UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
czemu nie pociągiem :D, w sumie jakbyś miał miejsce to bym się z Tobą zabrał bo po drodze(oczywiście nie za darmo), i nocleg też już mam zamówiony :p.
Mogli by jeszcze Rampage dorzucić :p
No to pewnie! Z jakiej miejscowości?
 
Ja koło Dębicy ;). Tam na którymś mopie bym czekał :), czy nawet w sumie z RZ też bym mógł :D. Jakby było wygodniej :).
 
Nigdy mnie nie ciągnęło do bycia na galach i normalnie to poszedłbym może raz jeden za 5 lat. Ale nagle zacząłem się zastanawiać czy nie wybrać się z Monachium specjalnie na tą okazję... Jest ktoś mocny na łapę na forum? :D Bo miałbym dodatkowy powód ;) Poza tym sprzydało by mi się trochę z kimś poturlać, bo moje jedyne treningi bjj to raz na ruski miesiąc z 2× słabszym bratem i 2 treningi próbne w klubie w życiu. Za wszelkie poskręcanie mnie w precelek byłbym bardzo wdzięczny.
To ty walczyc jedziesz czy ogladac?
Na bank znajdziesz na/pod hala partnera do kulanki ;)
Musisz tylko cierpliwie zaczepiac ;)
 
To ty walczyc jedziesz czy ogladac?
Na bank znajdziesz na/pod hala partnera do kulanki ;)
Musisz tylko cierpliwie zaczepiac ;)
W Krakowie to nawet cierpliwości nie trzeba za duże :D, zaraz ktoś odpowie na zaczepki :D
 
Ja przy ostatnim KSW nocowałem tutaj (hotel przy stadionie Wisły na Reymonta):

http://www.bialagwiazda.com.pl/cennik

na dwie osoby wyszło po 50 zł za dobę, jedynka za 80... Łazienka, wifi, restauracja dwa kroki od hotelu, fajny klimat - trochę trzeba do hali podjechać, ale co za problem można kupić bilet 48h za 12 zł na tramwaje i jazda :D
Jak będę nocował to raczej znowu wybiorę się tam :D
 
JEST! UFC! Nareszcie!

2 pytania mam szybkie:
-Po ile bilet zeby lornetki brac nie trza bylo?
-Start-koniec gali:przedzial godzinowy jaki jest?

Oczywiscie dam lajka
Lornetka zawsze może się przydać.
Bilety pewnie będą drogie, ale jak już pisałem ŻYJE SIĘ RAZ!
Start i koniec- Gwarantuje, że będzie i jedno i drugie.
"rzedział" godzinowy? Mniej więcej jak na KSW.
 
Bilety pewnie zaczna sie od 150-200 zl a za vipa z afterparty klocka co najmniej trzeba bedzie dac.
 
Ja to mam podobny problem do @midern a. Napisałem do znajomego janusza, ale nie ma jeszcze rozpiski zjazdów na studiach -.- Liczę jednak, że się przekona.
 
Ja przy ostatnim KSW nocowałem tutaj (hotel przy stadionie Wisły na Reymonta):

http://www.bialagwiazda.com.pl/cennik

na dwie osoby wyszło po 50 zł za dobę, jedynka za 80... Łazienka, wifi, restauracja dwa kroki od hotelu, fajny klimat - trochę trzeba do hali podjechać, ale co za problem można kupić bilet 48h za 12 zł na tramwaje i jazda :D
Jak będę nocował to raczej znowu wybiorę się tam :D

Gdzie tam jadłeś? Lokalizacja fajna-dookoła miasteczko studenckie więc można pić na ławce bez wizyty panów policjantów. Szkoda że nie będzie cieplej, bo można by tam grila cohones urządzić.

Zresztą: tak wygląda typowy kwiecień/maj na miasteczku:

b746cf645aba130d58bca64a6fdf830d,750,470,0,0.jpg
 
Kiedy będą bilety? I jaka cena. Co prawda mam wtedy zjazd na studiach ale może jakoś to obejdę. A do KRK mam 40 minut autostradą ;)
 
Jeśli wypuszczą bilety do sprzedaży podobnie jak przed galą w Szwecji (dzisiejszej czy październikowej) to w połowie lutego powinny być już dostępne
 
Gdzie tam jadłeś? Lokalizacja fajna-dookoła miasteczko studenckie więc można pić na ławce bez wizyty panów policjantów. Szkoda że nie będzie cieplej, bo można by tam grila cohones urządzić.

Zresztą: tak wygląda typowy kwiecień/maj na miasteczku:

Obok hotelu jest stadion Wisły Kraków a jeszcze obok budynek administracyjny, pamiątki Wisły, puchary, hala jakaś i przy wyjściu dosłownie kilkaset metrów jest restauracja. Ceny fajne, mozna spokojnie ogarnac cos za niezla cene...
 
Obok hotelu jest stadion Wisły Kraków a jeszcze obok budynek administracyjny, pamiątki Wisły, puchary, hala jakaś i przy wyjściu dosłownie kilkaset metrów jest restauracja. Ceny fajne, mozna spokojnie ogarnac cos za niezla cene...


Hmm, poszukalbym dalej. Różnie to u nich bywa ze swierzoscia produktów.
 
Hostel na weekend zarezerwowany teraz tylko czekamy na bilety :D ciekawe jak jest z widocznością ? jakie sektory będą najlepsze
 
jakie sektory będą najlepsze
W którymś temacie @B00YAK wrzucał foto z górnych trybun bocznych i wyglądało całkiem nieźle. Z tego co kojarzę, to ludzie pisali na forum, że ogólnie hala dość dobra do oglądania mma, więc nie powinno być problemów z oglądaniem chyba nawet z najtańszych miejsc.
 
Ja z sektora za 150 zl mialem taki widok, mimo to ciezko bylo ogladac bez spogladania na ekran... Slupki i kamera jezdzaca sporo utrudniaja...

Lepiej usiasc tak aby nie miec naprzeciwko siebie wejsc do klatki bo to najgorszej utrudnialo, no i troche wyzej jednak sie usadowic moze...

444.jpg
 
Jest ktoś mocny na łapę na forum? :D
Był taki jeden, Logan się nazywał, ale nie wiem czy jeszcze tutaj zagląda :D

My z 3miasta chyba jakimś busem/pociągiem będziemy uderzać, auta szarpać nie będziemy, raczej nie ma to sensu ani czasowo ani cenowo, ani pod kątem imprezowania. Poza tym - jechałem latem przez całą Polskę i aż do Łodzi jest spoko, ale dojeżdżając do Łodzi wpada się w czarną dziurę i jest masakra...lepiej tego unikać
 
rusza ktoś z Poznania?

Ja się szarpnę, na bilety do 500 zł, no chyba ze zamawiamy cały Cohonesowy sektor, o którym była mowa w bliźniaczym temacie, który też tutaj wiruje.

Ps. jadę autem z Poznania, to mogę kogoś zabrać. Autko na Gaz, to w jedną stronę powinno wyjść ok. 100zł. Jakby się zebrały 2-3 osoby to tanio by to wyszło
 
Ochłodzę trochę nastroje i powiem, że w to pewnie cena najtańszego biletu z vipem (w Szwecji takowy był po ok. 450 zł). Czym lepsza miejscówka na hali, tym droższa cena całego pakietu. Najarałem się na niego i tak, bo zdjęcia z pasem UFC, ring girls, plakat z podpisami zawodników, wstęp na ważenie i tak dalej piechotą nie chodzi :D
 
A właśnie jak to jest z ważeniem? Wstęp jest wolny dla wszystkich? Czy trzeba mieć bilet/pakiet vip?
 
Kiedyś czytałem, że Vip Experience pozwala na wejście na konferencje prasową, ale ważenie jest chyba otwarte dla fanów. Wystarczy być trochę wcześniej.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top