UFC FightPass - temat zbiorczy

Z poziomu UFC .TV wszystko wygląda ok.
To że na tamtej grafice jest że gala na ESC nie znaczy że nie będzie jej na FP.
Gdy była gala w polsce z poziomu UFC.tv było jasno i wyraźnie że zablokowane
 
Jak zablokują (ale na razie chyba nie zablokowali) to "Hola" do Chrome i działa :) Ja tak często oglądam różne gale zmieniając ustawienia na brytyjskie lub niemieckie.
 
Ciekawe jak to przed ufcberlin wyglądało może nie ma co wpadać w panikę bo jest to element reklamowania partnerów telewizyjnych przez UFC
 
Mam pytanie techniczne, mianowicie w nocy jak włączyłem FP na kartę główną to co chwilę mi łapał zwiechę FP i musiałem odświeżać, co mnie mega wkurwiało.
Łącze mam chyba konkretne, bo 120 mbp/s. Robiłem dzisiaj speed testa i wyszło download prawie 67, a upload 8, więc chyba powinien ogarnąć bez problemu. Niestety co chwilę się zacinało i gdyby nie fakt, że byłem trochę podpity i zasnąłem na kanapie, to bym kurwiał dalej do białego rana.
Czy ktoś też ma tego typu problemy?
 
120 MB czy mb? bo to jest różnica typu 1024.
Tak czy inaczej nie powinno być problemów. O 3 wróciłem do domu i nie oglądałem gali na żywo na fp ale to nigdy takie rzeczy nie miały miejsca.
120 mb, ale tak jak piszesz, raczej nie powinno być z tym problemów...
 
Mam pytanie techniczne, mianowicie w nocy jak włączyłem FP na kartę główną to co chwilę mi łapał zwiechę FP i musiałem odświeżać, co mnie mega wkurwiało.
Łącze mam chyba konkretne, bo 120 mbp/s. Robiłem dzisiaj speed testa i wyszło download prawie 67, a upload 8, więc chyba powinien ogarnąć bez problemu. Niestety co chwilę się zacinało i gdyby nie fakt, że byłem trochę podpity i zasnąłem na kanapie, to bym kurwiał dalej do białego rana.
Czy ktoś też ma tego typu problemy?
Wczoraj ewidentnie był jakiś problem. Zacząłem oglądać eary prelims ale cięło niesamowicie, aż sobie odpuściłem i nadrobiłem rano
 
The credit card you entered is invalid. Please use another card or contact customer support.
Ta sama karta, a nie mogę kodu wklepać, ktoś wie coś na ten temat?
 
The credit card you entered is invalid. Please use another card or contact customer support.
Ta sama karta, a nie mogę kodu wklepać, ktoś wie coś na ten temat?
Też tak kiedyś miałem.
Wejdź na stronę główną ufc.tv . Tam masz ten pasek WATCH LIVE i w nim są exclusive fp prelims itd.
Kliknij na to exclusive fp prelims. Tam będzie bodajże okienko "how to watch" ( u mnie tego teraz nie ma, bo mam wykupione), i tam będziesz miał do wyboru subskrypcję miesięczną, półroczną itp.
Klikasz na miesięczną i potem już jedziesz dalej z wypełnianiem pozostałych pól.
U mnie tak to działało.
 
Wejdź na stronę główną ufc.tv . Tam masz ten pasek WATCH LIVE i w nim są exclusive fp prelims itd.
Kliknij na to exclusive fp prelims. Tam będzie bodajże okienko "how to watch" ( u mnie tego teraz nie ma, bo mam wykupione), i tam będziesz miał do wyboru subskrypcję miesięczną, półroczną itp.
Klikasz na miesięczną i potem już jedziesz dalej z wypełnianiem pozostałych pól.
U mnie tak to działało.
Już sobie poradziłem poprzez 7 days trial - tam też był kod do wpisania i poszło, ale karty dalej nie widzi. Nie żeby mi to przeszkadzało bo i tak z ufc rewards kody mam ale wcześniej działało. a karta jeszcze 3 lata aktywna.
 
Na większości powtórek gal tak jest. Chodzi zapewne o jakieś kłopoty z licencją do muzyki .
Sporo powtórek oglądam ale zwykle omijam wejściówki i nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem. Możliwe że coś jest z tymi licencjami.
 
Wygląda na to że gala z Londynu to nie pojedynczy przypadek i wszystkie eventy które sa na Extreme na FP bedą blokowane dla naszego regionu.

http://www.ufc.tv/events
No to zajebiscie. Im sie chyba wydaje ze każdy w pl ma dostęp do Extreme. Ja niestety nie mam dostępu i jestem skazany na FP na którym zaraz nie bedzie co oglądać.
 
pojebało. co prawda jest ta hola ale czytałem że można mieć problemy bo twój komputer może byc uzywany do atakow hakerskich.. można na ta godzinę czy dwie instalować i odinstalowywac..
 
pojebało. co prawda jest ta hola ale czytałem że można mieć problemy bo twój komputer może byc uzywany do atakow hakerskich.. można na ta godzinę czy dwie instalować i odinstalowywac..
Dokładnie. Jak ktoś korzysta to niech to robi z rozwagą. Prawda to, że możesz stać się pośrednikiem czyjegoś włamu, czy jeszcze gorszego świństwa.
 
Trzeba będzie instalować i odinstalowywać holę. Dostępność Extreme jest mizerna. U mnie w kablówce nie ma
 
Ewentualnie znaleźć coś takiego jak hola ale bez takich akcji. Jak ktoś obcykany w tym zakresie coś wie niech napiszę.
 
Ja ostatnio oglądałem na żywo Cruz - Dillashaw przez FP i szło bez problemu. Wczorajsza gala nie działała na FP w Polsce?
Stosują u nas blokadę na kartę główną, która jest transmitowana w PL na antenie Extreme Sports.
Taki zabieg, żeby przekonać ludzi do oglądania w stacji, z którą mają umowę.
 
Back
Top