UFC FightPass - temat zbiorczy

Ostatni event był tak poblokowany że nawet zmiana na region który teoretycznie nie powinien mięc blokady nic nie dawało.

Sprawdzałem chiny, a z europy słowacje, czechy, hiszpanię wszędzie poblokowane choć wątpię by mieli TV deal w tych krajach.
Jak dalej sie utrzyma to chujoza. Bo nawet jak się ma extreme to oglądanie anytime to był wielki plus w porównaniu do tv
 
Ostatni event był tak poblokowany że nawet zmiana na region który teoretycznie nie powinien mięc blokady nic nie dawało.

Sprawdzałem chiny, a z europy słowacje, czechy, hiszpanię wszędzie poblokowane choć wątpię by mieli TV deal w tych krajach.
Jak dalej sie utrzyma to chujoza. Bo nawet jak się ma extreme to oglądanie anytime to był wielki plus w porównaniu do tv
Byc moze ze przy ich cudownym ogarnianiu jakis blad ktos zrobil i dlatego taka blokada wszedzie
 
Byc moze ze przy ich cudownym ogarnianiu jakis blad ktos zrobil i dlatego taka blokada wszedzie
Nie sądzę. Myślę, że Extreme Sport maczał w tym palce. Z drugiej strony się nie dziwie tej telewizji, bo kupili produkt, a tracą widzów przez fp.
Dobrze, że łatwo jest anulować subskrypcję w fp.
 
To ma mało wspólnego z extreme bo poblokowali kartę główną na całym świecie, nawet w krajach gdzie nie ma innych transmisji a fp jest jedynym zródłem
 
To ma mało wspólnego z extreme bo poblokowali kartę główną na całym świecie, nawet w krajach gdzie nie ma innych transmisji a fp jest jedynym zródłem

This event is currently blacked out in Country: AR AU AW BB BD BO BR BT BZ CH CL CO CR DE DK DM DO EC FI FR GB GD GT GY HN HT IN IT JM KY LK LU ME MK MV MX NI NL NO NP PA PE PK PL PR PT PY RS SE SM SR SV TD TT US UY VA VE VI and Sub-Saharan Africa..
 
Ale ta informacja nie jest prawdziwa bo sprawdzałem w krajach tu niewymienionych i też nie działało
 
Konia z rzedem dla tego kto potrafi przedstawic, o uzasadnieniu nie wspomne, reguly dostepnosci poszczegolnych czesci kart UFC na FP. Jesli sytuacja, w ktorej placac za dostep zarowno do FP jak i do ich oficjalnego partnera TV na Wyspach czyli BT Sport, musze szukac streamow bedzie sie powtarzac to bardzo powaznie zastanowie sie nad celowoscia tego dzialania. Zrobil sie z tego straszny burdel, bo do wykupienia subskrypcji sklonila mnie dostepnosc walk odbywajacych sie na galach UFC a nie na brazylijskich czy amerykanskich wersjach PLMMA.
 
Jeżeli będą blokować karty główne w krajach gdzie mają podpisaną umowę z TV to powinni w tych krajach zmniejszyć cene FP (ewentualnie ilośc punktów ;D)
 
@vincent, sukcesywnie z TT raczej ciężko będzie, choć i tak zaskakuje ilość RT. Jak zaczęli wywalać i blokować Polaków na Rewards i @theMat zrobił taką akcję na TT to chyba aż 4 osoby zrobiły RT:facepalm:

Co do tej gali to na "How to watch" na stronie UFC, Polski nie było i dalej nie ma w blokowanych krajach na główną kartę jak i pozostałe: http://uk.ufc.com/news/how-to-watch-ufc-on-fox-teixeira-evans Więc tu raczej jakiś błąd się wkradł w UFC.
 
@vincent, sukcesywnie z TT raczej ciężko będzie, choć i tak zaskakuje ilość RT. Jak zaczęli wywalać i blokować Polaków na Rewards i @theMat zrobił taką akcję na TT to chyba aż 4 osoby zrobiły RT:facepalm:

Co do tej gali to na "How to watch" na stronie UFC, Polski nie było i dalej nie ma w blokowanych krajach na główną kartę jak i pozostałe: http://uk.ufc.com/news/how-to-watch-ufc-on-fox-teixeira-evans Więc tu raczej jakiś błąd się wkradł w UFC.


W takim razie wklejam jeszcze raz i może ktoś z redakcji poda dalej?
@Tidzej @Mateusz Smoter @Jakub Bijan @Dominik Durniat @defthomas @Cloud @Szady

 
Dostalem odp od UFC, wszystko jasne...
IMG_20160419_184051.jpg
 
To ja na razie podziękuje za FP skoro i tak muszę szukać streamów.
Jestem tylko ciekaw jakich krajów dotyczy blokada, bo ostatnio nawet hola nie dała rady.
 
No i dupa. Pisanie do nich NIC nie pomogło. Twierdzą, że od marca główne karty wszystkich gal są już nie dostępne w Polsce na fp nawet te ppv. Na moje kilka zapytań co z moją kasą udają ślepych pomimo że powtarzałem im kilkukrotnie że w zakładce " how to watch" odsyłają do zakupu subskrypcji. Za to dali mi poradę jak krok po kroku skasować subskrypcję.
 
Jebać Łysego i całą ekipę jego.

Wiele krajów w ogóle nie może sobie obejrzeć gal na żywo. Genialne budowanie marki. Potem się dziwią że gale mają oglądalność w TV jak na większej hali
 
Tego można było się spodziewać po tych aferach z nabijaniem punktów. W końcu przejrzeli na oczy i zrobili prostą kalkulacje, czy opłaca im się udostępniać gale za darmo oszustom którzy nabijają punkty na makrach oraz multikontach. :applause:
 
Tylko że poblokowali galę całej Europie.

Co jest winny jakiś Słowak, Niemiec czy Estończyk.

Gale poblokowali też tym co płacą 10$, więc jak to mówią twoj argument jest inwalidą
 
Tego można było się spodziewać po tych aferach z nabijaniem punktów. W końcu przejrzeli na oczy i zrobili prostą kalkulacje, czy opłaca im się udostępniać gale za darmo oszustom którzy nabijają punkty na makrach oraz multikontach. :applause:
:wall::facepalm:
 
Też tak macie ? Czy jakis blad u mnie i oznacza to ze nie przyznaje mi tych lacznie 30pkt co miesiac za polubienia ?

14uq2d.jpg
 
Back
Top