UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Hah, nie wiedziec czemu towarzyszy mi uczucie zniecierpliwienia, cos jak wyczekiwanie na Sw. Mikolaja jak chodzilem do przedszkola :)
 
Bilety można zakupić już dziś. Na eventim.pl wybieracie UFC Social presale i podajecie kod promocyjny: UFCSOCIAL.
 
Chcę sobie kupić bilecik PKP w dwie strony z Łodzi.
Jest fajne połączenie 3h wyjazd koło 20 w piątek
Ale jak chcę kupić to jest komunikat "Przekroczono okres przedsprzedaży"
co to znaczy ? czy już za późno czy jeszcze za wcześnie? wie ktoś?
 
Chcę sobie kupić bilecik PKP w dwie strony z Łodzi.
Jest fajne połączenie 3h wyjazd koło 20 w piątek
Ale jak chcę kupić to jest komunikat "Przekroczono okres przedsprzedaży"
co to znaczy ? czy już za późno czy jeszcze za wcześnie? wie ktoś?

Być może wpływ na ten komunikat ma fakt, że 15 marca wchodzi nowy rozkład jazdy (czyli zmieni się godzina interesującego Ciebie połączenia)
 
Jak czytałem niektórzy z Was byli na galach UFC chociażby w Szewcji. Mam pytanie jak to wygląda z nieco innej strony. Czy podobnie jak na galach ksw są jakieś stoiska z ciuchami, gadżetami, jedzeniem, itd.?
 
Jak czytałem niektórzy z Was byli na galach UFC chociażby w Szewcji. Mam pytanie jak to wygląda z nieco innej strony. Czy podobnie jak na galach ksw są jakieś stoiska z ciuchami, gadżetami, jedzeniem, itd.?
W szwecji w październiku były punkty z colą, bro, popcornem, i inną "zdrową" zywnością. stoiska z ciuchami ufc oczywiście także.
 
Chcę sobie kupić bilecik PKP w dwie strony z Łodzi.
Jest fajne połączenie 3h wyjazd koło 20 w piątek
Ale jak chcę kupić to jest komunikat "Przekroczono okres przedsprzedaży"
co to znaczy ? czy już za późno czy jeszcze za wcześnie? wie ktoś?
za wcześnie. Bilety PKP można kupić dopiero 30 dni przed
 
Dzięki, a rozdają też broszury z fightcardem? Tego typu jak sa na stronie ufc:
Na krzesełkach czekała gazetka unibetu z fightcardem i jakimiś wywiadami po szwecku- kilka stron rozmiarówka superexpresu czy innego faktu :)
Dodatkowo jak czekałem w kolejce do wejścia to chodziły zxiomki i rozdawały taką ulotkę składaną wielkości mniejszej niż zeszyt a5 z bodaj wywiadem z gustafsonem, czy tam jego profilem + chyba reklamą gry ufc
 
@zoom ja tą gazetkę ze Szwecji wyrzuciłem, ale z tego co mi się kojarzy to przypadkiem nie była ona po szwedzku? Bo pamiętam, że ostro się brechtałem z braciakiem, że i tak nie wiadomo o czym tam piszą :D Oczywiście, chodzi mi o tą co rozdawali przed wejściem, bo to na krześle pamiętam :)
 
@zoom ja tą gazetkę ze Szwecji wyrzuciłem, ale z tego co mi się kojarzy to przypadkiem nie była ona po szwedzku?
Ta, ta mała też była po szwedzku, właśnie sprawdziłem :)
zostawiłem sobie z tą dużą, przewodnikiem po sztokholmie i biletem na gale na pamiątkę :P
edit:
i mam tez jeszcze ten plastik niebieski/karte miejska do ładowania ich biletów
 
A właśnie my tu gadu gadu o pierdołach a ja konkretne pytanie mam. @Masu i @Wewiur. Do Krakowa kastet wystarczy czy maczete też już powoli ostrzyć?

Czołg zapewni jako takie bezpieczeństwo, dla pewności lepiej brać oddział GROM, kilka wozów opancerzonych i walizkowa bomba wodorowa.:boystop:
 
heheh a tak poważnie daj mejla, bo pytanie mam :)

Poważnie to chyba najczęściej uczęszczane przez turystów miasto w tym pięknym kraju. Piękne dziewczyny, dobre knajpy. Ostatnio ktoś się chciał ze mną bić w 2004. Moja wina bo barwami prowokowałem-interwencja straży miejskiej po 15 sekundach, choć zdążyłem palanta obalić lowkingiem :cool:


masu_cohones @op.pl
 
Hahah nie no z tymi maczetami to żartowałem :D To tylko Born chyba ma takie rozkminy że na każdym kroku tam się napierdalają :D poszedł mejl :D
 
Poważnie to chyba najczęściej uczęszczane przez turystów miasto w tym pięknym kraju. Piękne dziewczyny, dobre knajpy. Ostatnio ktoś się chciał ze mną bić w 2004. Moja wina bo barwami prowokowałem-interwencja straży miejskiej po 15 sekundach, choć zdążyłem palanta obalić lowkingiem :cool:


masu_cohones @op.pl
Jakimi barwami ;> ?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top