UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Z ciekawości: Comber hotelarze mają jakieś powiadomienia z różnych stron rezerwacyjnych, że nagle klienci w dużej liczbie sprawdzają rezerwacje i ceny w danym terminie?
 
Na szczęście Kraków ma taką bazę hotelową, liczbę turystów liczoną w milionach, że gala UFC z kilkoma tysiącami przyjezdnych nie zachwieje cenami noclegów. To nie Euro 2012
 
@Masu
Z ciekawości: Comber hotelarze mają jakieś powiadomienia z różnych stron rezerwacyjnych, że nagle klienci w dużej liczbie sprawdzają rezerwacje i ceny w danym terminie?

Nie do końca. Pośrednikom typu booking, expedia, gullivers i innym nie jest na rękę, aby hotele znały statystyki zainteresowania danym terminem, aby nie zawyżały sztucznie cen na dane terminy. Wyższe ceny = prawdopodobnie niższa sprzedaż, a przecież pośrednicy pobierają prowizje. Hotel w swoim extranecie ma dostęp do statystyk wejść, ale nie do tych, które ukazują zainteresowanie szczególnym terminem. Dlatego hotele - szczególnie sieciówki mają działy, które śledzą wydarzenia, obserwują spływające rezerwacje i na podstawie tego ustalają ceny na dane terminy. Inaczej działają tańsze, inaczej droższe. UFC dla mocnych graczy, z wyższej półki nie jest niczym szczególnym, ale dla tańszych stanowi to wydarzenie. Obrazując np. dla takiego Ibisa nie lada gratką są koncerty, duże wydarzenia sportowe np. UFC, gdzie będą spać kibice/fani, a dla hoteli drogich 4*, 5* wydarzenia typu obchody w Oświęcimiu, gdzie przyjeżdżają Żydowskie VIPy z całego świata.
 
Dzięki, ciekawe info. Ciekawi mnie czy w są sa jeszcze jakieś braki w którejś z kategorii czy rynek jest juz ustabilizowany.
 
Po wpisaniu Krakow na bookingu z data 11/12.04 pojawia sie komunikat, że liczba rezerwacji rosnie od 3-ech dni. Pszpadek? Nie sondze...
 
Ciężko powiedzieć. Jakbyś postawił jakiegoś 5* obok Rynku, to na pewno byś miał branie. Ciekawym rozwiązaniem byłyby hotele kapsułowe do samego spania. Zastanawiam jakby to się przyjęło w Krakowie np. przy dworcu, lotnisku. W Warszawie już jest, ale nie znam tamtego terenu.

TheChosen, no właśnie, tak to wygląda.
 
Podazajac za postem JoeKickassa, trzeba szukać takich ofert:

http://www.gumtree.pl/cp-krotki-ter...lizacja-tani-nocleg-617773307?featuredAd=true


http://www.gumtree.pl/fp-krotki-termin-i-domki-letniskowe/krakow/c9074l3200208

Tanio, komfort jak komfort nie ukrywajmy nikt tam nie jedzie na wczasy, chyba im więcej ludzi w jednym miejscu tym lepiej.
To jest najlepsze rozwiązanie niskim kosztem. Zebrać ekipę, wynająć mieszkanie na jedną noc i problem z głowy.
 
Ciężko powiedzieć. Jakbyś postawił jakiegoś 5* obok Rynku, to na pewno byś miał branie. Ciekawym rozwiązaniem byłyby hotele kapsułowe do samego spania. Zastanawiam jakby to się przyjęło w Krakowie np. przy dworcu, lotnisku. W Warszawie już jest, ale nie znam tamtego terenu.

TheChosen, no właśnie, tak to wygląda.


Trudno kupić w rozsądnej cenie kamienicę w tamtej okolicy, która nadawałaby się na hotel. Prawdziwy "kamienicznik" myśli, że jak kamienica zwraca się w 30 lat to to jest super interes ;) Kapsułowe to ciekawy temat, w centrum na pewno by miały branie, nie tylko wśród turystów ale też studentów zaocznych.
 
@Masu Rozkręcamy interes :D? Zbieram się i zbieram z własną działalnością. Najpierw miał być autodetailling, hotel kapsułowy... i jakoś nie ma czasu :D
 
Ja nie rozkminiam dla samej rozkminki, znam fajnego inwestora, który potrafi się dzielić zyskami jak pomysł jest fajny i dobrze zaplanowany. Napijemy się piwka na UFC to pogadamy.
 
Ja nie rozkminiam dla samej rozkminki, znam fajnego inwestora, który potrafi się dzielić zyskami jak pomysł jest fajny i dobrze zaplanowany. Napijemy się piwka na UFC to pogadamy.
Rozmowy o interesach po alkoholu to jest piękna sprawa. :D @Masu piszesz się na jakieś piwko po gali?
 
Last edited by a moderator:
No i właśnie, ulica Bandurskiego - ktoś miejscowy (@Orest) moze mi powiedzieć, jak rozmieszczona jest ta ulica względem hali, rynku, dojazdu itd? Tam włąsnie kumpel ma mieszkanie, do którego ew. bym poszedł, jeżeli nie zdecydowąłbym się na hotel.

@midern
Bardzo przyzwoita lokalizacja, kilkanaście minut w obu kierunkach (rynek, hala). Zresztą lokalizacja w okolicach Ronda Mogilskiego, z którego praktycznie dostaniesz się w każde miejsce Krakowa :)
 
@midern
Bardzo przyzwoita lokalizacja, kilkanaście minut w obu kierunkach (rynek, hala). Zresztą lokalizacja w okolicach Ronda Mogilskiego, z którego praktycznie dostaniesz się w każde miejsce Krakowa :)

No spojrzałem sobie w google maps i faktycznie 3km do Areny, 3km do Rynku Głownego. Ogólnie to jest spoko :) Ale czekam jeszcze na jakieś info i decyzje odnośnie hoteli z ekipą ITC. Później wybiorę. TeraZ czas odkładać kasę i wyrzekać się przyjemności i wydatków :)
 
Jak najmniej sie da. Ale pewnie jak sie obudze rano po ufc na teleexpress i zerkne na konto to znowu bedzie "kurwa mac"
;)
 
Zrozumieliśmy, nie musisz 3 razy powtarzać:D hehe.









Tak wiem, jakiś bug się wdarł:D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top