UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Masu, ja liczyłem na jakąś solidną fotkę z walki i zapewne przewidywalne teksty o atmosferze niepowtarzalnej przy evencie na żywo ;-) Doskonale wiem czym wydarzenie na żywo różni się od tego oglądanego w TV. Atmosfera ważniejsza, ale z kolei często wydarzenie nam umyka ukradkiem i czas spier**la jak szalony. Chciałem tylko uzyskać info jak to widać na tak dużej hali jeśli chodzi o walkę dwóch ludzi w klatce.
 
Ja nie mam nic przeciw by się sprzedała. Kraków wielkie miasto to 18 tysięcy szukających wrażeń ludzi powinno się znaleźć bez problemu. Tylko, że jeśli ktoś woli atmosferę, imprezę, lans i traktowanie osób z TV jako "gwiazdy" to więcej pewnie znajdzie okazji do podjarki niż fan MMA, który chce oglądać przede wszystkim walkę na umiejętności dwóch zawodników i by nic mu nie umknęło, bo w MMA ułamki sekund potrafią decydować.
 
B2K, wybacz i nie zrozum mnie źle ale pierdolisz taki farmazon, że aż oczy swędzą. Nigdzie nie obejrzysz gali tak dobrze jak w tv ale nie po to się tam jedzie. Dziwię się, że trzeba Ci to łumaczyć
 
Napisałem po części to co Ty (a propos tego po co się idzie na event live), ale to co ja napisałem to już farmazon ;-) Napisałem, że nie trzeba mi tego tłumaczyć :-) Chciałem tylko fotkę z walczącymi w klatce zawodnikami, a nie samą klatkę. Jeśli źle zostałem zrozumiany to wybaczcie i pomińcie może pozostałe zdania. Pozdro.
 
Napisałem po części to co Ty (a propos tego po co się idzie na event live), ale to co ja napisałem to już farmazon ;-) Napisałem, że nie trzeba mi tego tłumaczyć :-) Chciałem tylko fotkę z walczącymi w klatce zawodnikami, a nie samą klatkę. Jeśli źle zostałem zrozumiany to wybaczcie i pomińcie może pozostałe zdania. Pozdro.


Przestań trolowac.
 
Już któryś raz patrzę na ankietę "Wybierasz się na UFC w Polsce ?" , ankietę na największym portalu o tematyce mma w Polsce, i smuci, wręcz przeraża mnie ilość osób która na zdanie pytanie o odpowiedziała "Oczywiście, że tak"
 
Taka ankieta nie ma znaczenia, kilku moich kumpli interesuje mną mma i wybiera na gale ale na forum nie siedzą. W Polsce nawet nie wiem czy istnieje jakieś forum Rugby ale na mistrzostwa świata w Nowej Zelandi pojechalo kilka lat temu pewnie z dwieście osób. A umówmy się, taki wyjazd jest nieco droższy niż bilet do Areny. Nie mierzylbym poziomu kibicowania UFC liczba wejść na cohones, czy ankietą w tym temacie.
 
Już któryś raz patrzę na ankietę "Wybierasz się na UFC w Polsce ?" , ankietę na największym portalu o tematyce mma w Polsce, i smuci, wręcz przeraża mnie ilość osób która na zdanie pytanie o odpowiedziała "Oczywiście, że tak"

Jak bedziemy znac ceny biletów to bedzie trzeba zrobić jeszcze jedną. Ciekaw jestem jak zmieni się podejście, co niektórych a propos wyjazdu na gale

Ankiety pytające o fightcard i ceny biletów również mogą zostać utworzone.
Co naprawdę "cohoneswoicz" mysli o tym wszystkim.
 
Taka ankieta nie ma znaczenia, kilku moich kumpli interesuje mną mma i wybiera na gale ale na forum nie siedzą. W Polsce nawet nie wiem czy istnieje jakieś forum Rugby ale na mistrzostwa świata w Nowej Zelandi pojechalo kilka lat temu pewnie z dwieście osób. A umówmy się, taki wyjazd jest nieco droższy niż bilet do Areny. Nie mierzylbym poziomu kibicowania UFC liczba wejść na cohones, czy ankietą w tym temacie.
liczę że takich ludzi jak Twoi znajomi faktycznie będzie sporo i hala nie będzie świecić pustkami, bardziej chodziło mi o % z forumowiczów, który deklaruje że się wybiera na UFC.
 
liczę że takich ludzi jak Twoi znajomi faktycznie będzie sporo i hala nie będzie świecić pustkami, bardziej chodziło mi o % z forumowiczów, który deklaruje że się wybiera na UFC.
Ja tam nie chcę burzyć tutaj hurra optymizmu, ale jak będzie 20 cohonesowiczów na hali to i tak będzie sukces. Połowa już ma wymówkę, że karta be, że ceny biletów fe, że za daleko. Także do zobaczenia w dość symbolicznym gronie:)
 
Grupa może nie będzie za duża ale za to jaka :fingers:

Wpisywać się kto prędzej zginie niż nie pojedzie na gale UFC w naszym kraju :hitman:
War Cohones!
 
Ja celuję w dolne sektory C, albo górne A z tego co pamiętam z jednej z grafik gdzieś tu na forum wrzuconych. Ile jedna osoba może kupić biletów?
 
Ja wypraszam sobie, robię wszystko, by pojechać, ale ciężko to idzie. Także proszę o wyrozumiałość :sad:
 
Wydaje mi się, że podobnie będzie jak na ksw, z małymi aparatami możesz wbić, ale z takimi profesjonalnymi już chyba nie.
Mnie niestety z Sztokholmie nie wpuścili z małym aparatem,musiałem zostawiać w przechowalni.
 
Mnie niestety z Sztokholmie nie wpuścili z małym aparatem,musiałem zostawiać w przechowalni.
wyjda bilety to bedziesz mial (a przynajmniej powinienes) regulamin imprezy i tam bedzie wszystko napisane
 
Ja nie wiem czy na 100% dostanę. Wolne w pracy na piątek, ale nie wyobrażam sobie zęby mnie nie było w Arenie Kraków na Ufc. Nie wiem jeszcze czy czasami nie zajade do Częstochowy, aby podziękować i dać na ofiarę za to, że będzie mi dane być na takim wydarzeniu w Polsce. ;-)
 
Ekscytacja ta gala u mnie spadala proporcjonalnie do kolejno oglaszanych pojedynkow. Ta karta to bida z nedza, jasne, ze trzeba sie cieszyc ze UFC ostatecznie jednak u nas zawita i nie mozna bylo oczekiwac jakies przesadzonej karty, ale liczylem na jakis ME z wiekszym znaczeniem dla danej kategorii, obojetnie ktorej. Pojade, ale powiem tak: nie jaram sie przesadnie.
 
Panowie, to już nie chodzi o kartę, to chodzi o to że to UFC, którego tak bardzie się pragneło w Polsce.

Co by wniósł ME w polsce typu Weindman vs. Belford? Tylko to, ze kilku ludzi z cohones by się jarało. Poczekajmy, a będziemy mieli swoje gwiazdy jeszcze ;-)
 
Ekscytacja ta gala u mnie spadala proporcjonalnie do kolejno oglaszanych pojedynkow. Ta karta to bida z nedza, jasne, ze trzeba sie cieszyc ze UFC ostatecznie jednak u nas zawita i nie mozna bylo oczekiwac jakies przesadzonej karty, ale liczylem na jakis ME z wiekszym znaczeniem dla danej kategorii, obojetnie ktorej. Pojade, ale powiem tak: nie jaram sie przesadnie.
Stary brzmisz jak stary tetryk, te pojedynki przynajmniej zapewnią emocje na hali. Ludzie będą czuć tych zawodników i emocje związane z walką, w końcu to sami swoi i największe nazwiska polskiego mma, bez jaj, a Ty bedziesz siedział cicho i się jarał nieprzesadnie:)? pzdr
 
Stary brzmisz jak stary tetryk, te pojedynki przynajmniej zapewnią emocje na hali. Ludzie będą czuć tych zawodników i emocje związane z walką, w końcu to sami swoi i największe nazwiska polskiego mma, bez jaj, a Ty bedziesz siedział cicho i się jarał nieprzesadnie:)? pzdr
Byc moze jestem juz stary ;) mam prawo nie ekscytowac sie walka Cro Cop - Goznaga 2 ? Ciebie ta walka w jakis sposob grzeje, jesli tak to dlaczego? Bo bedzie slychac Wild Boys na hali?
 
Byc moze jestem juz stary ;) mam prawo nie ekscytowac sie walka Cro Cop - Goznaga 2 ? Ciebie ta walka w jakis sposob grzeje, jesli tak to dlaczego? Bo bedzie slychac Wild Boys na hali?
Dla fanów Duran Duran to nie lada gratka ;)
 
A co z wyżywieniem? Prawdopodobnie ogarnę jakiś hotel blisko hali... Jest jakiś kebab w pobliżu hali lub chociaż mcdonald's, burger king?
 
Aby zjeść najbliżej hali to wydaje mi się, że musisz się udać do pobliskich centrów handlowych. Znajdują się one maks 1km od hali. Do wyboru masz albo pójść do Plazy, albo do M1. Zarówno tu i tu znajdziesz McDonald's:-) W M1 jest jeszcze na pewno Pizza Hut, Sphinx, Polakowski i na pewno coś więcej ale trzeba by było sprawdzić w internecie:-) w Plazie pewnie też coś innego się znajdzie, ale kojarze tylko McDonald's:-)

Tutaj przykład jak dojść spod hali do Plazy:
https://www.google.pl/maps/dir/50.0.../@50.0674947,19.9895719,17z/data=!4m2!4m1!3e2

Czy przy samej hali jest coś do jedzenia to się nie orientuje, bo jeszcze tam nie byłem...:-)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top