UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Ja z noclegiem problemu miała nie będę, kolega studiuje i mieszka w KRK :D, mam trochę wydatków ostatnio, ale chuj jakoś dam radę :), UFC i Mirek to jest to :) i potem jeszcze cohonesowy wieczór :D lepiej być nie może :D
 
Kurwa, petarda. Ja jadę na 100%. Tak jak zostało napisane wcześniej "Kto nie jedzie ten PIZDA" :)
 
Nieoficjalnie Omielanczuk

"Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, w Krakowie do walki stanie Daniel Omielańczuk. Czołowy polski ciężki przebywa aktualnie w San Jose, gdzie w klubie American Kickboxing Academy szlifuje formę przed kwietniową galą."

To my wiemy i bez WP juz od dluzszego czasu :D

Mam nadzieje, ze entuzjazm bedzie rosl a nie malal, wraz z uplywem czasu i ze faktycznie uda sie, zarowno nam jak i UFC, zrobic z 11 kwietnia prawdziwe swieto polskiego MMA. Co by sie nie dzialo ja na 100 % tam bede i mam nadzieje, ze liczna rzesza uzytkownikow tego forum rowniez. Oby jak najwiecej tych z kibicowskim przetarciem, gotowych sprawic by rywale Polakow przegrywali walke juz wychodzac do oktagonu ;).
 
Ja też się piszę, nie wyobrażam sobie oglądania gali UFC która jest w Polsce na streamach i również się piszę na wspólny sektor.

Będę jechał sam z Poznania autem, wiec jak ktoś chętny z chęcią zabiorę. wyjeżdżał będę pewnie jakoś o takiej porze, aby zaliczyć wszystkie atrakcje związane z UFC. wszelakie Q@A, ważenie itp. (tak aby w piątek rano już być)
 
Omielańćzuk? Trzymam kciuki za jego zwycięstwo, ale obawiam się, że będzie w plecy...
Jebany nostradamus, przepowiada porazke nie znajac jeszcze przeciwnika. Taran jaka bedzie pogoda w kwietniu bo nie wiem czy sie cieplo ubrac...
 
Jebany nostradamus, przepowiada porazke nie znajac jeszcze przeciwnika. Taran jaka bedzie pogoda w kwietniu bo nie wiem czy sie cieplo ubrac...
@dobryskun

Nie jebany i nie nostradamus. W kwietniu będzie wiosennie. Zawsze warto ubrać się cieplej, bo jak Ci będzie zbyt ciepło to możesz zdjąć coś z siebie. A jak ubierzesz się zbyt cienko to co zrobisz? Zmarzniesz! A z pustego i Salomon nie naleje.
 
@dobryskun

Nie jebany i nie nostradamus. W kwietniu będzie wiosennie. Zawsze warto ubrać się cieplej, bo jak Ci będzie zbyt ciepło to możesz zdjąć coś z siebie. A jak ubierzesz się zbyt cienko to co zrobisz? Zmarzniesz! A z pustego i Salomon nie naleje.
Masz racje, nie nostradamus a zwykly wrozbita maciej ;)
 
Ja też się piszę, nie wyobrażam sobie oglądania gali UFC która jest w Polsce na streamach i również się piszę na wspólny sektor.

Będę jechał sam z Poznania autem, wiec jak ktoś chętny z chęcią zabiorę. wyjeżdżał będę pewnie jakoś o takiej porze, aby zaliczyć wszystkie atrakcje związane z UFC. wszelakie Q@A, ważenie itp. (tak aby w piątek rano już być)
A jak z powrotem planujesz? Po gali czy nocleg? Bo chętnie bym się zabrał z Poznania i do Poznania.
 
@wade87 nocleg pewnie, wątpię żeby mi się chciało wracać od razu po gali. Napewno w niedziele koło 12-13 najpóźniej, musiałbym wyjechać z powrotem do Poznania. Tak, aby w miarę odespać jeszcze po powrocie normalnie nockę i do pracy w poniedziałek. wszystko jest do obgadania.
 
ktoś może polecić które miejsca na trybunach Kraków Areny będą dobre do oglądania gali?
 
W zależności od cen biletów też chętnie się przejadę, a uważam, że dogodne miejsca mogą się wahać w okolicy 150 zł. Ktoś będzie śmigał z Wrocławia żeby ogarnąć jakiś wspólny transport?
 
ktoś może polecić które miejsca na trybunach Kraków Areny będą dobre do oglądania gali?

Jak byłem na Adamek-Szpilka powłóczyłem się trochę po hali i muszę przyznać, że wszędzie widok był dobry nawet na sektorach na piętrze. Ja mam ochotę dorwać bilet przy wejściu zawodników :)
 
też mam taki plan. Myślę że do 300 zł trafi sie coś niezłego i mam nadzieje że w grono ogarniętych Polaków :P
 
Jadę na 100%. Plan taki żeby być koło 15 w piątek, zakwaterowanie, szama, ważenie i na miasto. Zobaczymy jak to będzie z resztą tzw. atrakcji, ew. przyjazd w czwartek wieczór. Bilety chcę między 300-400, jeśli będą to najtańsze trudno, ale wątpie. Hala jest dobrze zaplanowana i widać zawsząd git na tyle na ile pozwala konstrukcja klatki, ale chyba lepiej być bliżej. Zastanawia mnie pakiet VIP, @Tidzej napisz coś więcej. Co w praktyce dała Ci ta opcja i czy warto wziąć gorsze miejsce ale dodatkowo ten pakiet?
 
Jadę na 100%. Plan taki żeby być koło 15 w piątek, zakwaterowanie, szama, ważenie i na miasto. Zobaczymy jak to będzie z resztą tzw. atrakcji, ew. przyjazd w czwartek wieczór. Bilety chcę między 300-400, jeśli będą to najtańsze trudno, ale wątpie. Hala jest dobrze zaplanowana i widać zawsząd git na tyle na ile pozwala konstrukcja klatki, ale chyba lepiej być bliżej. Zastanawia mnie pakiet VIP, @Tidzej napisz coś więcej. Co w praktyce dała Ci ta opcja i czy warto wziąć gorsze miejsce ale dodatkowo ten pakiet?

Pakiety VIP mają trochę mylącą nazwę bo tak naprawdę można dołączyć je chyba nawet do najtańszego biletu. W Sztokholmie było dużo imprez towarzyszących a pakiet uprawni Cię do wejścia nawet na te eksluzywne - dla przykładu ja z Pawłem byliśmy na oficjalnym pre-party. Kręcili się tam zawodnicy (ci co nie walczą ofkors), był panel z udziałem Hardy'ego, Goodena i Latifiego, można było sobie przybić piątkę, cyknąć fotki etc. więc atrakcji nie brakowało. Szczerze powiedziawszy, jeśli taki pakiet z biletem ma kosztować już od 400 zł to ja bym się nie zastanawiał. Dla fana UFC będzie dwa razy więcej wspominek niż jakby kupił tylko bilet.
 
Back
Top