UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Miałem na myśli, że dyskusja będzie się toczyć o takich propozycjach. Osobiście jeśli mam tam być 2-3 noce nie mam zamiaru zapłacić 200-300pln za samo nocowanie. Akademiki AGH to dobry wybór, ale będę szukał na pewno taniej i na pewno się uda, a zrobię to od razu jak tylko będę miał bilet w ręku. Apropo tych akademików dzwoniłem tam przed KSW 29, mają ok.800 miejsc i nie mieli ani jednego miejsca na jedną noc! Czas podróży jest zależny gdzie mieszkasz. Koleżanki z Krakowa mówiły, że jak mają jechać gdzieś 15-20min to dramat...dla mnie to bajka. Niedługo metrem będę jechał 10min na trening i jestem zajarany jak mała dziewczynka, a dla nich to standard. Z hotelu jechaliśmy do KA jakieś 15min nie licząc szukania miejsca(polecam wyjechać 30min wcześniej nie chcecie jak ktoś furą), na rynek z hotelu też jakoś tak i dla mnie to rzut beretem mieszkając w Wawie. Lecz oczywiście będę szukał kwater jak najbliżej rynku z wiadomych przyczyn :D
 
Szkoda, tylko, że za pokoje kilku osobowe są takie ceny od osoby, ale to mały szczegół taki. Eh..
na takie imprezy z reguly samemu sie nie jedzie, wiec myslalem, ze chodzi o cene przy kilkuosobowym pokoju
 
Duży Krakowa w kwestii komunikacji nie da się porównać do WWA, pewnie dlatego szukamy wam miejscowek praktycznie naprzeciwko Areny, a prawda jest taka że u nas tramwajem miasto z jednego końca na drugi przejedziesz w 40 min. Ważne żeby hotel czy co tam miał blisko przystanek i dojazd to żaden problem.
 
@Masu

gdzie najlepiej auto zostawic przed taka impreza? warto sie pchac na parking hali?


Nie. Zaplanuj zakupy za jakieś 30 zł (nie pamiętam) i masz parking po drugiej strilonie ulicy przy Galerii Plaza. Podejrzewam ze w takie zakupy można wliczyć McDonalda, ale jest tam też carefour. Jak będę w tamtej okolicy to się zorientuje. Podobne zasady panują na dalszym centrum M1, odległość jeden przystanek tramwajowy=spacer. Taka sama cena jest w Arenie, ale tam płacisz za parking a nie za zakupy i są większe wieksze korki.
 
  • Like
Reactions: mat
@Masu rozumiem, kwaterować się będziemy pewnie "redakcyjnie", ale wydaje mi się, że przystaną na moją propozycję zamiast płacić 100pln/noc albo więcej. Mi naprawdę nie robi różnicy to większej, kluczem jest lokum blisko rynku, blisko czyli 10-15min z buta max, aby zdążyć wypić to co niezbędne, potem powrót taryfą i święty spokój ;]
 
@Masu rozumiem, kwaterować się będziemy pewnie "redakcyjnie", ale wydaje mi się, że przystaną na moją propozycję zamiast płacić 100pln/noc albo więcej. Mi naprawdę nie robi różnicy to większej, kluczem jest lokum blisko rynku, blisko czyli 10-15min z buta max, aby zdążyć wypić to co niezbędne, potem powrót taryfą i święty spokój ;]

Z okolic "hotelu" AGH wracałem kiedyś na nogach na drugą stronę Rynku totalnie najebany, niosąc ze sobą jeszcze wielką plastikową miskę bo chciałem być kulturalny i rzygać do niej...da się.
 
Ja mam wstępnie załatwioną nockę u kumpla, który niedawno przeprowadził się do Krakowa, ale tam też warunki są dosyć ciężkie. Jako, ze chciałem się podłączyć pod ekipę z ITC i innych jeżeli chodzi o bilety, halę i wypady na miasto, to poczekam jeszcze na jakieś konkrety o hotelu czy czymś, gdzie chcecie spać, to może też bym się zdecydował, tak, zeby cały czas w paczce być :) @malinowsky@Dooży&Grooby

No i właśnie, ulica Bandurskiego - ktoś miejscowy (@Orest) moze mi powiedzieć, jak rozmieszczona jest ta ulica względem hali, rynku, dojazdu itd? Tam włąsnie kumpel ma mieszkanie, do którego ew. bym poszedł, jeżeli nie zdecydowąłbym się na hotel.
 
Jest pełno hoteli pracowniczych z noclegami 25zł za osobę. Ludzie wracają na weekendy do rodzin i stoją puste, a taki hotel też chce zarobić. No ale jak ktoś potrzebuje warunków jak w Hiltonie ze śniadaniem itd to już jego rzecz. Co do parkingu jak ktoś jest ogarnięty to zaparkuje za darmo bez kombinowania tylko wystarczy dojść 1km, dla niektórych dużo ale za 30 zł to mam dobrą pizzę :)
 
Ja niestety szukam , musiałem przekupić dziewczynę dobrym hotelem , bliskością starówki i galerii.
Jak się jedzie z kumplami wiadomo im taniej tym lepiej.
 
Ja na KSW parkowałem pod jakimś marketem przy hali, już nie pamiętam, chyba Decathlon (?) Było to pół godziny przed galą.
 
Ja na KSW parkowałem pod jakimś marketem przy hali, już nie pamiętam, chyba Decathlon (?) Było to pół godziny przed galą.


Boję się że to mógł być ostatni raz bo nawet Plaza, która nie narzeka na nadmiar klientów wprowadza ograniczenia o których pisałem.
 
Boję się że to mógł być ostatni raz bo nawet Plaza, która nie narzeka na nadmiar klientów wprowadza ograniczenia o których pisałem.
Wybacz, nie śledzę tematu dokładnie ;) Może i masz rację, to Twoje miasto, wiem, że ogólnie ciężko było w okolicy znaleźć jakiś parking na szybko, akurat tam się udało :)
 
Lol, pierwsze slysze, ze zeby zaparkowac pod centrum handlowym trzeba wydac iles tam hajsu, badz sa ograniczenia czasowe. . . w wawie nie do pomyslenia (pomijam lidla przy młocinach bo tam jest ograniczenie 3h i lamusy czasem pilnuja tego w bialym yarisie).
 
a może ogarnie ktoś nocleg dla wszystkich zainteresowanych w jednym miejscu? tak aby było można w Cohonesowym gronie zrobić afterek. załóżmy, ze by się pozbierało chętnych do dnia startu sprzedaży biletów, wpłaciło by się kasę jednej osobie, ogarneło nocleg i cheja, można leciec w tany :D
 
Lol, pierwsze slysze, ze zeby zaparkowac pod centrum handlowym trzeba wydac iles tam hajsu, badz sa ograniczenia czasowe. . . w wawie nie do pomyslenia (pomijam lidla przy młocinach bo tam jest ograniczenie 3h i lamusy czasem pilnuja tego w bialym yarisie).
a złote tarasy? :)
 
Lol, pierwsze slysze, ze zeby zaparkowac pod centrum handlowym trzeba wydac iles tam hajsu, badz sa ograniczenia czasowe. . . w wawie nie do pomyslenia (pomijam lidla przy młocinach bo tam jest ograniczenie 3h i lamusy czasem pilnuja tego w bialym yarisie).


Aha, a masz w Warszawie centrum handlowe naprzeciwko 18 tyś hali?
 
Lol, pierwsze slysze, ze zeby zaparkowac pod centrum handlowym trzeba wydac iles tam hajsu, badz sa ograniczenia czasowe. . . w wawie nie do pomyslenia (pomijam lidla przy młocinach bo tam jest ograniczenie 3h i lamusy czasem pilnuja tego w bialym yarisie).

Miasto Włocławek, parking na przeciwko głupiego Kauflandu tez jest płatny. Gdzie Włocławek, a gdzie Kraków...
 
Te 30 zł to oczywiście dla parkujących, są nie sa w tym dniu klientami obiektu. Ale w miejscach gdzie jest strefa parkowania galerie wprowadzają ograniczenia i tylko 1-2 h są bezpłatne. Czemu się sie nie dziwie.
 
Teraz jak jeszcze wprowadzą ruch jednokierunkowy wokół plant to mieszkańcy chyba się zdecydują wreszcie na jazdę komunikacją ;)
 
Panowie, w centrum handlowym M-1(obok KA) jest takie ograniczenie przy wielkich imprezach, ale wystarczy podejść do Auchan, kupić vódkę, 3 browary i mamy parking opłacony ;). 30 zł wydać na zakupy/szamę itd. to nie jest problem.
 
Panowie, w centrum handlowym M-1(obok KA) jest takie ograniczenie przy wielkich imprezach, ale wystarczy podejść do Auchan, kupić vódkę, 3 browary i mamy parking opłacony ;). 30 zł wydać na zakupy/szamę itd. to nie jest problem.


Dokładnie, trzeba przemyśleć, który parking wybrać. Plaza jest kilkaset metrów bliżej ale ma tylko carefour i mcdonalda, plus klub z bowlingiem (jest tam knajpa ale nie wiem czy z żarciem) i Szkołę Walki Drwala. W M1 macie : Auchan, Sphinx, Hanoi, McDonald, Pizza Hut, Polakowski (tradycyjne żarcie na wagę) Na wyjeździe jak znalazł.
 
Lol, pierwsze slysze, ze zeby zaparkowac pod centrum handlowym trzeba wydac iles tam hajsu, badz sa ograniczenia czasowe. . . w wawie nie do pomyslenia (pomijam lidla przy młocinach bo tam jest ograniczenie 3h i lamusy czasem pilnuja tego w bialym yarisie).

A galeria mokotó od pn-pt z ograniczeniem 2 czy 3 h darmowego parkowania
 
Panowie z Góry przepraszam ale czas pogania i nie mam czasu przemykać przez wszytko, więc pytam: Czy wiadomo kiedy będą bilety w sprzedaży, na to jakże cudowne wydarzenie. :D
 
Panowie z Góry przepraszam ale czas pogania i nie mam czasu przemykać przez wszytko, więc pytam: Czy wiadomo kiedy będą bilety w sprzedaży, na to jakże cudowne wydarzenie. :D

Ktoś pisał, że początek lutego. Brak oficjalnej informacji.
 
O co biega z tymi kartami VIP? To potrzebne , jeśli ceremanię ważenia chciałoby się obejrzeć?
 
Zauważyłem że już podnoszą cenę hoteli na ten weekend.
Wczoraj wieczorem upatrzyłem sobie pewien hotel powyżej średniej, a dziś już cena za dwie noce ponad stówkę droższa
Chyba zdecyduję się na zwykły Ibis (nie budget) 2 stówki za dwójkę jak za 3* cena bardzo rozsądna
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top