UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Yagiel

UFC
Lightweight
Myślę, że ten temat może się przydać osobom które chcą dołączyć do większej ekipy, czy też taką stworzyć:)

Fajnie by było po gali bujnąć się na browar razem i rozwiązać internetowe spory !!!! :D

SAG

Brutaal
Featherweight
Jeszcze dojdzie do tego, że zorganizujemy pierwszy oficjalny zlot COHONES i punktem kulminacyjnym będzie wykład Mahonka :)

gumoleon

KSW
Featherweight
jesli pojadę sam to na pewno się odezwę, jeśli pojadę z kumplami to może się odezwę (nie czaili by klimatu cohones), jesli pojadę z kumplami/kumplem i laską to na pewno się nie odezwę... :P

Fresh

UFC
Welterweight
Jak dadzą bilety po 1k to zapraszam do pubu na strima;)
nie załamuj mnie, ja przeznaczam max 1000 pln na ten wyjazd w tym bilet, hotel, przejazd i zarcie
hostel juz mam za 150 pln na dwie osoby wiec jeszcze troche zostało do limitu

midern

UFC
Flyweight
Ja byłbym chętny na to, żeby usiąść na hali obok jakichś ogarniętych osób znających się na MMA (w tym wypadku cohonesowicze) :D Dojazd czy miejscówa wiadomo, sam bym ogarnął. Zalezy mi na spotkaniu jakoś przed galą, potem wspólne wejście i kibicowanie. Bo jednak nie mam praktycznie nikogo, kto "chciałby jechać na MMA taki kawał drogi".

Więc szukam jakiejśc ekipy do ew. podłączenia się :)

pyrazgr

ONE FC
Featherweight
Ja byłbym chętny na to, żeby usiąść na hali obok jakichś ogarniętych osób znających się na MMA (w tym wypadku cohonesowicze) :D Dojazd czy miejscówa wiadomo, sam bym ogarnął. Zalezy mi na spotkaniu jakoś przed galą, potem wspólne wejście i kibicowanie. Bo jednak nie mam praktycznie nikogo, kto "chciałby jechać na MMA taki kawał drogi".

Więc szukam jakiejśc ekipy do ew. podłączenia się :)
slabych masz kolegow midern :D

Bolt

KSW
Featherweight
Na galę w Szwecji najtańszy wynosił 230 złotych, więc raczej nie będzie 1294739173790 złotych za bilet.

midern

UFC
Flyweight
@pyrazgr ćwiczyć coś tam ćwiczą, oglądać pooglądają, UFC czasem zobaczą, ale takiej typowej pasji czy zaintersowania w nich nie ma, a nie mogę znaleźć kogś takiego typowego, który by chciał pojechać. A siedzieć samemu na hali, czy łazić po mieście samemu dla mnie to lipa.

Yagiel

UFC
Lightweight
Ja na moją pakę nie liczę nawet- KSW obejrzą jak ich zaproszę, ale za taką cenę nawet nie będę od nich wymagał. Poinformowałem,że jadę i zaproponowałem,ale jestem pewien, że nie pojadą :) Dobry kumpel z czasów liceum ze mną za to jedzie :) No i liczę, że w trasie dołączymy do ekipy In The Cage, a potem wszyscy do reszty cohones;D

Fresh

UFC
Welterweight
@pyrazgr ćwiczyć coś tam ćwiczą, oglądać pooglądają, UFC czasem zobaczą, ale takiej typowej pasji czy zaintersowania w nich nie ma, a nie mogę znaleźć kogś takiego typowego, który by chciał pojechać. A siedzieć samemu na hali, czy łazić po mieście samemu dla mnie to lipa.
ja Miderna rozumiem, wśród moich znajomych mam tylko kilka osób które są skłonne jechać na galę i wydać 1000 na coś co nie jest ich pasją czy hobby

malinowsky

UFC
Welterweight
Będą bilety to trzeba ogarnąć miejscówy obok siebie i albo dobijemy do Was w pociągu(bo pociągiem jedziecie?) albo spotkamy się na miejscu, ewentualnie ten sam nocleg :)

No Ty pewnie dosiądziesz się do mnie w pociągu jak ostatnio :D A bilety? Jedna osoba zamówi całą pulę żeby były obok siebie.