UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

No niestety nie mam bliskich osób "dzielącą naszą pasję". Ale mówię, sam mogę sobie dojechać i ogarnąć nocleg, w reszcie mógłbym dołączyć gdzieś do kogoś.

ITC i inni, macie jakiś próg cenowy do którego kupicie bilety? Też mógłbym się dołączyć. Ja jako, ze się uczę, to też nie chcę wydać nie wiadomo ile. A poza tym, moznaby ogarnąć hotel i pocykać fotki z zawodnikami.
I z Pomorza ktoś pociągiem będzie cisnął?

@malinowsky jak jedna osoba kupi, to będzie najlepszy pomysł. Tylko cene trzeba ustalić, do jakiej kupujemy.
 
midern nie jestes sam ,ale moze jakiegos kumpla wyciagne , za 500 kupie 2 bilety w miare widoczny mmiejscu?
 
Last edited:
Ze mną pójdzie jeden kumpel. Nie Janusz, fan ale słabo ogarnięty. Wychowany na KSW i Pride, pracuje jako urzędnik, żaden zarobas. Myślę że takich ludzi są tysiące.

Ja sam, np. za NFL w Polsce, dałbym ze dwie stówy, choć fanem wielkim nie jestem, bardziej seriali i fimów o futbolu.
 
Wiadomo że nikt z nas nie wyda 3k na bilet. Wg mnie bilety nie najtańsze ale jakieś średnie. 300-350 juz sie powinno dostac cos dobrego. Z reszta zobaczymy jak bilety wyjdą i jakie ceny UFC da na Polskę. Jesli uwzględnią nasze zarobki to bilety będą cos jak na KSW. @midern jak jesteś z pomorza to będziesz cisnał w moją stronę (kuj-pom).
 
Fajnie by było, jakbyśmy się koncentrowali na jednej trybunie aby prowokować i dawać porządny doping! :)
Otoz to, trzeba bedzie wrocic do tematu kiedy bilety trafia do sprzedazy. Ja melduje sie w Krakowie w piatek nad ranem, wiec mam nadzieje zalapac sie na wazenie.
 
ja myślę, że na pierwszą galę w PL nie dojebią zaporowej ceny. A to ile kosztuje KSW, na bank mają obeznane...
 
Na małą lub średnią cenę z dobrym widokiem mogę pójść. Także Panowie, dopisuję się do Was do listy jak coś, z chęcią pojadę :) @malinowsky

Wieczorem jeszcze rzucę hasło wśród znajomych, zobaczymy.
 
Wstępnie mogę wam obiecać, że się zastanowię. Będą podane ceny za bilety, po podliczam i dam znać. Moi Januszokumple raczej nie pojadą więc na 99% jechałbym sam.
 
Ja to chcę juz w czwartek być! :D Fota z CC to skarb! Możliwość zbicia piąteczki.. Ach <3

Może on zbije lewego wysokiego z Twoją głową? :D

No myślę, że złapanie ludzi do fotek nie będzie jakimś wielkim problemem, jezeli się pojedzie wyjątkowo wcześniej.
 
400km do krakowa troche daleko ,rano w sobote pasowaloby juz byc zwiedzic troche i poznie na gale ,zalezy wszystko od ceny biletow
 
ja myślę, że na pierwszą galę w PL nie dojebią zaporowej ceny. A to ile kosztuje KSW, na bank mają obeznane...
KSW specjalnie pierwsze bilety na Poznan dało w zawyzonej cenie zeby wprowadzic ufc w blad. UFC !!! UFC !!!UFC !!!UFC !!!UFC !!! PLMMA !!!PLMMA !!!PLMMA !!!PLMMA !!!
 
Jadę z kuzynem z Wrocławia, chętnie się dołącze jak ktoś się wybiera z Wro, tsubasa z siostrą? :p oczywiscie o ile bilety nie przekroczą wspomnianych 200-300
 
Wrzenie na facebooku niesamowite, myślę że nie ma co się obawiać o wyniki sprzedaży.
 
Nawet zawodnicy ksw reklamują ufc w Polsce, mysle ze o frekwencje nie ma co sie obawiać
Wykupią hale w 72h :D Łysemu z wrażenia aż włosy urosną

Dobra zejdzmy na ziemie, 10 tys bedzie sukcesem.
 
Pisałbym się na wspólny sektor, ostatnie ksw oglądałem w towarzystwie wielu januszy poniżej i powyżej i aż uszy bolały (a naśmiewanie się z pudziana i nastulii to już całkowicie przemilczę) ... To samo jak ktoś jechałby autem z kierunków Lublin i coś pobliskiego :)
 
KTO NIE BĘDZIE TEN PIZDA!!

Taka okazja, że głupio nie być - uważając się za fana MMA. Rozumiem jakieś mniejsze gale - nie każdemu pasuje; rozumiem KSW - Pudzian, "Śnieżka"... nie każdy czuje klimat, niektórzy nawet tego za MMA nie uznają;); rozumiem nawet MMA Attack... ale UFC w Polsce? Z "Cro Copem" - legendą PRIDE? C'mon Panowie! Ja do strefy Cohones z chęcią się zapiszę, bo akredytacje muszą iść do pożyteczniejszych niż ja:)
 
jeszcze nawet nie zaczeli promocji, a juz glosy watpliwosci sie pojawiaja, tak - samo cohones tam pojdzie. :) ludzie, spokojnie, maja 3 miesiace na reklame i marketing ktore IMO beda bogate.
 
Kiedy plus minus pojawią się bilety? Jakie przewidujecie ceny? Coś czuję ze imieniny będę obchodził w Krakowieeeeeeeeeeeeeeeeeeee! <szampany>
 
Back
Top