UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Uwaga na Mcdonalda w Plazie-byłem wczoraj i jeszcze o 9:30 był zamknięty. Piszę pod kątem jakiś eventów przedpołudniowych.
 
Ludzie serio pytacie o możliwośc zjedzenia w Krakowie? Gdzie się nie obrócisz knajpa...
 
Byc moze jestem juz stary ;) mam prawo nie ekscytowac sie walka Cro Cop - Goznaga 2 ? Ciebie ta walka w jakis sposob grzeje, jesli tak to dlaczego? Bo bedzie slychac Wild Boys na hali?
Też uwazam, że ME mogli lepiej zestawić, wolałbym mocną pieciorundową wojnę w piorkowej lub koguciej, ale rewanz tych dwoch to może być naprawdę emocjonujaca walka, Mirko prosił ufc o możliwość odegrania się na Gonzadze za taki nokaut, jak będą przygotowani dobrze to i walka będzie dobra, pzdr
 
Ludzie serio pytacie o możliwośc zjedzenia w Krakowie? Gdzie się nie obrócisz knajpa...
dodatkowo ilość barów mlecznych jest też spora, a w nich za kilkanaście złotych można zjeść dwudaniowy, smaczny posiłek
 
Na placu Matejki, na wprost pomnika jest knajpka z polska kuchnia tradycyjna za grosze i mega smacznie gotuja (zawsze jak jestem w krk to obowiazkowo ide tam na placki po wegiersku). To jest po drodze z dworca na rynek.

Znowu w barze mlecznym, miedzy rynkiem a wawelem dostalem kiedys od kucharki scierka jak widzac mizerie zlozona z 10 plasterkow ogorka i kropli smietany spytalem sie "czy to jest wszystko?". PRL to malo powiedziane :D
 
Jadłodajnie w okolicach Rynku bym omijał. Da się znaleźć coś sensownego ale turysta trafi raczej na milimetrowej grubości schabowego z dwoma ziemniakami za 29.99 zł. Ja w ogóle omijam Rynek i okolice Plant, trzymając się raczej Kazimierza i części Podgórza. Na Kazimierzu jak was trafi po gali gastrofaza macie na ul. Św. Wawrzyńca coś co się nazywa Skwer Judah: w jednym miejscu budki i autobus(angielski piętrowiec) z burgerami, frytkami belgijskimi, naleśnikami, fish and chips itd. A 50 metrów dalej Sami Am Am z najlepszym kebsem w Krk.

https://www.facebook.com/SkwerJudah

skwer-judah.jpg


nhVoHuYguxhn.1200x1200.jpg
 
Dyskusja na temat żarcia rozgorzała :D Ale zdjęcie (to powyżej) jak z jakiejś podejrzanej dzielnicy.
 
Kazimierz to jeszcze kilkanaście lat temu była najgorsza dzielnica Krk. To akurat jest placyk po wyburzonej kamienicy, zaraz obok jest wyremontowana hala tramwajowa, w której odbywały się imprezy KSW.
 
Albo ja robię coś źle, albo eventim spierdolił, bo mam dostępne tylko UFC Ultimate VIP Experience za 2500 PLN
 
Wiesz co, oni cały czas coś robią, bo odświeżam stronę z predkością światła i co chwile się coś zmienia, dodają, usuwają :D
 
A to lisek chytrusek ... Zaraz zadzwonie do tej przemiłej Pani z eventimu i jej powiem, że mnie okłamała w dniu wczorajszym mówiąc że oni nic nie wiedzą o wcześniejszym kupnie biletów przez ich stronę, mało tego powiedziała że na ich stronie bilety będą dopiero od 26.
 
A to lisek chytrusek ... Zaraz zadzwonie do tej przemiłej Pani z eventimu i jej powiem, że mnie okłamała w dniu wczorajszym mówiąc że oni nic nie wiedzą o wcześniejszym kupnie biletów przez ich stronę, mało tego powiedziała że na ich stronie bilety będą dopiero od 26.
Ty tak serio? :facepalm:
 
A to lisek chytrusek ... Zaraz zadzwonie do tej przemiłej Pani z eventimu i jej powiem, że mnie okłamała w dniu wczorajszym mówiąc że oni nic nie wiedzą o wcześniejszym kupnie biletów przez ich stronę, mało tego powiedziała że na ich stronie bilety będą dopiero od 26.
wyobrażam sobie co czuje ta Pani kiedy widzi połączenie przychodzące z Twoim numerem telefonu :P
 
Śmieje. Co ona tam może wiedzieć, jak mi sprawdzała na stronie internetowej czy są bilety w sprzedaży i proponowała żeby zapisał się do ticketalarm. Bogu ducha winna kobita ;)
 
A to dziś chyba ruszył preorder biletów, ktoś kto ma konto na UFC może napisać coś już o cenach biletów ?
 
Nie wiem dlaczego, ale siedzę jak na szpilkach i już nie mogę się doczekać jakiejkolwiek informacji na temat ceny biletów. Od cen zależy czy będę miał ze sobą swojego Janusza. ;)
 
Znam to uczucie :D

Można by ankietę zrobić:

Czy uważasz, że bilety na UFC Cracow:
-rozejdą się tak szybko jak Britney Spears z Jasonem Alexandrem
-będą leżeć jak Tupolew u Putina
 
Last edited:
Czy to nie będzie tak, że ceny biletów w preorderze będą nieco tańsze od tych, które trafią do sprzedaży 26? Wtedy nadal nie znalibyśmy realnej ceny biletów, które pojawią się w czwartek.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top