez roboty i spłukany. Ale jestem jak najbardziej chętny na piwko i spotkanie z Wami przed galą!
 
Ja na tą chwilę jadę w sobotę z rana( autem mieszanym składem) i wracamy od razu po gali-dla mnie ze względów finansowych dobra opcja bo jestem bez roboty i spłukany. Ale jestem jak najbardziej chętny na piwko i spotkanie z Wami przed galą!
Nie będziesz nas bił?
 
Najlepiej zgadać się przed galą, powymieniać się numerami z tymi bardziej zaufanymi, zrobić paczkę i wtedy, po, zadzwonić. Mi np. cieżko Was będzie na miejscu poznać, jak Was znam tylko z avatarów (na fb kont nie widziałem).
 
@Masu i jak piwko? Piłeś Imperium atakuje? Wchodzi jak woda, 8%, zajebiście nachmielone i po 5 piwach można film urwać:) No i fakt, że tanie nie jest, ale kto bogatemu zabroni?


to tłumaczy dlaczego się najebalem z zona jak szpak
 
No, ja po 5 wyszedłem i dotarłem na autopilocie do domu. Co jeszcze próbowałeś oprócz Imperium?


Żytnie, stout ohara, trzy zwykle ale, Dark ale, rudobrody i cos jeszcze. I czipsy paprykowe. Knajpa dobra ale chłopaki w podróży zbankrutują.
 
Żytnie, stout ohara, trzy zwykle ale, Dark ale, rudobrody i cos jeszcze. I czipsy paprykowe. Knajpa dobra ale chłopaki w podróży zbankrutują.
No tanio nie jest, ale w Krakowie ciężko o lepszy browar, który nie leży na żołądku, wchodzi jak woda, jest smaczny, nachmielony i poniewiera... Wole tam wypić 4, niż truć się jakimś syfem.
 
No tanio nie jest, ale w Krakowie ciężko o lepszy browar, który nie leży na żołądku, wchodzi jak woda, jest smaczny, nachmielony i poniewiera... Wole tam wypić 4, niż truć się jakimś syfem.
A prezydenta, vipy i patykiem pisane żeś jebal za młodu. Ustalimy jakieś konkrety, bo się skończy tak, że będziemy Jacka z limonka do kołysek pić u Ciebie :D
 
A prezydenta, vipy i patykiem pisane żeś jebal za młodu. Ustalimy jakieś konkrety, bo się skończy tak, że będziemy Jacka z limonka do kołysek pić u Ciebie :D
Co było za młodu się nie liczy:D. Ja tam jestem otwarty na propozycję, @Masu podeślij jakiś namiar na Cienie na @ orest.budo @ gmail.com
 
No to ok, także jest już 3 do tanga, a myślę, że będzie więcej. @Comber o której dotrzesz w piątek?
 
Widzę, że ekipa na browara zbiera się konkretna, żal dupę ściska że do Krakowa jadę dopiero w sobotę :(
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top