UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Gala rozpiskowo nastawiona glownie na nasz rynek, wiec wcale sie nie zdziwie jak za stowke bedzie mozna kupic na gornej trybunie.
 
Polecam ludziom z wawy luxexpress-taki polski bus.Wchodzi na nasz rynek i dojazd do krk kosztuje 29zł!
 
bilety w czwartek kazdy kupi pewnie gdzie uwaza i cohones bedzie rozsiane jak gowno w szambie
 
Ja w sumie będę obserwował sprzedaż ale pod koniec lutego/na początku marca kupie bo nie sądzę ,że w sekunde się wyjebią z biletów.Jeszcze rozkminiam wszystko jak sobie ogarnąć ale dobrze było by mieć jakiś sektor.
 
ja zamowie w czwartek wieczorem zobacze jak cohones bedzie rozmieszczone ,jak lepiej bilety wydrukowac samemu czy lepie niech poczta przysla? jest taka mozliwosc jak to jest ?
 
Być może we wtorek się już dowiemy dzięki użytkownikom FightPassa, jakie są ceny za poszczególne miejsca, więc do normalnej sprzedaży, będą 2 dni zeby się tu rozmówić. Ja bym celował w górne miejsca B lub dolne miejsca C (odrzucając 3 pierwsze rzędy przez barierę). I najlepiej na wprost oktagonu, te środkowe rzedy... Na razie tylko czekać.
 
W sumie jak tak patrze to interesuje mnie :A10,A11 (pewnie drogie)C13,C12 ewentualnie B4 ,B5
Lepszych moim zdaniem nie ma i w te będę celował.
 
Zastanawia mnie jak to zrobia. Jako newsletterowicz dostane unikatowy link do eventimu zeby sobie kupic bilet? Smieszne. Czy kupie przez strone ufc, tylko jak zsynchronizuja baze UFC z baza eventimu w tak krotkim czasie, zeby zaraz na drugi dzien sie nie rozjechalo wszystko gdy juz kazdy bedzie mogl kupowac.
 
Zazwyczaj to działa na podstawie specjalnego kodu, który przysyłają na maila newsletterowiczom i wpisuje się go na stronie dystrybutora biletów.
 
Zazwyczaj to działa na podstawie specjalnego kodu, który przysyłają na maila newsletterowiczom i wpisuje się go na stronie dystrybutora biletów.

Hah, wreszcie jakas konkretna odpowiedz. Dzieki :) nurtowalo mnie to wlasnie.
 
Back
Top