UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Sorki za dwa posty ale wszedłem w jakiś edytor koszulek i coś takiego wydumałem. Jak mówiłem ekspertem nie jestem ale pewnie takie coś by starczyło. Dodatkowo mam znajomego z drukarnią który robi takie rzeczy. Powiedział, że z punktu widzenia kosztów lepiej zrobić to metodą cyfrową. Troszkę mniejsza trwałość, ale niższe koszty i elastyczność jeśli chodzi o nadruk i treść. Sito są droższe koszty przygotowania. Dodatkowo najlepiej zrobić to na koszulce białej lub szarej bo nie trzeba robić jakiegoś podkładu pod nadruk. Co do kosztów to robiąc bez marży dla mnie ok 5 zł taki nadruk (przód i tył ok 10 zł) plus koszt koszulki, więc chyba całkiem przystępnie. Trzeba by było tylko zagłosować jak koszulka miałaby wyglądać i ustalić ile miałoby być :)

fronttshirt.JPG
backtshirt.JPG
 
Tak teraz mi wpadło do głowy, że te ju ef si wygląda trochę jak tanie podróbki ze stadionu x-lecia kiedyś: adidos, hogo boos itd xD
 
Tak teraz mi wpadło do głowy, że te ju ef si wygląda trochę jak tanie podróbki ze stadionu x-lecia kiedyś: adidos, hogo boos itd xD
Te podrobki byly z reguly chinskie, skoro uczestnicy ostatniej Szczeki porownuja krakowska gale wlasnie do tej w Chinach to wszystko sie zgadza i koszulka tez moze taka byc.
 
@kozim Tylko ta czcionka jak na mój gust trochę nie wyraźna i cohones ta ta h jakoś dziwnie wygląda, ni to h ni to nie wiadomo co.
 
@kozim Tylko ta czcionka jak na mój gust trochę nie wyraźna i cohones ta ta h jakoś dziwnie wygląda, ni to h ni to nie wiadomo co.
Ten projekt to tak tylko dla ruszenia tematu i zmobilizowania kogoś ze zmysłem artystycznym. Jak będziemy mieli projekt to tak jak pisałem mogę pomóc to zorganizować bez żadnego przycinania tj. po kosztach. Dokładny koszt ustalimy jak znana będzie ilość i ostateczny wzór.

@zoom
Co do bazarowego wyglądu to jak ma być UFC to tylko w takiej wersji. Chyba, że forum zdecyduje na samo nawiązanie do Cohones. Wtedy można zrobić bardziej profesjonalne. Moim skromnym zdaniem nie chodzi jednak o wielki profesjonalizm tylko, żeby pokazać, że umiemy się zorganizować i wspieramy mma nie mniej niż Janusze :)
 
Ja myślę, że jakoś skrót UFC można by rozwinąć po Polsku i zostawić duże litery UFC na początku każdego wyrazu, będzie wiadomo o co biega i UFC będzie na koszulce, a nie będzie wyglądało jak podróba ze stadionu 10 lecia :p
 
Mi się podoba! Janka też tam można by było wsadzić np to słynne zdjęcie po wygranej w Szwecji, wiecie na pewno jakie... Możliwości jest dużo im więcej projektów tym lepiej-będzie z czego wybierać!
 
Oj tam... Może od Pitbulla trochę stylowo odstają, ale wkładamy w to sporo serca. :p
 
Sikacie z tymi koszulkami jak jakieś panienki.Serio nikomu nie wpadło do głowy ,że Pitbull z Extreme Hobby na pewno szykują coś na tę okazje? Dla nich to też biznes a marki mają wyrobione.T-shirty może nie będą cohonesowe ale pewnie będą się wyróżniać i przede wszystkim nadawać do noszenia ;).
 
Zagadać do pitbulla czy manto... Niech stworzą coś dla fanów Janka albo ogólnie coś z motywem polski walnąć i napisem cohones...

Typu jak ostatni walkout strusa na ksw albo coś takiego:
pol_pl_Koszulka-patriotyczna-63-dni-chwaly-Z-OPASKA-373_2.jpg


Od surge polonia, z motywem polskim juz lepiej niz jakies ju ef si...

EDIT: O widze uprzedzony :D
 
Markowe koszulki to trochę kosztują i jest kolejny koszt związany z UFC a takto po jakieś znajomości, po kosztach ktoś coś może zrobi...
 
znajomy kumpla który ma robić za kelnera na gali UFC w Krakowie (nie wiem jak dokładnie ta jego praca ma wyglądac) mówi że podobno najtańsze bilety mają zaczynać się od ok.360zł. Mam nadzieje że to info które sie nie potwierdzi.
 
Wrzucam swój projekt. Do przodu jestem zdecydowanie przekonany, do tyłu zupełnie nie. Zastanawiam się jak pokombinować, aby na plecach umieścić UFC, data, miasto. Ponadto myślałem, aby na plecach było jakieś logo albo np. rozproszone krople krwi. @defthomas chyba nie chce zarobić na inicjatywie użytkowników :(
 

Attachments

  • projekt.pdf
    66.2 KB · Views: 82
Jak podaje MMANIA :
"Warto dodać, że już niebawem w Eventimie mają pojawić się w sprzedaży bilety na pierwszą w historii, polska galę UFC. Jak udało nam się dowiedzieć, gdyby sprzedaż wejściówek na UFC Fight Night 64 w Krakowie rozpoczęła się teraz to - wedle szacunków tej firmy i dotychczasowego zainteresowania imprezą wykazywaną przez potencjalnych nabywców - z miejsca zostałoby wyprzedanych przynajmniej 14 tysięcy kart wstępu.
Biorąc to wszystko pod uwagę, a także fakt iż krakowska hala może pomieścić ok. 18 tysięcy widzów, gala UFC w Polsce zostanie najprawdopodobniej szybko i całkowicie wyprzedana już w pierwszym okresie dystrybucji biletów."

Faktycznie takie zainteresowanie czy podbijanie bebenka ? Mam nadzieje, ze uda mi sie kupic bilet bez problemu.
 
Zapytali 10 kumpli "Czy będą możliwie zainteresowani biletami na UFC Poland?" 3 powiedziało, że nie, a 7 powiedziało, że możliwe, więc 14 z 18 tysięcy to mniej więcej podobny stosunek ;-)
 
Back
Top