UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Ja jadę na bank. Wstępnie zadeklarował się jeden koleżka ( semi-Janiusz ;)). Wyjazd z Wwa raczej pociągiem z racji zamiłowania do przezroczystego płynu ;) choć nie wykluczam samochodu. Wspólna trybuna byłaby zajebistą opcją.
 
Allen powiedzial, że w poniedziałek można się spodziewać zapowiedzi czterech nowych walk. ktoś może reflektuje w jakiej strefie czasowej się można tego info spodziewać? :D
 
Allen powiedzial, że w poniedziałek można się spodziewać zapowiedzi czterech nowych walk. ktoś może reflektuje w jakiej strefie czasowej się można tego info spodziewać? :D
Pewnie w strefie czasowej ramówki Polsatu w czasie Punchera. :p
 
Pewnie w strefie czasowej ramówki Polsatu w czasie Punchera. :p
Oby, chociaz chyba jednak zbyt szybkie tempo na finalizacje rozmow. Z drugiej strony walka Silva - Diaz to swietny moment na debiut UFC u Solorza :D
 
Jadę i czuję obowiązek pomocy w zapełnieniu hali dlatego jeżeli wszystko dobrze pójdzie to zabieram dziewczynę, ogarniętego kolegę, 4 januszów oraz 5 mariolek :D
 
Z tego co pamietam to w Stockholmie byly rozne poziomy tego VIPa. Im drozsze tym wiecej drzwi otwieraly oczywiscie. Ale jak podstawka za 400 to biore jak dziki dla siebie i dziewczyny.
 
Ja będe jechał z Bydgoszcz, ale póki nie ma biletów to nie wiem jeszcze czy łącznie 1 samochód czy 2.
Jeśli będe miał jakieś miejsa to dam znać i z chęcią kogoś zabiorę.
Co do koszulki to byłoby super, ale chyba jest mało czasu żeby coś fajnego zrobić.
Nie mam tu wiedzy i doświadczenia więc lepiej będzie jak wypowie się ktoś ogarnięty w temacie koszulek.
Do zobaczenia w Krakowie :)
 
Robiłem kiedyś trochę koszulek i czasu jest jeszcze masa. Mógłbym zrobić projekt i ogarnąć temat ale nie wiem czy nie bedzie czegoś oficjalnego przez rcks?
 
No tylko właśnie jak to zrobić. Nie może tam być nic związanego z napisem UFC bo nas prawnicy Zuffy rozjadą :D
 
No i jest odpowiedź :D Ewentualnie "My jesteśmy tam gdzie MMA, wy tam gdzie odbywa się festyn", ale wtedy KSW może się obrazić o tę parafrazę słów Kaczyńskiego :)

A tak serio to fajna grafika i hasztag #juefsi Kraków 2015 / #juefsi cohones i można ograć temat :D

I uberpomysły "Śnieżka, mogłeś tu być!" #juefsi Kraków albo "Janek puka do drzwi main-eventu" #juefsi Kraków :D
 

Attachments

  • 2015-01-28 17_29_44-Koszulki z własnym nadrukiem - bluzy, kubki, vlepki, przypinki.png
    2015-01-28 17_29_44-Koszulki z własnym nadrukiem - bluzy, kubki, vlepki, przypinki.png
    203.3 KB · Views: 61
Może w nazwie na koszulce coś w stylu cohones fight night, albo fn64 czy coś z nawiązaniem do gali, tak żeby się kojarzyło, ale bez nazwy ufc, jakiś wzorek oktagonu :P
 
Data, miasto, juefsi, cohones fight night. Do tego jakiś śmieszny obrazek z faperem, który wstał przed kompa aby iść na galę. projekty zgłaszać do końca lutego, deklaracje zamówienia do połowy marca. Potem płatność i wysyłka. Taka mam wizję. Sorty za formę ale klepe posta na tel siedząc na kiblu.
 
Data, miasto, juefsi, cohones fight night. Do tego jakiś śmieszny obrazek z faperem, który wstał przed kompa aby iść na galę. projekty zgłaszać do końca lutego, deklaracje zamówienia do połowy marca. Potem płatność i wysyłka. Taka mam wizję. Sorty za formę ale klepe posta na tel siedząc na kiblu.

Jak coś to chyba Duży, fan rzeźby konieżercy, robi jakieś koszulki na cupsell.
 
Na fb cały czas jest grupa Mofo, ale nie wiem czy cały czas się bawi w koszulki. No albo ta cohonesowa.
 
Biorę dwie jak bedą. Jedną na pamiętkę jak mi się uda to fajnie byłoby zgarnąć kilka autografów na tej koszulce (fajna pamiątką), a druga do noszenia :-)
 
Jak coś to chyba Duży, fan rzeźby konieżercy, robi jakieś koszulki na cupsell.
Duzemu to trzeba na tacy wszystko podac to moze wydrukuje jak $ sie bedzie zgadzal. Nie liczyl bym na nowatorski projekt od tego pana.
 
Back
Top