UFC FightPass - temat zbiorczy

ninjaPL

Oplot Challenge
Lightweight
witam!



Właśnie utworzyłem subskrybcje w fightpass na 7 dni darmową.



Teraz jak w chodze w main event to jest napis "For residual use only"



Czy oznacza to że w fight pasie można obejrzeć tylko prelimsy a main event tylko będąc w anglii ??







----------------



Wyedytowałem temat na zbiorczy. Niech tutaj będą zadawane wszelkie pytania dotyczące tej usługi - Logan
 
Bardziej bym obstawiał, że Main Card jest za "Dla tych, którzy uiścili opłatę".
 
mam takie noobskie pytanie.



Czy fight nighty są na żywo w fightpass. Np Rua Henderson będzie w ramach subskrypcji czy tylko karta dolna?
 
no ale po podaniu karty kredytowej pisało że kasa zostanie pobrana po 7 dniach..
 
z tego co widzę to:



http://www.ufc.com/schedule/all/event



main event jest w fightpassie....



tylko nie wiem czy nie jest tylko lokolnie dostępny...



Bo po wejściu w video prelimsów jest tak jakby video miało się zacząć po skońćzeniu odliczania....



Po wejści w main event jest komunikat : "For residual use only"
 
mam nadzieję że nie bo u mnie też tak pisze i na to wychodzi że główna karta tylko lokalnie czyli w wielkiej brytanii trochę bez sensu myślałem że cała gala jest w systemie fight pass a nie tylko prelimsy zobaczymy za 5 godzin
 
Mam nadzieje ze nie jest tak jak piszecie bo to by bylo przegiecie a jesli to prawda to moze zmiana proxy na angielskie zadziala. Narazie trzeba czekac i wszystko okaze sie wraz z rozpoczeciem gali.
 
Sorry za post pod postem ale nie mogę edytować.



Właśnie przeglądam sobie bibliotekę i np za UFC 2,3,4 trzeba płacić po 10$



też tak macie?
 
pewnie jakiś błąd. Najgorsze że karta jest podpięta i można wcisnąć przypadkiem jakieś PPV za 55$
 
Ja sie o to nie martwie bo mam dwie karty a do fightpass'a narazie uzylem tej bez kasy :-)
 
panowie ze zmianą proxy to średnio jest...



Ja używam w pracy płatnych i różnie bywa z prędkością i są skoki, nawet tych najlepszych. także jak karta główna będzie tylko lokalnie, to już wolę jakiegoś streema oglądać..
 
Jestem zarejestrowany na ufc.tv Czy istnieje mozliwosc odpalenia darmowego okresu probnego bez wpisywania jakichkolwiek danych? Nie jestem posiadaczem innej karty niz zwyklej platniczej.



Edit: dzieki za odpowiedz.
 
Czy jest FightPassie jest możliwość wykupienia main cardu ? czy będę musiał szukać streama ? :<
 
Jeżeli po darmowym okresie chcę zrezygnować to muszę, coś kliknąć żeby mi nie pobierało automatycznie gotówki z konta?
 
A co trzeba zrobić, aby zrezygnować z usługi, żeby nie pobierało gotówki z konta?
 
@ian



wejdź w "My Account" -> "My Subscriptions" -> "Cancel Subscription"
 
Back
Top