UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Kiedyś czytałem, że Vip Experience pozwala na wejście na konferencje prasową, ale ważenie jest chyba otwarte dla fanów. Wystarczy być trochę wcześniej.
No to pięknie, to już sobie rezerwuje wcześniejsze wyjście z roboty. Ważenia nie można ominąć.
 
Nie takie gdzie są duże trybuny dla kibiców. Chyba ze w małej są sa skladane.
 
Nie takie gdzie są duże trybuny dla kibiców. Chyba ze w małej są sa skladane.
UFC robi ważenia na halach. Zakrywają wtedy część gdzie jest octagon, a na drugą mniejszą strone gdzie jest ważenie jest wstęp wolny!
 
Wrzucam ponownie fotkę z samej góry hali, widoczność naprawdę jest ok.

1699202_20141206_184029.jpg
 
Zgadza się, widoczność praktycznie z każdego miejsca jest dobra. Polecam nawet trochę wyższe trybuny, bo kąt do oglądania jest lepszy i nie zasłania nam poprzeczka. Ta hala została na prawdę dobrze przemyślana.
 
Zgadza się, widoczność praktycznie z każdego miejsca jest dobra. Polecam nawet trochę wyższe trybuny, bo kąt do oglądania jest lepszy i nie zasłania nam poprzeczka. Ta hala została na prawdę dobrze przemyślana.

Chyba zagłosuje następnym razem na Jacka;)
 
Ja po obejrzeniu wczorajszego UFC mam wielkie obawy o to jaka będzie atmosfera na Polskim UFC... boje się, że będzie mało ludzi i cisza jak makiem zasiał.

Kto z cohones zrobi jakieś plakaty na UFC Poland ?
 
Wczoraj Szwedzi prawie roznieśli stadion przed walka Maulera, ale po walce się uspokoili podobno. czyli słabo tam z kibicowaniem, nie to co Krakowscy kibice :-). Spokojnie kilku przyjdzie wezmą ze soba kastety, kije itp. to szybko rozbujają publikę.

a tak poważnie, spokojnie jeden Cohonesowy sektor wystarczy za cały stadion w Szwecji. :D
 
Czy wskazane jest żeby założyć sobie jakieś konto na stronie UFC żeby mieć pierwszeństwo w kupowaniu biletów? Do Krakowa mam 180 km więc pewnie pojadę kupić osobiście, bo w sumie często tam jestem, ALE wolałbym zabezpieczyć się też internetowo ;)
 
a właśnie jak to jest z tymi biletami VIP? też takie będzie można kupić na eventim? Jak to było w Szwecji?
 
Mam pytanie do kogoś kto był w tej Hali.
Czy jest takie coś jak w Ergo że w praktycznie każdym sektorze jest szyba i najlepiej brać rząd pow 4, bo inaczej patrzymy przez szybę albo co gorsza częsciowo przez szybę?
 
Jadę z łódzkiego swoim autem Vanem, jesli ktoś lubi dziwki, koks, tajski boks, to pisać smiało na PW (reszta do dogadania).
 
Mam pytanie do kogoś kto był w tej Hali.
Czy jest takie coś jak w Ergo że w praktycznie każdym sektorze jest szyba i najlepiej brać rząd pow 4, bo inaczej patrzymy przez szybę albo co gorsza częsciowo przez szybę?
Nie ma żadnych szyb, ani nic z tych rzeczy. Hala jest dobrze przemyślana. Z dolnych rzędów widoczność była super, z górnych wcale nie gorsza. Z tego względu teraz na UFC będę celował bardziej w górne rzędy.
Dodam tylko, że w górnych rzędach kąt oglądania jest nawet lepszy(no tylko trochę dalej), nie zasłaniają operatorzy kamer ani poprzeczka.
 
Last edited by a moderator:
Chyba trzeba będzie zacząć od biletów. Wiele hoteli ma zniżkę jak się od razu zapłaci bez możliwości anulowania rezerwacji. Hotel mam już upatrzony.
Podróż z Łodzi chyba pociąg, samochodu mi się nie chcę ciągnąc bo dojdzie parking i inne wydatki a Polski bus jedzie 5h vs 3 h pociągiem.
Wyżywienie śniadania w Mc donalds :)
 
Trochę mnie zaskoczyliście pomysłami na hotel. Liczyłem, że rozmkminka będzie między 30-50, a tu 150, 220, 360! Na KSW 29 późno ustaliliśmy kto jedzie na galę, kwaterę ogarniałem niecały tydzień przed galą. Znalazłem hotel krakus Junior za 107pln ze śniadaniem. Było łóżko, okno, fotel, stolik, 14" TV i łazienka z prysznicem. Jakościowo Grand to nie był, ale chyba nie do końca wiemy po co tam jedziemy? Przyjazd, zrzucenie rzeczy, prysznic, szama, ważenie, wóda wóda wóda i w miasto, rano śniadanie, spacering, szama, prysznic, gala, wóda wóda wóda, w klub, hotel i rano zjazd do zajezdni. Ostatnio poza snem spędziłem w hotelu ze 20min. Na KSW 27 wynajęliśmy w 4 osoby mieszkanie, wyszło po 50pln i lepiej niż w hotelu, bo normalny salon, kuchnia, nie było sztywnych godzin wjazd/wyjazd i też byliśmy tam w sumie ze 2-3h poza spaniem. Teraz nie zamierzam płacić więcej.

Trzeba ustalić priorytety. Zamiast przepłacać za hotel 100pln lub więcej wolę to dorzucić do biletu albo afteru. Byłem w masie hoteli i hosteli, jedyny ich plus to śniadanie na miejscu, różnica jakościowa robi się dopiero od 4*, a i w takich miałem małe TV i słabe wyra. W Plocku na powięziennych pryczach spałem tydzień i się wysypiałem mega. Miejsce noclegu jest ważne, jakość bez przesady. Nie jedziemy tam spać.
 
Ibis Budget, jedynka, na Armii Krajowej, 69 zł chyba. Nie jest to 4 km ale do ogarnięcia.
 
Tak, ale w stosunku do 50 zł, to ciągle 140%, według mnie nie ma noclegu o warunkach ludzkich, nie cygańskich, gdzie ktoś w Krakowie weźmie 30-50 zł:)
Edit: no może 50 zł się gdzieś znajdzie, ale 30zł to mrzonka.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top