UFC FightPass - temat zbiorczy

to za zalozenie konta na ufcrewards, podpiecie roznych pierdol i kilka retweetow w 20 minut miesieczna subskrypcje wygrindfujesz. Masz temat na forum o tym programie
 
Albo załóż konto na inny mail, można wielokrotnie używać tej samej karty, byle by mail był inny.
 
Czyli co Panowie - podsumowując:

Prelimsy - z terytorium PL obejrzymy na Fight Pass, tak?

Na main card trzeba zainstalować wtyczkę HOLA i da radę pooglądać z PL na FP?
 
No to wyłączyłem wtyczkę. Komputer chodzi od rana a ona była załączona cały czas, na fight pasie byłem kilka razy. Oby mi nie wyjebało jej na walce Janka czy coś :D
 
Jeśli nadal to 4h dla darmowej Hola jest prawdziwe, to mam rozwiązanie ;) Jak się zaprosi znajomego do Hola (ja samą siebie zaprosiłam, po prostu inny email) to można dostać na miesiąc premium :)
 
Na razie dobre informacje panowie - ciągle mam na Fight Pass odblokowany main event najbliższej gali
 
Lepiej odpukaj w niemalowane.

Jeżeli blokada włączy się dwa dni przed galą, cóż, będzie to oznaczać , że wszystkie Fight Night z TV poblokują. Wtedy będę czekał czy ESC zatrudni J. iJ. , wtedy wykupie pakiet sport.
 
no też myślę że to będzie papier lakmusowy.
Jak zablokują główną z gali Machidy to znaczy że żadnej głównej przez 4 lata na FP nie zobaczymy
 
Jeżeli nie obejrzę main cardu najbliższej gali to na 99% kasuję Fight Passa. Nie ma sensu płacić te 35 zł i bawić się jeszcze w jakieś wtyczki...

@
Wtedy będę czekał czy ESC zatrudni J. iJ. , wtedy wykupie pakiet sport.

W ogóle są na to jakieś szanse?
 
Jeżeli nie obejrzę main cardu najbliższej gali to na 99% kasuję Fight Passa. Nie ma sensu płacić te 35 zł i bawić się jeszcze w jakieś wtyczki...

@


W ogóle są na to jakieś szanse?

Na Fight Pass na razie mi gali nie zablokowali.


A co do szans na JJ na ESC - jutro raczej nie będzie, już byśmy na twitterze coś przeczytali. No ale w przyszłości...zresztą kto wie kogo teraz dadzą.
 
na fight passie z tego co widzę ma być tylko early prelims...
Po czym tak wniskoujesz??
U mnie normalne odliczanie i żadnych info o blokadzie nie ma.
9zyf09.png
 
FOX 14 był cały dostępny na FP. Mam nadzieję, że mimo umowy z tą telewizyjką nie zaczną blokować głównych kart. Powinni pozostawić ludziom wybór między FP a ESC.
Do tej pory za te 10$ naprawdę opłacało się mieć FP na wszystko oprócz main cardów PPV. Zbyt piękne żeby działało?
 
Kliknąłem sobie w "live help" na Fightpassie, bo myślałem, że podpytam u źródła czy będzie dzisiejszy ME dostępny u nas ( live help jest dostępny tylko podczas eventów tak btw ) i takie info mi wyskoczyło w tym okienku live helpa:

BLACKOUT RESTRICTIONS FOR THE UPCOMING EVENTSApr 18th| UFC Fight Night: Machida vs. Rockhold
MAIN CARD 8 pm ET / 5 pm PT
Blackout restrictions: Belgium. Croatia, Denmark, Finland, Netherlands, Norway, Sweden, Switzerland, Italy, UK, India, Middle East, USA, Barbados, Brazil, Dominica, Haiti, Jamaica, Latin America and **Canada


Nie widzę tutaj Polski, także powinno faktycznie być wszystko dostępne.
 
Back
Top