UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Nie wiem @Masu czy jest sens coś rezerwować, bo chuj wie jak ekipa dopiszę, dla mnie CK jest skreślony ostatnio :( Dwa razy się tam schlałem i dwa razy umierałem do 16.00. TO piwo jest strasznie chujowe.
 
Próbowałem ją zarazić miłością do tego sportu, jednak mi się nie udało. Ale wie jak wygląda Janek. :D
hmm wystarczy :D, to może jak już bede wiedział na 100% co się bedzie działo to wyslę Ci numer na maila redakcyjnego?
 
hmm wystarczy :D, to może jak już bede wiedział na 100% co się bedzie działo to wyslę Ci numer na maila redakcyjnego?
OK, możesz pisać jak chcesz na:
[email protected]

Ogólnie myślałem o czymś takim, że ekipa z cohones zbierze się w jakimś miejscu w sobotę około godz. 16 - 17, wypijemy jakieś piwko razem, a potem pojedziemy wspólnie tramwajem do Tauron Areny.
 
OK, możesz pisać jak chcesz na:
[email protected]

Ogólnie myślałem o czymś takim, że ekipa z cohones zbierze się w jakimś miejscu w sobotę około godz. 16 - 17, wypijemy jakieś piwko razem, a potem pojedziemy wspólnie tramwajem do Tauron Areny.
No mi też pasuje zebrać większą ekipę, jestem ciekaw czy Arlovski ma taką bują brodę ;)
 
TO może się umawiamy, że o 16.00 spotykamy się w Viva la Pinta na floriańskiej w Krakowie? CO Wy na to drogie BRAVO?
 
TO może się umawiamy, że o 16.00 spotykamy się w Viva la Pinta na floriańskiej w Krakowie? CO Wy na to drogie BRAVO?
Jestem bardzo na tak. :) Mapy google pokazują mi, że to kilometr od mojego hotelu. :) Z tym że ja mogę być koło 17:00, bo chcemy trochę pozwiedzać (w Krakowie ostatnio byłem kilkanaście lat temu).
To, co, ostatecznie - Viva La Pinta - ul. Floriańska? -> wszyscy z cohones mile widziani.
 
Masu dzięki że o mnie pamiętasz!:lol: biorę dodatkowy plecak z pojemnikami z żarciem ale zostawiam go w furze. Oczywiście będę wpierdalał przez długą drogę ale nie mówię że na jakieś żarcie z Wami nie wykręcę! Wogóle jakieś nr tel. by się przydało mieć do siebie bo za chuja się nie znajdę/znajdziemy z Wami...
 
W takim razie, kto rad, kto może i ma chęć znajdzie bez problemu na Floriańskiej lokal Viva la Pinta. W lokalu serwowane przekąski do piwa i PRZEDE WSZYSTKIEM! dobre piwa z browaru Pinta www.browarpinta.pl . Kac po nich praktycznie znikomy, piwa nachmielone i smaczne, jedyna wada to, że nie są tanie. Cena 0,5 to około 10-11zł. Także jeśli jednak większość nie dysponuje taką gotówką, to możemy się ustawić gdzie indziej, ale to zdecydujemy, jak się zainteresowani wypowiedzą.
 
Ceny mogą teoretycznie odstraszać, ale ja np. wypiję pewnie ze dwa dla smaku i tyle. Pamiętam jak kompletnie nawalony jechałem na mecz Polska - Czechy na Euro we Wrocławiu, to zacząłem dopiero ogarniać co się dzieje w drugiej połowie meczu. :D
 
Ceny mogą teoretycznie odstraszać, ale ja np. wypiję pewnie ze dwa dla smaku i tyle. Pamiętam jak kompletnie nawalony jechałem na mecz Polska - Czechy na Euro we Wrocławiu, to zacząłem dopiero ogarniać co się dzieje w drugiej połowie meczu. :D
Tam raczej mocne piwka serwują, więc jak strzelić 2 to faza będzie dobra do połowy karty głównej:) Zresztą nie będziemy tam chlać do porzygu, strzeli się na humorek 1/2 i na galę.
@Przemek ,
Nie mam pojęcia, nie rozglądałem się tam za shotami. Ale każdy znajdzie jakieś piwko dla siebie, jeśli o to się martwisz.
 
Tam raczej mocne piwka serwują, więc jak strzelić 2 to faza będzie dobra do połowy karty głównej:) Zresztą nie będziemy tam chlać do porzygu, strzeli się na humorek 1/2 i na galę.
No i bajka. Chetnie się z wami piwka napiję i zarzucę jakimś sucharem, jak to mam zwyczaj robić w towarzystwie. :D
 
wchodzę w to :- a są jabky oo shoty? ;-)


Kolejny:D Wczoraj tam byłem:ogólnie to knajpa z piwem ale wtoczyła się banda iroli i laska od nich zaczęła się barmana pytać czy on lubi piwo? No bo ona u siebie w IE pije tylko prosecco. W końcu kupiła wino.

Shoty też jakieś są. No ale to knajpa z wypasionymi piwami więc nawet nie wypada pić nic innego. Polecam stout Ohare (czy Oharys) wygląda i smakuje jak Guiness po tuningu.
 
Ja polecam Imperium Atakuje, zajebiście gorzki aromatyczny, gładko wchodzący mózgoniszczyciel!
 
Przeczytaj stronę 49 niniejszego wątku :) eh
EDYTA: @Szady , a jakby strzelić jakiś temat na cohones, że przed galą w sobotę zbiórka cohones o 16.00 w lokalu na szybkie piwo? Może więcej osób dotrze w ten sposób.
 
Nie wiem czy będę czuć się bezpiecznie, groźby dostaje :D
Prawie se dałeś radę z rugbistą, to dasz se radę z ratlerami z cohones. Bez spiny wpadajcie wszyscy, pasuje się wreszcie poznać :beer:.
 
Przeczytaj stronę 49 niniejszego wątku :) eh
EDYTA: @Szady , a jakby strzelić jakiś temat na cohones, że przed galą w sobotę zbiórka cohones o 16.00 w lokalu na szybkie piwo? Może więcej osób dotrze w ten sposób.

sory. po tych świętach wyjątkowo ciężko u mnie z myśleniem :)
No ja zakładam,że wszyscy gdzieś się jakoś spotkamy

@malinowsky Andrzej będzie z nami więc wiesz ;) Nic nie grozi :)
 
@Gienek
upload_2015-4-7_20-17-31.png
 
Czyli sobota, 16:00 Viva la Pinta. Piątek ja będę o 15 na dworcu i chyba śmigam na arenę na ważenie a później nie wiem
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top