UFC FightPass - temat zbiorczy

wie ktoś czemu nie można przedłużyć FP na miesiąc za punkty? jest tylko możliwość przedłużenia na rok.
 
Dzisiaj czytałem na Niskim Królu, że nie da rady nawet kupić PPV najbliższej gali. W sensie - że w Polsce nie będzie możliwości jej odtworzenia. WTF! ? Ja się pytam ? W jakim to kierunku zmierza? Że można tylko i wyłącznie oglądać na Extreme Sports Channel w TV, a w necie to już nie ? To jest gruba przesada.

Tak samo jakby ktoś wpadł na pomysł wzięcia za punkty 'paczki' : 6-miesięczny FP + PPV to nie jest to dobry pomysł, bo nie da rady normalnie pooglądać karty głównej.
 
Miał ktoś taki problem,że wpisywał kod na miesięczny FP z rewards i nie chciało zadziałać? Kupiłem dzisiaj i próbowałem aktywować z telefonu i poźniej z komputera,za każdym razem wyskakuje błąd płatności. Przy wcześniejszych aktywacjach nic takiego nie miało miejsca.
 
Miał ktoś taki problem,że wpisywał kod na miesięczny FP z rewards i nie chciało zadziałać? Kupiłem dzisiaj i próbowałem aktywować z telefonu i poźniej z komputera,za każdym razem wyskakuje błąd płatności. Przy wcześniejszych aktywacjach nic takiego nie miało miejsca.
Podaj mi ten kod to sprawdzę co jest grane
 
Miał ktoś taki problem,że wpisywał kod na miesięczny FP z rewards i nie chciało zadziałać? Kupiłem dzisiaj i próbowałem aktywować z telefonu i poźniej z komputera,za każdym razem wyskakuje błąd płatności. Przy wcześniejszych aktywacjach nic takiego nie miało miejsca.
Ale jak? Błąd płatności ci wyskakuje po wprowadzeniu kodu? Skąd go kupowałeś? Dziwne to, bo jak się dane karty podaje to po prostu odnawia się subskrypcję, a kod to co innego. Wtedy najlepiej klikać oczywiście na tym samym koncie "7 day trial" i tam będzie "promotional code" czy coś w tym stylu, wybrać długość subskrybcji(1/6/12) i wpisać kod i aktywować. Mi tak przełaziło. Dziwi mnie tylko skąd kod.
 
Sprawa załatwiona po 3 mailach z supportem.Podałem im kod i mi aktywowali.
 
Próbuję przedłużyć subskrypcję kodem tak jak zawsze to robiłem i wyskakuje coś takiego:

*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.

Wie ktoś o co chodzi?
 
gdzie pisać w sprawie tego żeby włączyli możliwość wymiany punktów na 1 miesiąc FP? bo jest aktualnie wyłączone...
 
Lipa bo UFC Zagrzeb się zbliża a ja nie ma FP bo się subskrybcja z początkiem kwietnia skończyła..
 
Nie mówcie, że Main Card na FP jest zablokowany dla PL bo mnie ch** strzeli :

Due to broadcast restrictions, this video is not available within a UFC® FIGHT PASS™ subscription or as a pay-per-view in your region. Please check your local TV listings for viewing information.

This event is currently blacked out in AR AU AW BB BD BO BR BT BZ CA CL CO CR DK DO EC FI FR GB GT HN IN IT KY JM LK LU ME MK MV MX NI NL NO NP PA PE PK PL PR PT PY RS SE SM SR SV TN TT US UY VA VE VI and Sub-Saharan Africa..
 
Nie mówcie, że Main Card na FP jest zablokowany dla PL bo mnie ch** strzeli :

Due to broadcast restrictions, this video is not available within a UFC® FIGHT PASS™ subscription or as a pay-per-view in your region. Please check your local TV listings for viewing information.

This event is currently blacked out in AR AU AW BB BD BO BR BT BZ CA CL CO CR DK DO EC FI FR GB GT HN IN IT KY JM LK LU ME MK MV MX NI NL NO NP PA PE PK PL PR PT PY RS SE SM SR SV TN TT US UY VA VE VI and Sub-Saharan Africa..

niestety - zablokowali w Polsze
 
nie słuchajcie jak wam ktoś bajki opowiada. WSZYSTKIE EUROPEJSKIE GALE MAJA W POLSCE ZABLOKOWANE KARTY GŁÓWNE.
 
Back
Top