UFC FightPass - temat zbiorczy

ninjaPL

Oplot Challenge
Lightweight
witam!

Właśnie utworzyłem subskrybcje w fightpass na 7 dni darmową.

Teraz jak w chodze w main event to jest napis "For residual use only"

Czy oznacza to że w fight pasie można obejrzeć tylko prelimsy a main event tylko będąc w anglii ??

----------------

Wyedytowałem temat na zbiorczy. Niech tutaj będą zadawane wszelkie pytania dotyczące tej usługi - Logan

Mess

ONE FC
Bantamweight
Bardziej bym obstawiał, że Main Card jest za "Dla tych, którzy uiścili opłatę".

pablos_83

EFC Africa
Light Heavyweight
mam takie noobskie pytanie.

Czy fight nighty są na żywo w fightpass. Np Rua Henderson będzie w ramach subskrypcji czy tylko karta dolna?

ninjaPL

Oplot Challenge
Lightweight
no ale po podaniu karty kredytowej pisało że kasa zostanie pobrana po 7 dniach..

ninjaPL

Oplot Challenge
Lightweight
z tego co widzę to:

http://www.ufc.com/schedule/all/event

main event jest w fightpassie....

tylko nie wiem czy nie jest tylko lokolnie dostępny...

Bo po wejściu w video prelimsów jest tak jakby video miało się zacząć po skońćzeniu odliczania....

Po wejści w main event jest komunikat : "For residual use only"

PavLo4T

Oplot Challenge
Light Heavyweight
mam nadzieję że nie bo u mnie też tak pisze i na to wychodzi że główna karta tylko lokalnie czyli w wielkiej brytanii trochę bez sensu myślałem że cała gala jest w systemie fight pass a nie tylko prelimsy zobaczymy za 5 godzin

alosh

Brutaal
Lightweight
Mam nadzieje ze nie jest tak jak piszecie bo to by bylo przegiecie a jesli to prawda to moze zmiana proxy na angielskie zadziala. Narazie trzeba czekac i wszystko okaze sie wraz z rozpoczeciem gali.

pablos_83

EFC Africa
Light Heavyweight
Sorry za post pod postem ale nie mogę edytować.

Właśnie przeglądam sobie bibliotekę i np za UFC 2,3,4 trzeba płacić po 10$

też tak macie?

pablos_83

EFC Africa
Light Heavyweight
pewnie jakiś błąd. Najgorsze że karta jest podpięta i można wcisnąć przypadkiem jakieś PPV za 55$

alosh

Brutaal
Lightweight
Ja sie o to nie martwie bo mam dwie karty a do fightpass'a narazie uzylem tej bez kasy :-)

ninjaPL

Oplot Challenge
Lightweight
panowie ze zmianą proxy to średnio jest...

Ja używam w pracy płatnych i różnie bywa z prędkością i są skoki, nawet tych najlepszych. także jak karta główna będzie tylko lokalnie, to już wolę jakiegoś streema oglądać..

Marcin_

Shark Fights
Welterweight
Jestem zarejestrowany na ufc.tv Czy istnieje mozliwosc odpalenia darmowego okresu probnego bez wpisywania jakichkolwiek danych? Nie jestem posiadaczem innej karty niz zwyklej platniczej.

Edit: dzieki za odpowiedz.

malan

Jungle Fight
Heavyweight
Czy jest FightPassie jest możliwość wykupienia main cardu ? czy będę musiał szukać streama ? :<

Ian

Maximum FC
Middleweight
Jeżeli po darmowym okresie chcę zrezygnować to muszę, coś kliknąć żeby mi nie pobierało automatycznie gotówki z konta?

Ian

Maximum FC
Middleweight
A co trzeba zrobić, aby zrezygnować z usługi, żeby nie pobierało gotówki z konta?

Guma

Oplot Challenge
Heavyweight
@ian

wejdź w "My Account" -> "My Subscriptions" -> "Cancel Subscription"