UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

No przecież piszę, że trzymam się mojego zdania i jestem za wyjazdem :D Czekam tylko na bilety, bo jak kupię (a raczej przeleję Ci hajsy @malinowsky zebyś jakieś miejsca obok siebie załatwił dla grupy) to odwrotu nie bedzie :D
Tak tylko wspomniałem o znajomej odwodzącej mnie od wyjazdu.
 
@malinowsky
można się też podpiąć do was? czyli pod ITC z tymi biletami? też bym mógł na luzie podesłać kasę itp. Narazie jade sam a trochę głupio tak jakoś, żeby nie było z nikim nawet słówka wymianić po UFC na temat UFC :D
 
Wiedziałem, że Volf wyskoczył z dupy z tymi cenami, żeby tylko zasiać ferment...
ogarnij sie dzieciaku. Z dupy to sa twoje teorie sugerujace że jestem volf. Kilka razy podkresliłem że to słowa KELNERA i żeby sie tym zbytnio nie sugerowac, ale skoro jestes taka ciemna masa i nic nie dociera to już twój problem.
 
Panowie, nie kłóćmy się. Lepiej spożytkujmy energię na ogarnięcie lepszych koszulek, bo te projekty tutaj to ekhm. GrubyiDuży by lepsze zrobił.
 
Nie widziałem powtórzonego pytania :D No jest taka dosyć ładna, ale też nie jakaś seks-bomba. Na tym zakończe temacik :D
 
ogarnij sie dzieciaku. Z dupy to sa twoje teorie sugerujace że jestem volf. Kilka razy podkresliłem że to słowa KELNERA i żeby sie tym zbytnio nie sugerowac, ale skoro jestes taka ciemna masa i nic nie dociera to już twój problem.
No już nie płacz tak Volfik. Otrzyj łzy i wracaj do hejtowania UFC.
 
No już nie płacz tak Volfik. Otrzyj łzy i wracaj do hejtowania UFC.
comment_lxzi5TuNCL3EcfjNDAWUOTamUmcsNgyk.gif
 
Raczej obawa, ze bilety pojawia sie i znikna znacznie szybciej niz przewiduja nawet najwieksi optymisci.


Też tego się powoli boję, a jeszcze kilka tygodni temu miałem obawy, żeby Arena KRaków się wyprzedała przynajmniej w 10 tyś. a teraz już lekko panikuje, żeby nie przegapić i dobrą miejscówkę wykupić;-)
 
Nie ogarniam cohones. Teraz tu wielka panika, że biletów nie będzie a w innym temacie płacz, że w Krakowie będzie pustka i cała nadzieja w fanach z Niemiec i Czech. To jak to w końcu jest?
 
Bo cholerawie jak jest, czy to na prawdę jest takie zainteresowanie, czy tylko lekka ściema "prasowa" ;-)
 
Serio wierzycie, że będzie takie zainteresowanie, że nie zdążycie kupić miejscówek, bo w chwile moment wyprzedadzą 16k miejsc?:lol:
 
Mam pytanie do kierowców. Jeżeli jechałby ktoś przez Piotrków Trybunalski lub jakieś okolice i miałby wolne miejsce to niech pisze, mi samemu się nie opłaca jechać, bo koledzy tylko piłeczka.
 
Kurcze nigdzie nic. Dzwonię do Eventimu średnio kilka razy w tygodniu :D za którymś razem Pani nie wytrzymała napięcia i powiedziała "Miały już być na dniach, ale coś ..." i już nie wydarłem więcej, jak zwykle mi kazała się zapisać do ticketalarm. Dzisiaj znowu powiedziała, że będą na dniach ... nie drążyłem już tematu bo i tak bym nic nie wyciągnął. A na stronie UFC tickets info też dalej nic.
 
za przeproszenie po chuj ty dzwonisz do niej, jak beda to dostaniesz mejla gosciu :)
 
Nie zawsze mam dostęp do neta. A bilety na chociażby ksw dość szybko się rozchodzą. Podejrzewam, że w przypadku ufc bilety rozejdą się również momentalnie. Gdyby powiedziała, że bilety będą od jutra to dzień ułożyłbym sobie tak żeby wybrać miejsca które mnie interesują a nie te które zostały.
 
Back
Top