UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
To sobie można pomarzyć, na trybunie najdroższe 600 zł :D Czyli o sektorze A na środku można zapomnieć. Jedyny plus to, że się okazało że najtańsze 100 zł.
 
wydaje mi sie, ze ten optymizm jurasa w puncherze byl zdecydowanie przesadzony, na dolnych trybunach moga byc pustki, bo plyta to juz inna para kaloszy
 
Cenowo zaczyna się dobrze, tylko źle się kończy jeżeli chodzi o trybunę :) Liczyłem ze maksymalnie 400 zł za miejsce na trybunie, nie zapłacę więcej.
 
Jak to od 100?! Przecież Wojtek mówił, że od 200, a kelner że od 300.
no i co z tego, skoro tych miejsc za stowke i dwie jest malo
kto kupi miejsce na trybunach za 600 zl? rozeznanie rynku genialne zrobili, nie spodziewalem sie, ze az tak przebija pudzianowe gale ksw
jak bilety za 100, 200 i 250 szybko zejda to potem czarno widze sprzedaz
 
Ja mam w planach kupno biletu za 300. Ciekawe gdzie wyląduję.
 
Last edited:
Z tej całej sytuacji widzę jeden plus, kupię najtańsze bilety jakie się da wyhaczyć, a potem się przesiąde na te puste miejsca za 600 zł:) Nie jest źle.
 
Z tej całej sytuacji widzę jeden plus, kupię najtańsze bilety jakie się da wyhaczyć, a potem się przesiąde na te puste miejsca za 600 zł:) Nie jest źle.
A to tam nie będzie żadnych bramek i będzie można śmigać po całej hali? :D W Kraków Arenie nie byłem, ale w innych tak łatwo się nie przesiądziesz z tych miejsc całkiem u góry do tych blisko płyty. ;)
 
Te bilety dla nas będą pewnie trochę droższe. Przecież członkowie FC mają jakąś zniżkę...
 
A to tam nie będzie żadnych bramek i będzie można śmigać po całej hali? :D W Kraków Arenie nie byłem, ale w innych tak łatwo się nie przesiądziesz z tych miejsc całkiem u góry do tych blisko płyty. ;)
Na Ergo też z tego wyższego poziomu nie zejdziesz na dół, chyba, że po gali wybiegasz i wchodzisz przed dolne wejścia gdy wsyscy już wychodzą. Albo przez barierkę. W Krakow Arenie nie byłem, ale po zdjęciach wyglądało to podobnie.
 
Najpierw kupia nie-janusze a pozniej beda konkursy i celebryci... Dol zapelnia zeby sobie siary nie narobic. Wysokie ceny biletow na starcie to tez pewnie w celu wybadania rynku tj. jaka jest granica tego co moga od Nas realnie wyciagnac.
 
A to tam nie będzie żadnych bramek i będzie można śmigać po całej hali? :D W Kraków Arenie nie byłem, ale w innych tak łatwo się nie przesiądziesz z tych miejsc całkiem u góry do tych blisko płyty. ;)
odrobina parkouru i po problemie.
 
A to tam nie będzie żadnych bramek i będzie można śmigać po całej hali? :D W Kraków Arenie nie byłem, ale w innych tak łatwo się nie przesiądziesz z tych miejsc całkiem u góry do tych blisko płyty. ;)
Nie ma żadnych bramek zamykających( jeśli oczywiśćie UFC nie wyjdzie z taką inwencją twórczą), więc myknę na dół bo tam będzie do wyboru do koloru, będzie się można połozyć.
 
Bilet za 200 wezmę z pocałowaniem w rękę na droższy mnie nie stać,kurwa co za czasy biedne...
 
Ceny spoczko. I tak czekam na konkurs MMA Rocks! Obiecuję, że nie będę odsprzedawał tak jak niektórzy bilety na UFC w Szwecji :bayan:
 
Mam plan xD
- Wypożyć uniform dostawcy pizzy.
- Kup pizze w tej samej pizzeri.
- Podjedź skuterkiem.
- Do ochrony że pizza do jakieś Dany whyte (Dana White)
- Musisz dostarczyć osobiście, ze względu na sanepid i zapłalić musi i politować że napiwek itd.
- Jak się uda spoko, jak nie beka na całego xD
 
To kupić bilety za 300zł, liczyć, ze dolne miejsca nie będą zajete i na początku gali przeniesc się na dół :D
 
Mam plan xD
- Wypożyć uniform dostawcy pizzy.
- Kup pizze w tej samej pizzeri.
- Podjedź skuterkiem.
- Do ochrony że pizza do jakieś Dany whyte (Dana White)
- Musisz dostarczyć osobiście, ze względu na sanepid i zapłalić musi i politować że napiwek itd.
- Jak się uda spoko, jak nie beka na całego xD

Wątpie żeby Dana był na takiej gali :P Podejrzewam, że Buffera też nie będzie. Jeszcze Ring Girlsy jakieś polskie zatrudnią na jedną galę :P
 
A może zrobić ktoś plan hali z poszczególnymi sektorami cenami za nie? Z prawej strony u gór jest opcja "widok z hali" czy coś w ten deseń.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top