UFC FightPass - temat zbiorczy

Ej, nie przesadzaj. Zapytałem raz i to w temacie o Rewards! Teraz pytam tutaj, RAZ. Dostałeś i zadowolony o, a ja czuję z tego powodu niesprawiedliwość.
Niesprawiedliwość? Jeśli miałeś FP to należy Ci się kod jeżeli go nie dostałeś to pisz do nich maila. Chyba że nie miałeś wykupionego FP to nie wiem gdzie ta niesprawiedliwość.
 
Właśnie policzyłem, 6 raz o to pytasz. Jeszcze jakby Ci brakowało do fightpass ale masz 6.5k
Jestem oficjalnie zniesmaczony :D

Patrzcie jaki dokładny się znalazł. :P Tak, bo mi głupi 1000 brakuje do tego co chcę, a potem jak już będę miał to pewnie zabraknie. Ale nieważne, poradzę sobie, o!

Niesprawiedliwość? Jeśli miałeś FP to należy Ci się kod jeżeli go nie dostałeś to pisz do nich maila. Chyba że nie miałeś wykupionego FP to nie wiem gdzie ta niesprawiedliwość.

A niesprawiedliwość taka, że niektórzy dostali co mieli nawet 7 dni trial, niektórzy co mieli za rewards, a niektórzy co płacili. Życie takie niesprawiedliwe, sytuacja taka nierówna. :arab:
 
Prawdziwe perełki można pobrać. Polecam.
Wierzę, jak kiedyś dojrzeję do tego, to poproszę tak na poważnie;) ale skojarzyło mi się z kawałem o torcie śledziowym.
Przychodzi zajączek do sklepu.
- Czy jest tort śledziowy?
- Nie ma - odpowiada zdumiona sprzedawczyni.
Na następny dzień, zajączek ponownie przychodzi do sklepu i pyta o to samo.
- Nie ma - odpowiada mu zmieszana ekspedientka.
Sytuacja powtórzyła się kilka razy, aż właściciel sklepu zamówił tort śledziowy, po czym z dumą prezentuje go zajączkowi. Ten zaś:
- O jejku! Ciekawe kto takie świństwo będzie jadł?!!
 
Jak ktoś może niech wyjaśni bo ja już się trochę pogubiłem: Główna karta UFC Berlin tylko na Extreme Sports? Jest ta blokada na Fight Passa?
 
pewnie nie będą blokować ale jak będą to ściągasz sobie dodatek do Chrome o nazwie Hola i zmieniasz ustawienia że jesteś z Niemiec, Anglii czy innego kraju... i działa :)
 
FP wypowiedziany, miałem założony jeszcze w czasach 10$ i przez fatalny kurs dolara stało się to średnio opłacalne.
Mail przyszedł, mam nadzieję że nic już z konta nie zabierze.
Będę sobie teraz wpisywał miesięczne kody z REWARDS w ramach potrzeby.
 
Kiedy do zbiorów biblioteki Fight Pass dołożyli gale Shooto Brazil, International Vale Tudo, WFA?

Jest co oglądać.
 
W związku z zamieszaniem wokół FP po podpisaniu umowy z Exteme mam pytanie. Cala najblizsza gala bedzie dostępna w Polsce na FP czy nie ?
 
Nie wiecie kiedy w biliotece Fight Pass pojawiają się Fight Nighty? Nie wiem czy dzisiejszą gale z nocy ściąga na torrentach czy poczekać jeszcze.
 
Działa wam transmisja z wczorajszej gali na FP? Wstałem przed chwilą, próbuję odpalić i dupa, czarny ekran. Myślałem przez chwilę, że wina Firefoxa ale włączyłem gale w Berlinie i wszystkie walki śmigają. Ktoś? Coś?
 
Działa wam transmisja z wczorajszej gali na FP? Wstałem przed chwilą, próbuję odpalić i dupa, czarny ekran. Myślałem przez chwilę, że wina Firefoxa ale włączyłem gale w Berlinie i wszystkie walki śmigają. Ktoś? Coś?
Nie działa. O gladnalem na vk
 
Nie działa. O gladnalem na vk
Czyli pozostaje czekać aż naprawią problem. Dobrze, że to nie u mnie się coś zjebało. Próbowałem odpalić na vk ale nie wytrzymałbym nerwowo z tymi ścinami
 
Chciałbym obejrzeć gale UFC tą i inne nadchodzące ale cholera za drogo te PPV wychodzą, a nie mam się z kim zrzucić, bo moje ziomki nie interesują sie MMA, a do klubu w Bielsku nie chodze...
 
Mam pytanie, mianowicie wykupiłem FP w zeszłym tygodniu i chciałbym zobaczyć walkę Piotrka Hallmanna z Berlina, a najlepiej całą galę, niestety nigdzie nie mogę tego znaleźć...
Czy ktoś może podpowiedzieć?
Z góry dzięki za pomoc :)
 
Back
Top