UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Nie dziwię się Bornowi, jakby UFC było w Gdańsku też bym nie pojechał, bo rozpiska nie powala :D
 
Nie dziwię się Bornowi, jakby UFC było w Gdańsku też bym nie pojechał, bo rozpiska nie powala :D

Jakby UFC było w Gdańsku to te 200zł za transport (który mam do Krakowa) byłbym skłonny dorzucić do ceny biletu i byłby full wypas :D
 
Nie dziwię się Bornowi, jakby UFC było w Gdańsku też bym nie pojechał, bo rozpiska nie powala :D
Mi tam się rozpiska podoba, ale do Gdańska też bym nie pojechał z czystego lenistwa ;)
 
Tzn. rozpiska mi odpowiada w stosunku do kwoty, którą będę musiał wydać. Nie pokusiłbym się jednak, aby pojechać do Gdańska.
 
Kurwa.... 5 lat jak jestem forum słuchałem marudzeń o tym jak fajnie by było UFC w Polsce. Teraz jak jest to czytam,ze brak towarzystwa lub za daleko itd. Prawdopodobnie będę zapierdalał 600km sam, bez nikogo również, wydam każdą swoją złotówkę na ten wyjazd, a potem będę zapierdalał 4 miesiące wakacji, żeby miec jakiś grosz na studia do odłożenia, żeby mieć zo zjeść, a tutaj czytam, że smutek bo Janusz się nie chce zabrać. I co będzie jak hardkorowi fani MMA, nie pojadą na gale, to co maja powiedzieć Janusze? Tyle lat zrzędzenia, żeby gdy jest okazja przełożyło się na nic.
 
Ja też sam się wybieram, chyba, że ten transporcik z Kartonem mi wypali, no to wtedy od Dębicy będę miał nowego kumpla :D
 
a może ogarnie ktoś nocleg dla wszystkich zainteresowanych w jednym miejscu? tak aby było można w Cohonesowym gronie zrobić afterek. załóżmy, ze by się pozbierało chętnych do dnia startu sprzedaży biletów, wpłaciło by się kasę jednej osobie, ogarneło nocleg i cheja, można leciec w tany :D

My(ITC) prawdopodobnie wybierzemy opcję akademików AGH. Za studio 2+2 z łazienką 180pln, śniadanie za 10pln. Będziemy tam na pewno 2 noce żeby zobaczyć ważenie. W tych akademikach/hostelach jest ok.750 miejsc więc całe Cohones się zmieści. Do Rynku ok.2,7km, do gali już więcej, ale za równo przed jak i po da radę dojechać komunikacją - ja po KSW 29 włączyłęm jakdojade.pl na telefonie i z hotelu na dworzec jak po sznurku.
 
Mam opcję spać u kumpla i po 3km do Areny i Rynku. Jednak miasta nie ogarniam i jeżeli mam sam się tak błąkać, to z jednej strony lipa. Jeżeli odłożyłbym sobie wystarczającą ilość hajsu to też bym wolał iść na akademiki, żeby być z grupą cały czas, bo wiadomo, raźniej i na hali, i na miescie. I tak bym chyba własnie wolał.
Skarbonka już zrobiona, odkładam z czego mogę i chyba odpuszczę sobie na miesiąc auto, żeby mieć te 200zł "za paliwo" na Kraków więcej :D

@Dooży&Grooby czyli za dwie nocki i śniadania wyszłoby 110zł od osoby? (2x45 + 2x10)
No i jeszcze pytanie do Ciebie czy do @malinowsky ile macie jak na razie osób które są chętne na bilety obok siebie i wspólny nocleg, czyli wszystko razem tak na prawdę? (Mnie też możecie policzyć)
 
@midern tak - 110pln/2dni ze śniadaniami. No całe ITC, tylko nie wiem czy wszyscy razem na pewno. Ktoś tam jeszcze będzie brał znajomych więc zdaje mi się, że łącznie 10os na bank. Finalnie pewnie podjedzie pod 20. Jak wpuszczą bilety, to zapadną decyzję. Jesteśmy mocno zainteresowani tą dodatkową opcją VIP Experience. Będzie unikalna okazja wziąć podpis i zrobić fotki z wieloma niedostępnymi dla nas zawodnikami, a żaden Janusz tej opcji nie wykupi, a jak wykupi to będą to dla niego anonimowi ludzie. Wielu fanów z Europy też tego nie weźmie moim zdaniem. Jeśli TJ poleca, to na pewno warto. Natomiast jeśli mam mieć ten pakiet, ale siedzieć w ostatnim rzędzie, to wolę zrezygnować i kupić dużo lepsze miejsce za tą cenę.
 
@Dooży&Grooby no więc wstępnie też chcę się "dopisać" do Was odnośnie biletów z vipem i tych akademików.
Teraz tylko czekać na bilety, zebym miał już czarno na białym ile muszę hajsu przygotować do wydania. Im dłużej o tym wszystkim myślę, tym bardziej się stresuję :D
 
Mój półJanusz olewa UFC na 100%. Ogólnie ciężko jest mi cokolwiek zaplanować bo nadal nie znam najważniejszego czyli cen biletów. Jak pojadę to raczej sam więc kumpli szukałbym już w Poznaniu. Francuskim pieskiem nie jestem i to będzie wyprawa po kosztach :D
 
Napisałem kontrolnego maila do AGH i 2 studia(4os) już zarezerwowaliśmy, bo się okazało, że już im się kończą miejsca. Zostało jeszcze 6 takich pokoi, czyli 24 miejsca. Nie wiem czy 3 nie trzeba dorzucić.
 
Mój półJanusz olewa UFC na 100%. Ogólnie ciężko jest mi cokolwiek zaplanować bo nadal nie znam najważniejszego czyli cen biletów. Jak pojadę to raczej sam więc kumpli szukałbym już w Poznaniu. Francuskim pieskiem nie jestem i to będzie wyprawa po kosztach :D


Daleko szukać nie musisz :D
 
http://www.krakowarena.pl/plan-hali-2/ panowie które sektory były najlepsze na ksw ? podzielcie się doświadczeniem. gdzie mogą przeszkadzać barierki czy jakieś inne przeszkody
Podpinam sie,kto był niech się wypowie bo jakieś ogarnięte miejsce wskazane.
Co do UFC to pojadę na bank najprawdopodobniej w nie byle jakim towarzystwie bo w postaci @Mr. Cloud i zastanawiam się jak to sobie zorganizować bo fajnie było by wpaść na ważenie,pogadać z jakimiś zawodnikami zrobić jakieś zdjęcie,dostać autograf bo to będzie świetna okazja na takie akcje bo w dniu gali może troszke mniej choć nie byłem na takim wielkim evencie to do końca nie wiem jak to wszystko funkcjonuje.Z VIPem jeszcze zobacze ale może wezmę bo to historyczne wydarzenie itp a ,że UFC dało troszke zarobić to moge jakiś tam hajs przeznaczyć.Co do dojazdu to mam fart bo to jakieś 70-80 km więc nie musze tracić siana na nocleg tylko moge 2 razy sobie elegancko dojechać.Mam nadzieje ,że będzie sporo wiary z forum to stykniemy sie na jakieś piwko po ważeniu albo w okolicach gali - kwestia do dogadania.
 
Po raz enty zdjęcie z korony Areny:


1797877_20141206_184029.jpg
 
No z tego co widzę, to najlepiej pozajmować miejscówki z sektory A, ewentualnie najniższe miejsca z sektoru C. Z samej góry chyba średnio byłoby widać te telebimy, jak to spontan pisał, klatka może i dobrze widoczna, ale też trochę oddalona. Tylko własnie teraz ciężko mi myśleć, jakie ceny może dać UFC za sektor A.... :confused:

Na dole jeszcze fotka z innego ujęcia (panorama)
sbfntdoduxnfsvjdlannammexdggvyinxztmhjoymlberveffhmivudgpbqqwhiwpzhtbwvcmpapkhmbzabnlzrcvnxgsxcecfpr
 
im więcej widzę tych zdjęć z Kraków Areny tym bardziej odchodzi mi ochotna wyprawę do Krakowa.
 
Ja siedziałem w C w 3 rzędzie i byłem zadowolony.
@Fresh nie zniechęcaj się, na żywo to nie wygląda tak "źle" jak na zdjęciach bo one nigdy nie oddają stanu faktycznego. Zależy kto czego się spodziewa, dla mnie widoczność w tej hali bije na głowę 1000x Atlas Arenę.

Poniżej zdjęcia z dołu sektora C:

1799066_20141206_183335.jpg

1799065_20141206_183248.jpg
 
Ja siedziałem w C w 3 rzędzie i byłem zadowolony.
@Fresh nie zniechęcaj się, na żywo to nie wygląda tak "źle" jak na zdjęciach bo one nigdy nie oddają stanu faktycznego. Zależy kto czego się spodziewa, dla mnie widoczność w tej hali bije na głowę 1000x Atlas Arenę.

Poniżej zdjęcia z dołu sektora C:

1799066_20141206_183335.jpg

1799065_20141206_183248.jpg

te Twoje foty już bardziej zachęcające :)
 
@B00YAK , który rząd :)?

Siedziałem raz w rzędzie 29 C13(siatkówka) , raz w 30 C14 (KSW) i naprawdę, widoczność jest bardzo dobra. Hala jest świetnie przystosowana do widowisk "centralnie ułożonych", typu oktagon na środku płyty. Z mojej strony mogę dodać, że najniższy rząd w sektorach górnych (bodaj 27?) jest raczej do odrzucenia - owszem można podejść do barierek i generalnie w swobodny sposób bez przeciskania się zmieniać położenie, natomiast właśnie wspomniana barierka może zasłaniać widok klatki, być może tyczy się to także rzędu 28. Natomiast 29-30 mogę z pełną odpowiedzialnością polecić, telebimy także są praktycznie na wysokości naszego wzroku.
 
Ja tam mam średnie odczucia co do poziomu A (sektory A12:A13) jednak chyba troszkę wyżej jest lepiej, najogrzej utrudniała kamera na wysięgniku i drzwiczki do klatki sporo zabierają z widoku...
DSC_0006.jpg
20141206_233919.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top