UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Skoro informacja pochodzi od pracowników eventim, to zapewne te 14k wpisało się do Ticket Alarm. Coś dużo.
 
Oni to pewnie porównują do innych imprez=ile poszło subskrypcji na stronie a potem ile z tych ludzi rzeczywiście kupiło bilety.

PS Koszulka tylko z pitbulem albo jakimś buldogiem. Mamy wyglądać twardo. Nie jak jajko na twardo.
 
Oni to pewnie porównują do innych imprez=ile poszło subskrypcji na stronie a potem ile z tych ludzi rzeczywiście kupiło bilety.

PS Koszulka tylko z pitbulem albo jakimś buldogiem. Mamy wyglądać twardo. Nie jak jajko na twardo.
Na jednej z koszulek były dwa jajka.
 
koszulki to fajny pomysł ale średni będzie będzie którakolwiek pasować do ślubnego smokingu - bo takowy zamierzam założyć na święto polskiego mma ;)

360 PLN - troche drogo ale jednak nadal w limicie budżetu - maks na bilet chcialem dac 400
 
Skad ktos kto a byc kelnerem mialby znac ceny biletow? Chyba, ze mowisz o "kelnerze" jak z boksu ;)
 
karta glownie nastawiona na nasz rynek i najtansze bilety po 3 stowki? cos tu nie gra
 
dokłądnie. Dyskutujecie o czyms o czym wie KELNER. Tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości nie jest to żadna rodzina do Dany, Ferrtitów czy innych waznych osób z UFC. nie wiem skąd on sie o tym dowiedział ale napewno nie z pierwszej ręki. Dlatego traktujcie to jako plotkę, która w przeciwieństwie tych na portalu mroza, ma duże prawdopodobienstwo nie sprawdzenia się.
 
A jak to prawda to nie jedziemy i UFC nie będzie i *uj:D
Za to Kawulski mówił że UFC nie będzie w tym roku, a kelnerem nie jest:) Poczekamy zobaczymy, po co się wkręcać.
 
Może miał dobre informacje i chodziło o najtańsze miejscówki na płycie na przykład. Kelner , sprzątaczka lub konserwator są dosyć wpływowymi i wiarodajnymi osobami w takich miejscach, po prostu zapomniał dodać , że chodzi o płytę na hali, pzdr:)
 
Znajoma mnie odwodzi od wyjazdu, bo to w końcu daleko (650km), jadę sam (no może uda się podłączyć na miejscu pod cohones), masa kasy wyjdzie, mówiła, że lepiej żebym z tej kasy sobie dopłacił na KSW jak będzie w Gdańsku... Jak na razie trzymam się mojego zdania i jestem za wyjazdem. Czekam tylko na te bilety i ich cenę, wszystko zależy od tego jednego czynnika...
 
Znajoma mnie odwodzi od wyjazdu, bo to w końcu daleko (650km), jadę sam (no może uda się podłączyć na miejscu pod cohones), masa kasy wyjdzie, mówiła, że lepiej żebym z tej kasy sobie dopłacił na KSW jak będzie w Gdańsku... Jak na razie trzymam się mojego zdania i jestem za wyjazdem. Czekam tylko na te bilety i ich cenę, wszystko zależy od tego jednego czynnika...
KSW w Gdańsku będziesz miał jeszcze nie raz a UFC może być w Polsce pierwszy i ostatni raz.....
 
Cholera, może to taka moja natura typowego Polaka i narzekania, ale boję się, że gadanie gadaniem a ciekawe ile biletów pójdzie "dla nas" bo ode mnie już chyba kilkunastu Januszy totalnych się wybiera, jedyne o czym mają pojęcie to "UFC tam się ostro naparzają". Cały czas mam te porównanie do Szwecji, że bilety były za darmo a ile osób chciało je pogonić.
 
Raz się żyje, trzeba dorwać jakiś fajny sektor, bo prędko do nas ufc nie wróci :D
 
Znajoma mnie odwodzi od wyjazdu, bo to w końcu daleko (650km), jadę sam (no może uda się podłączyć na miejscu pod cohones), masa kasy wyjdzie, mówiła, że lepiej żebym z tej kasy sobie dopłacił na KSW jak będzie w Gdańsku... Jak na razie trzymam się mojego zdania i jestem za wyjazdem. Czekam tylko na te bilety i ich cenę, wszystko zależy od tego jednego czynnika...

Ale że baba? No daj spokój Panie
 
Ale że baba? No daj spokój Panie
No taka bliższa "baba", że tak to ujmę :) Kumple mają w sumie wyjebane, pojadę to pojadę, w końcu to za moją kasę itd.

Czekam tylko na info o biletach, żeby mieć pewność i podstawę...
 
Back
Top