UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Ja siedziałem w C w 3 rzędzie i byłem zadowolony.
i te zdjęcia są bez zooma ?
pany bo bilety będą na dniach! i chciałbym wiedzieć co chce a czego nie :D
czasami tańsze bilety mają lepszą widoczność...
 
Wczoraj bylem na Radwanskiej w sektorze C, rzad 28 i widocznosc byla znakomita. Wiadomo oktagon to nie to co kort tenisowy, wiec rozsadnie byloby rezerwowac cos na poczatku sektoru C. Tak jak przedmowcy wspomnieli, hala jest dobrze skonstruowana, byle nie siedziec na ukos.
 
Pani na eventimie coś wie, ale nie chce się przyznać :D Dzownie do niej kilka razy w tygodniu i powoli puszczają jej nerwy :D
 
Pani na eventimie coś wie, ale nie chce się przyznać :D Dzownie do niej kilka razy w tygodniu i powoli puszczają jej nerwy :D

Daj ten numer na forum to znajdzie się kilku chętnych do dzwonienia kilka razy w tygodniu ::evil: szybciej pęknie
 
:D Taki jak na stronie eventim.pl
Callcenter
+48 22 591 83 83

W zeszłym tygodniu Pani się zagalopowała mowiąc: "Już miały być, ale ..." i nie dokończyła. Dzisiaj mówi znowu, że na dniach. Od trzech tygodni słyszę, że bilety będą na dniach.

Na UFC Tickets też nothing:

http://www.ufc.com/event-ticket-info
 
C 13, zajebiście polecam.

20141206_195623.jpg
 
Stójkę widać wyśmienicie, parter jeśli chcesz dokładnie to telebim lecz normalnie też daje radę.
 
Spokojnie to tylko informacja kiedy ruszy sprzedaż.
Pierwszeństwo i tak mają różne grupy uprzywilejowane typu posiadacze fightpassa


London, UK – UFC, the world’s premier mixed martial arts organisation, today confirmed tickets for UFC® FIGHT NIGHT GONZAGA vs CRO COP 2 will go on sale to the general public on Thursday 26 February.

The event, set to take place in Krakow, Poland on 11 April and featuring six Polish fighters, has seen incredible interest since it was announced on January 23 by local star Jan Blachowicz, with thousands of fans registering their interest to receive information about tickets.

Blachowicz shared his elation at the news: “This means a great deal to me. UFC in Poland is growing so quickly and Polish fans have been traveling all over the world to watch MMA events for a long time now. For us to have a UFC event in our home country is truly amazing.”

UFC Fight Club® members will have the opportunity to purchase tickets ahead of the crowd on Tuesday 24 February at 10.00 GMT via www.ufcfightclub.com, while a special Internet ticket pre-sale will be available to UFC newsletter subscribers Wednesday 25 February starting at 10.00 GMT.
 
Last edited:
No właśnie miałem pisać, że nie rusza od razu sprzedaż, tylko informacja od kiedy ta sprzedaż będzie. I liczę, ze podadzą też ceny biletów, żeby mieć wstępnie jakiś wgląd :)
 
Klatka do MMA na takiej hali powinna być o wielkości boiska do siatki,ręcznej czy kortu ;-) Rozumiem, że widać, ale pytanie jak dobrze to co najważniejsze czyli walkę? Co innego duży stadion, mecz piłkarski gdzie i tak obserwuje się przemieszczającą się piłkę, ale tu obserwuje się zawodników i techniki w końcu. Nie ma ktoś zdjęć, gdy już zawodnicy są w klatce i walczą? W takim wypadku to na prawdę karta powinna być "ciężka", bo tak jak w TV nie ma większej różnicy czy muchy czy ciężcy tak na żywo już raczej owszem. Poza opcją telebimów, ale jechać całą Polskę, bulić kilkukrotność PPV i widzieć niewiele z tak historycznej gali bądź i tak na ekranie to się mija chyba z celem.
 
Klatka do MMA na takiej hali powinna być o wielkości boiska do siatki,ręcznej czy kortu ;-) Rozumiem, że widać, ale pytanie jak dobrze to co najważniejsze czyli walkę? Co innego duży stadion, mecz piłkarski gdzie i tak obserwuje się przemieszczającą się piłkę, ale tu obserwuje się zawodników i techniki w końcu. Nie ma ktoś zdjęć, gdy już zawodnicy są w klatce i walczą? W takim wypadku to na prawdę karta powinna być "ciężka", bo tak jak w TV nie ma większej różnicy czy muchy czy ciężcy tak na żywo już raczej owszem. Poza opcją telebimów, ale jechać całą Polskę, bulić kilkukrotność PPV i widzieć niewiele z tak historycznej gali bądź i tak na ekranie to się mija chyba z celem.


Racja ,powinni to zorganizować w Championsie.
 
Muszę zakupić lepsze łącze internetowe. Mam obawy czy podczas godziny Zero uda mi sie wbić na eventima :lol:

e: @Solaris A myślałem, że wykupią :lol:
 
Last edited:
Jak zobaczyłem tego twitta UFC, że info o biletach za pół godziny to prawie mi telefon wypadł z ręki :lol: Dobrze, że to dopiero data, bo nie byłem w domu, a przy takich okazjach wolę być w moim centrum dowodzenia. Czekam na 26.
Biletów wam w 12 godzin nie wykupią, więc luz w dupie ; )
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top