UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Jeżeli ktoś się piszę na jakiś browar, to ja jestem chętny po gali. Znam kilka przyjemnych miejsc, gdzie można zjeść tatara i wypić dobrą vódkę.
 
Z regionalnych browarów to znam tylko CK Browar i Starą Zajezdnie, może @Masu coś podrzuci więcej?

Mamy "butelkowe" regionalne, ale myślę że na większą bandę to loża w Starej Zajezdni, przy ich cenach, jest najlepszą opcją. Objętościowo Zajezdnia chyba też daje radę ;)

 
Mamy "butelkowe" regionalne, ale myślę że na większą bandę to loża w Starej Zajezdni, przy ich cenach, jest najlepszą opcją. Objętościowo Zajezdnia chyba też daje radę ;)
O tak, sporo miejsca, dobre piwko i nie ma takiego hałasu (można pogadać) jak w CK.
 
Jeżeli ktoś się piszę na jakiś browar, to ja jestem chętny po gali. Znam kilka przyjemnych miejsc, gdzie można zjeść tatara i wypić dobrą vódkę.
Zaraz, zaraz... Browar, czy wódżitsu :D ?
 
Ja będę jechał z Poznania. Maksymalnie 3 osoby mogę zabrać, ale bardziej prawdopodobne, że 1(jeszcze nie mówiłem najlepszemu kumplowi który się średnio tym interesuje ale pewnie pojedzie:)
Jeśli za 250zł kupie bilet to jestem na 100%
 
Ja już namówiłem swoją dziewczynę:) Jak tylko nic nie wypadnie w pracy to będziemy jechać z Warszawy. Koszulkę cohones mam:) Jak macie możliwość to polecam ogarnąć sobie Kraków na cały weekend - bardzo fajne miasto i sporo rzeczy do zobaczenia.
 
Ja jade z Konina pociagiem jak cos, jeszcze nie wiem czy namowie kogos ze znajomych na ten wyjazd. Jak nie, to bede chodzil w kolko po pociagu w tiszercie cohones z nadzieja, ze mnie ktos w koncu zaczepi.
 
Tak sobie rozkminiam i dochodzą do wniosku, że liczną grupę na gali będą stanowić Angole i Irole, którzy sobie zrobią weekend i przy okazji skoczą na UFC. Podejrzewam, że w rozpisce znajdzie się też Piotrek Sobotta, to będzie grupa z Niemiec. Mam nadzieję, że UFC uda się zapełnić chociaż 12k miejsc, żeby jeszcze kiedyś o nas sobie przypomnieli.
 
dobry temat : D
szczerze to Kraków jest moim jednym z ulubionych miast, a byłem tylko w kordonie policji : ) jak czas mi pozwoli to chętnie z @Masu jako znawcą terenu się wybiorę : )
 
Pisałem już w innym temacie... Na tą chwilę bieda straszna u mnie ale jadę i tak! Panna już mi zapowiedziała ze jedzie ze mną( nie protestuje bo sponsor z niej dobry hehe) tak więc piszę się na wspólny sektor z wami! A wydzieram się jak dzik tak więc będzie ogień! Też myślę o piątku żeby już tam być na ważeniu i dużo zwiedzania mam nadzieję że przewodników tutaj nie brakuje!
 
Też będę leciał z ok. Wrocławia. Jeszcze nie wiem w ile osób, bo za świeża sprawa, ale fajnie by było pojechać jakąś zwartą ekipą, na parę aut.
 
Dobra, to co do koszulek, ktoś ogarnie jakiś szablon czy cuś ??? No i jakaś miejscówka do spania, jeśli ktoś coś wie o tanich hotelach w KRK to pisać.
 
Back
Top