UFC FightPass - temat zbiorczy

Shogun vs. Henderson 2 będzie w całości na fightpass



Po mojej małej korespondencji z suportem odblokowali UFC2, UFC3, UFC4 (przynajmniej mi)



Ogólnie jestem mega zadowolony. 10$ za absolutnie wszystko oprócz kart głównych gal numerowanych
 
Witam, jeżeli ktoś wykupił okres próbny na fight pass dokładnie tydzień temu, to myslicie ze da radę obejrzeć dzisiejszą galę, czy lepiej anulować subskrypcje przed jej rozpoczęciem?
 
Gaara w Polsce takie ceny nie obowiązują. Może w Niemczech tak



http://www.ufc.tv/video/hendricks-vs-lawler



e: To można powiedzieć, że umiarkowanie ale masz dobrą cene, jeszcze znośną. My niestety mamy 45 i 55$
 
w tym linku mam 54,99$ w Islandii, myślałem, że będę miał troche mniej jak Gaara :-)
 
45$ i 55$ jak na PL to jakiś absurd.



Ciekawe czy chociaż jedna osoba w naszym kraju to kupi.
 
za taka kasę to ja to wszystko bede na streamach oglądał, ewentualnie jak bedzie z nimi kiepsko scinanie sie itd to przeboleje to tym, ze rano pobiorę galę z torrenta i obejrze, juz nie to samo co na zywo ale kurwa na nasze warunki to jest gruba przesada!
 
[strike]Pytanko. Czy na fight passie można obejrzeć powtórki prelimsów z gal? Bo wiem że można odtworzyć karty główne, jak to jest z kartą wstępną? [/strike]



Ok , już wiem. Można, tylko trzeba się troche natrudzić z szukaniem.
 
Mam LP z nba.com . Niestety zawodowa koszykowka chyba lepiej rozumie realia w Europie co do ceny i warunkow platnosci. Jestem rozczarowany FP z ufc, zarowno co do jego zawartosci, jak i ceny w stosunku do oferowanego produktu.
 
League Pass istnieje 20 lat. Fight pass z 3 miesiące.



League Pass w Polsce jest kilka lat, Figth pass 1 miesiąc



Ciężko oczekiwać że wszystko będzie na starcie kompletne i idealne



Produkt jest ok jak na złotówkę dziennie.



Oczywiście ideałem byłoby aby usługa zawierała gale PPV, choć cena musiałby być inna
 
zarowno co do jego zawartosci, jak i ceny w stosunku do oferowanego produktu.


Jak można mieć zarzuty co do zawartości i ceny Fight Passa to ja nie wiem. A gdzie się nie obejrzę tam widzę narzekanie za tą usługę, więc dorzucę parę słów od siebie



- dostęp do oglądania wszystkich gal UFC live, poza głównymi kartami gal numerowanych ( bo PPV oczywiście).



- ,możliwość oglądnięcia gal zaraz po ich emisji, jeżeli ktoś nie dał rady zarwać nocki.



- Ilu z nas kiedykolwiek marzyło o tym by mieć dostęp do wszystki gal UFC, Strikeforce, WEC, Pride, EliteXC? Ja tak. Fight pass daje taką możliwośc, wszystkie gale w jednym miejscu



- Możliwość oglądania w świetnej jakości odcinków TUF'a.



- i to wszystko za 30 zł miesięcznie. Takie pieniądze to chyba nie jest problem dla nikogo.



Oczywiście że UFC nie będzie odpalać tam eventów PPV , bo to im się po prostu nie opłaca. Skoro nie ma dealu z telewizją, to na te 5 walk raz na jakis czas jesteśmy skazani na streamy. Ale jak widać nam Polaczkom nawet jeżeli mamy prawie wszystko to i tak trzeba więcej. Nie chcecie nie kupujcie, ale narzekanie jest bezpodstawne.
 
Mam pytanie, czy na Fight Passie można oglądać retransmisje gal numerowanych? A jeżeli tak to po jakim czasie od gali?
 
Sadistic, można ale dopiero długi czas po gali. Do tej pory nie jest jeszcze dostępne UFC 169 ( gale do 168 są) , ale spodziewam się że walki z tamtego main cardu zostaną gdzieś niedługo udostępnione. Akurat w tym wypadku nie ma co liczyć na fight pass.
 
I tu widać,że polityka ufc jest mądrzejsza niż ksw,gdyż dzień po gali ksw w PPV jest odtworzenie i jaki sens ma wtedy wykupienie płatnej transmisji? Lepiej poczekać i obejrzeć na drugi dzień za darmo.
 
@up porównaj poziom sportowy UFC, a cyrk KSW... Nie dziwię się, że KSW udostepnia całą galę na drugi dzień.
 
FP byłby super , gdyby człowiek nie miał świadomości , że do tej pory lepsza oferta (z ppv) była w tv i to boli :)
 
Mam pytanie w kontekście nadchodzących gal w weekend (Berlin i Sao Paulo).



Do tej pory nie korzystałem z FP, jeśli się teraz zarejestruje i otrzymam darmowy tydzień dostępu, to czy będę mógł obejrzeć te dwie gale na żywo? Czy do eventów live trzeba jednak zapłacić? Szukałem po ich stronie, ale nic takiego nie mogę znaleźć, a nie chcę się obudzić z ręką w nocniku i srtracić walki polaków...
 
@Wojek



Trudno się dziwić, że mało kto kupuje PPV już po wydarzeniu. Ale możliwe, że część osób, które płacą za oglądanie live nie zrobiłaby tego wiedząc, że dzień/kilka dni później będzie dostęp za darmo.



edit. Damn, dopiero teraz zauważyłem, że Twój post jest sprzed miesiąca...
 
Back
Top