UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Jakie to szczęście mieszkać niedaleko hali! Eh, czuję ten rosnący temperament.
 
@Scurvol ode mnie 600km, Lębork, powinieneś znać. Jadę na 99% i podłączę się pod ekipę ITC i innych Cohonesowiczów.
Liczę na jakieś bileciki za 200-300 zł z dobrym widokiem. Nocleg może będe miał ogarnięty, bo kumpel wyjechał do Krakowa kilka miesięcy temu, ale jeszcze musze z nim obgadać wszystko :)
 
Kurna ja narazie bida z kasą ale panna się też zjarała i chce jechać bo powiedziałem ze muszę tam być a ona że jedzie ze mną! Zabiorę bidulkę chyba... Też z północy tak więc z kimś jak najbardziej bym mógł się zabrać żeby było taniej!
 
Jesli ktos chce naprawde po taniosci to polecam akademiki AGH, tak jak pisali przedmowcy pod Kraków Arene podjezdza tramwaj, wiec z dojazdem nie bedzie problemu. Co prawda to nie sa pokoje o wysokim standardzie, z lazienka i telewizorem 60cali, ale po kieszeni az tak nie szarpnie ;)
 
@Comber.... Polecisz jakiś pokój 2-osoby w cenie max 150zł za dobę? Najlepiej z łazienką "w pokoju".
Ibis budget przy Dworcu i hotel *** Alexander na Garbarskiej. To są hotele, a nie hostele, mówię od razu. Hosteli poszukam, jak chcesz.
 
Jesli ktos chce naprawde po taniosci to polecam akademiki AGH, tak jak pisali przedmowcy pod Kraków Arene podjezdza tramwaj, wiec z dojazdem nie bedzie problemu. Co prawda to nie sa pokoje o wysokim standardzie, z lazienka i telewizorem 60cali, ale po kieszeni az tak nie szarpnie ;)


A one działają poza sezonem wakacyjnym??
 
Hostele blisko centrum z łazienkami w pokojach.

Hostel Flower, Brama Hostel, City Hostel, Appena. W cenie 100 - 180 zł powinno się coś wyłapać. Pamiętajcie, że jest to kwiecień, więc high season. Ceny nie rozpieszczają. Robić rezerwacje bezpośrednio w hotelu, wcześniej sprawdzając cenę na bookingu, aby mieć podstawę do negocjacji. Booking bierze oczywiście prowizję.
 
Będzie się ktoś wybierał z województwa lubuskiego ? Na 99% będę jechał samochodem i mógł bym zabrać 2-3 osoby.
Powrót raczej na własną rękę, bo po gali bym pojechał 50km od Krakowa do znajomych (po chuj płacić za hotel) i nie wiem, czy nie został bym u nich dzień-dwa.
 
Jeśli ktoś chce tanio, to AGH jest rozwiązaniem, ew. na dworcu jak Żmija :D Gala skończy się pewnie po północy, więc można sobie zrobić godzinny spacer spod areny na dworzec a potem drzemnąć się razem z bezdomnymi. Pociągi kursują od samego rana, więc problem z głowy. Wydacie hajs na bilety kolejowe oraz na galę.
 
Ja już testowałem rozwiązanie na dworcu szanownym głównym w Gdańsku i szczerze nie polecam takiego rozwiązania, no ale czego nie robi się dla miana hardcorowego fana :D
 
Najważniejsze pytanie: Noże i maczety, każdy bierze sam ze sobą czy Prezydent Krakowa wręcza przy wjeździe do miasta;)?


.

Niestety trzeba się udać do Praktikera :( Ale na hasło Wisła Sharks powinna być zniżka.
 
Ja będę pewnie dryfował z Mazur 572km... Ogólnie chooyowe połączenia mam, może ktoś by jechał z moich okolic to bym się zabrał z nim, ale nie wiem czy taniej nie wyjdzie autobusem..
 
Ja już testowałem rozwiązanie na dworcu szanownym głównym w Gdańsku i szczerze nie polecam takiego rozwiązania, no ale czego nie robi się dla miana hardcorowego fana :D
trzeba było napisać to bym Cię wyrwał z impasu.
 
jakby co to możesz na mnie liczyć. Wyrwę z impasu każdego hardkorowego fana MMA, który zalega w 3city. Mam duuużo wolnych pokoi.... :D


W sam raz po imprezie, wszystkie obite gąbką :)
 
Banik czasowy nie zaszkodzi.


Co do noclegów to po taniości najlepiej hostele, troszkę drożej apartamenty, czyli mieszkania do wynajęcia jak pokoje hotelowe, no i Ibis Budget. Hostele są w zróżnicowanym standardzie i każdy znajdzie coś dla siebie. Okolice Areny do noclegu są dobre dla osób, które są po 60-tce, mają zjechany łeb od trolowania i przyjechali z żoną, która chce się tylko wyspać, wysrać i spierdalać zaraz po gali.

Zdrowy młody człowiek poszuka czegoś w centrum Krakowa bo:

a. z Rynku do Hali jest rzut beretem a do hali dojeżdżają nawet tramwaje.
b. w centrum najesz się na każdą kieszeń, smacznie, tanio, drogo, wykwintnie, chujowo, do wyboru. Coś się poleci
c. KRAKÓW TO NIE RADOM TU JEST CO ROBIĆ W NOCY!!! Miliony angoli nie mogą się mylić.
d. o wiele łatwiej trzeźwo wrócić w nocy z Areny do centrum, niż najebanemu na czworakach z centrum do hotelu niedaleko Areny.
e. złapie cie gastrofaza po gali? w okolicach Areny nie tak łatwo znaleźć żarcie
@Masu ogarnij się - co ci zrobiła żona Kaczki, albo skąd ją znasz, że wiesz co che robić i gdzie chce spierdalać.
 
ja lece z lodzi wiec mam jakies 300km z ziomkami bedziemy autem lub autami jechac wiec zajebiscie i chyba jedziemy w piatek czyli weekend w krakowie :D noze maczety i kolczugi bierzemy swoje :D :D
 
Kurwa mam nieoczekiwane wydatki, ale UFC z Mirkiem nie podaruje :D, nie ma chuja we wsi. Kto z Podkarpacia i jedzie również pisać :D, jak będzie jeszcze cohonesowe bydło :P i piwo potem to już pełnia szczęścia :D.
 
JEST! UFC! Nareszcie!

2 pytania mam szybkie:
-Po ile bilet zeby lornetki brac nie trza bylo?
-Start-koniec gali:przedzial godzinowy jaki jest?

Oczywiscie dam lajka
 
Ja z Rzeszowa autostradą 2-2,5 godzinki, nocleg mam ogarnięty, teraz tylko bilecik :p
czemu nie pociągiem :D, w sumie jakbyś miał miejsce to bym się z Tobą zabrał bo po drodze(oczywiście nie za darmo), i nocleg też już mam zamówiony :p.
Mogli by jeszcze Rampage dorzucić :P
 
Nigdy mnie nie ciągnęło do bycia na galach i normalnie to poszedłbym może raz jeden za 5 lat. Ale nagle zacząłem się zastanawiać czy nie wybrać się z Monachium specjalnie na tą okazję... Jest ktoś mocny na łapę na forum? :D Bo miałbym dodatkowy powód ;) Poza tym sprzydało by mi się trochę z kimś poturlać, bo moje jedyne treningi bjj to raz na ruski miesiąc z 2× słabszym bratem i 2 treningi próbne w klubie w życiu. Za wszelkie poskręcanie mnie w precelek byłbym bardzo wdzięczny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top