UFC FightPass - temat zbiorczy

Pisałem do nich jakiś czas temu i mówili że mają jakiś problem z generowaniem tych kodów. Więc radze się wstrzymać.
 
Jakie macie kody?
Może półroczne..
Je trzeba w inne okno wpisać. Też mi nie działał na początku, jak wklejałem w te okienko dla miesięcznego.
 
Mam kilka kodów na ten miesięczny fight pass, bo rozdawali na ważeniu i gali. Jeszcze nie próbowałem, ale jak Wam nie działa, to mi pewnie też nie. Ja to mam jednak spokojną głowę, bo wierzę, że niedługo zaczną działać na luzaku. Piona.
 
Napisałem im maila na support. Odpisali, żebym pokazał te kody co dostałem. Wysłałem foto, jeden sami mi aktywowali i powiedzieli, że drugi też będzie działał w przyszłości(tak naprawde to mam z 5, ale nie pisałem, bo podobno co za dużo to nie zdrowo @midern aka ufc rewards:D)

Spróbujcie sprawdzić jeszcze raz albo w najbliższej przyszłości, bo powinni to naprawić z tego co zrozumialem
 
Właśnie miałem się pytać. Wczoraj poszedłem spać po walce Dodsona.

Karta główna była niedostępna na Fight Pass? ! :o o:

Nie wiem nawet co napisać. To już się chyba nie kalkuluje nawet zbierać punkty w Rewards, żeby wykupować roczną subskrypcję, a co dopiero jak ktoś płaci $$$ ...

Czyli co - jedyny sposób to w TV ? A jak ktoś ma tylko Internet ? :crazy: Nie ma tego Extreme Sports Channel gdzieś online ?
 
Właśnie miałem się pytać. Wczoraj poszedłem spać po walce Dodsona.

Karta główna była niedostępna na Fight Pass? ! :o o:

Nie wiem nawet co napisać. To już się chyba nie kalkuluje nawet zbierać punkty w Rewards, żeby wykupować roczną subskrypcję, a co dopiero jak ktoś płaci $$$ ...

Czyli co - jedyny sposób to w TV ? A jak ktoś ma tylko Internet ? :crazy: Nie ma tego Extreme Sports Channel gdzieś online ?
Ja czekam na dzień w którym tradycyjne tv umrze w końcu.
 
Wykastrowano do poziomu tego co w stanach.
Co jest w TV nie ma na FP.

Zmiany na minus choć cieszy Fedor czy Cage Warriors
 
JA mam i Extreme i FightPassa, a zawsze wolałem oglądać na FP na drugi dzień kiedy mam czas i ochotę, a nie kiedy muszę. Chuje!!!
 
Back
Top